همه چیز درباره ی Xbox Live

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
درود
من اگر بخوام ایکس باکس رو به اینترنت وصل کنم باید چیکار کنم؟
از وقتی که خریدمش (مربوط به خیلی سال پیش) مایل به وصل کردن به اینترنت نبودم
تنها قصدم برا اینه که این بازی ژاپنیه ( Dynasty Warriors 8 ) رو آپدیدت کنم؛ فریمش خرابه گفتن با پچ آپدیت درست میشه
پست ها را زیر و رو کردم؛ تنها سردگمی برایم ایجاد کرده است

با سپاس

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
سلام به دوستان لایو باز : چند تا سوال مهم داشتم :

1- میخوام آنلاین فیفا 13 بازی کنم . تا جایی که من فهمیدم EA آنلاین پس ها رو برداشته . اما من بازم نمیتونم بازی کنم ! مینویسه که پروفایل شما اجازه بازی آنلاین نداره ! اما زمانی که دکمه X رو میزنم ، یه صفحه Challenge میاد که میتونم بازیکنم ! میگن پوینت یخواد ! این پوینت چیه ( واحد پوله ؟! یا نه ؟) و از کجا باید بخرم ؟ قیمت پوینت چنده و چند سال اعتبار داره ؟

2- آیا میتونم با اچیومنت هایی که گرفتم ، DLC بخرم و دانلود کنم ؟ اگر جواب بله هست ، از اچیومنت و گیم ساکر هام کم میشه ؟
3- اگر DLC ای رو بخرم ، اتومات بین 2 یا 3 اکانت شیر میشه ؟ و اگر هاردم پر شد ، امکانش هست رایتش کنم و بعد از رایت دوباره بشه باهاش بازی کرد ؟
4- بعد از دانلود DLC ها ، چه طوری و از کجای بازی باید فعالش کنم ؟
5- اگر فایلی رو دانلود کنم از طریق لایو ، امکان متوقف کردن و ادامه دانلود داره !؟ ( چون من دیدم نداشت ! نمیشه که یه سر دانلود کرد ! )
6- برای بازی بتل فیلـــــد چه کار باید کرد ؟
7- پوینت بخرم ، باید پریمیوم هم بخرم ؟! یا اگر اکانتم معمولی باشه ، با خرید همون پوینت ها میشه بازی کرد ؟!
8- بهترین ساعاتی که پینگ های رو ISP های اسیاتک و شاتل میاد پایین و میشه لایو بازی کرد چه زمانیه ؟ و اینکه من با پینگ 300 یا 360 میتونم فیفا و بتل 3 بازی کنم یا نه ؟
9- چه طوری میتونم V-P-N شیر کنم رو کنسول ؟
10- آیا امکانش هست ، DLC ها رو کسی دانلود کنه و ما ازش بگیریم و بازی کنیم ؟ چه طوری و اینکه امکان بن شدن وجود داره در این صورت یا خیر ؟!
11- مهمترین سوالم اینه که از کجا باید بفهمم ریجن پروفایل و کنسولم چیه ؟ و آیا باید پوینتی متناسب با همون ریجن انتخاب کنم ؟ برای استفاده از V-P-N هم به همین صورته ؟ ایا امکان تغییر ریجن وجود داره ؟

پیشاپیش از پاسختون ممنونم .
اگر نکته امنیتی یا چیزی مونده که فکر میکنید حتما باید رعایت کنم ، لطفا بی نسیب نذارید .

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام به دوستان لایو باز : چند تا سوال مهم داشتم :

1- میخوام آنلاین فیفا 13 بازی کنم . تا جایی که من فهمیدم EA آنلاین پس ها رو برداشته . اما من بازم نمیتونم بازی کنم ! مینویسه که پروفایل شما اجازه بازی آنلاین نداره ! اما زمانی که دکمه X رو میزنم ، یه صفحه Challenge میاد که میتونم بازیکنم ! میگن پوینت یخواد ! این پوینت چیه ( واحد پوله ؟! یا نه ؟) و از کجا باید بخرم ؟ قیمت پوینت چنده و چند سال اعتبار داره ؟

2- آیا میتونم با اچیومنت هایی که گرفتم ، DLC بخرم و دانلود کنم ؟ اگر جواب بله هست ، از اچیومنت و گیم ساکر هام کم میشه ؟
3- اگر DLC ای رو بخرم ، اتومات بین 2 یا 3 اکانت شیر میشه ؟ و اگر هاردم پر شد ، امکانش هست رایتش کنم و بعد از رایت دوباره بشه باهاش بازی کرد ؟
4- بعد از دانلود DLC ها ، چه طوری و از کجای بازی باید فعالش کنم ؟
5- اگر فایلی رو دانلود کنم از طریق لایو ، امکان متوقف کردن و ادامه دانلود داره !؟ ( چون من دیدم نداشت ! نمیشه که یه سر دانلود کرد ! )
6- برای بازی بتل فیلـــــد چه کار باید کرد ؟
7- پوینت بخرم ، باید پریمیوم هم بخرم ؟! یا اگر اکانتم معمولی باشه ، با خرید همون پوینت ها میشه بازی کرد ؟!
8- بهترین ساعاتی که پینگ های رو ISP های اسیاتک و شاتل میاد پایین و میشه لایو بازی کرد چه زمانیه ؟ و اینکه من با پینگ 300 یا 360 میتونم فیفا و بتل 3 بازی کنم یا نه ؟
9- چه طوری میتونم V-P-N شیر کنم رو کنسول ؟
10- آیا امکانش هست ، DLC ها رو کسی دانلود کنه و ما ازش بگیریم و بازی کنیم ؟ چه طوری و اینکه امکان بن شدن وجود داره در این صورت یا خیر ؟!
11- مهمترین سوالم اینه که از کجا باید بفهمم ریجن پروفایل و کنسولم چیه ؟ و آیا باید پوینتی متناسب با همون ریجن انتخاب کنم ؟ برای استفاده از V-P-N هم به همین صورته ؟ ایا امکان تغییر ریجن وجود داره ؟

پیشاپیش از پاسختون ممنونم .
اگر نکته امنیتی یا چیزی مونده که فکر میکنید حتما باید رعایت کنم ، لطفا بی نسیب نذارید .
١-بازي نيازي به انلاين پس نداره ولي بايد گلد داشته باشي تا بتوني بازي كني.پوينت هم براي خريد از لايو استفاده ميشه.مثلا ميتوني dlc بخري
٢-نه نميتوني
٣-بعد از خريد dlc روي تمام پروفايل هايي كه روي كنسولت dlc قابل بازي كردنه.ميتوني با فلش بريزي روي PC و هر موقع لازم داشتي برگردوني به Xbox
٤-به خود dlc مربوط ميشه.مثلا dlc بازي Alan Wake بايد از تو منو گزينشو انتخاب كني و بازي كني بعضي dlc ها هم به خود مراحل أصلي اضافه ميشه.مثل L.A Noire
٥-اره اين امكانو داره
٦-فقط گلد لازم داره
٧-اگر منظورت بتلفيلد هست كه نيازي به پوينت نداره ولي اگر پرميوم بخواي بايد با پوينتايي كه خريدي پرميوم بخري
٨-من كه از اين دو تا ISP اينترنت نداشتم ولي احتمالا صبح ها بهترين پينگت دارن.براي فيفا هم با ايراني ها مشكلي نداري.بتلفيلد هم فكر نكنم مشكلي داشته باشي
٩-آموزشش تو سايت هست ولي فكر نكنم فعلا وي چي أني كار كنه
١٠-اره امكانش هست.از طريق لايسنس.پروفايل دوستتو ميگيري و ميري قسمت لايسنس و لايسنسش ميكني.خطري هم نداره و قانونيه
١١-ريجن كنسولت كه احتمالا پال هستش.ريجن پروفايل رو هم ميتوني از بري سايت Xbox.com و sign in كني.پاين صفحه نوشته.مثلا براي من نوشته آمريكا.پوينت هم بايد با توجه به ريجن اكانتت بخري.براي وي چي ان نه من خودم وي چي ان امريكا رو براي پروفايل انگليس شير كردم و مشكلي به وجود نيومد.ريجن اكانت رو هم ميشه تغيير داد

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
اقا بهرام یعنی میشه از یکی dlc های بتل رو گرفت بازی کرد بدونه پوینت حتی ادرس اموزششم میدو بهم لطفا
اگه بشه از یه مفر بگیریم همهی dlc هارو؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
اقا بهرام یعنی میشه از یکی dlc های بتل رو گرفت بازی کرد بدونه پوینت حتی ادرس اموزششم میدو بهم لطفا
اگه بشه از یه مفر بگیریم همهی dlc هارو؟
آموزشش كه تو سايت من نديدم ولي ميشه به وسيله لايسنس كردن كله چيز هايي رو كه اون طرف داره روي كنسولت دانلود كني ;)

Psycho Man

کاربر سایت
Sep 19, 2012
161
نام
امیرعلی
درود
دوستان ، اگه کسی بتونه جواب منو بده ممنون میشم.

دیروز توی سایت ایکس باکس یه اکانت ساختم !
بعدش ایکس باکسمو به مودم وصل کردم و بعد از اون به قسمت ستینگ رفتم و test live conection رو زدم !
آخر تست گفت که نمیتونه به لایو وصل بشه ! و یه علامت تعجب اومد روی اون دایره کوچیکا که مربوط میشه به مراحل کانکت شدن !
بعدش منم از اونجا خارج شدم ! و وقتی اومدم بیرون ، شکل داشبورد ایکس باکسم عوض شده بود و یه تب جدید به اسم "بینگ" بهش اضافه شده بود ! + عکس های مختلف مربوط به تب های مختلف !
بعد از اون رفتم به تب "گیم" تا تریلر های بازی های GTA V و Arkham Origins رو ببینم ! که بهم گفت باید به لایو وصل بشی و وارد اکانتت بشی !

حالا میخوام بدونم که از توی کدوم تب باید وارد اکانتم بشم ؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
خودتم اگه بلدی برام یا تو اینجا یا اگه اینجا نمیشه برام پ.خ کن اموزششو لطفا؟
بعد از دانلود پروفايل بايد بري تو setting بعد تو account بعدم تو license transfer بعد كه لايسنس كردي يك ليست مياره كه بازي ها و چيز هايي كه مربوط به اون پروفايل رو ميتوني دانلود كني

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
شرمنده اموزشه دانلود کردنشم میگی بهم والا تا حالا نکردم از این کارا اگه درست شه یه دنیا ممنونت میشم خودت dlc های بتل رو نداری؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
شرمنده اموزشه دانلود کردنشم میگی بهم والا تا حالا نکردم از این کارا اگه درست شه یه دنیا ممنونت میشم خودت dlc های بتل رو نداری؟
من که پروفایلم لایسنس نداره.از یکی که پروفایلش لایسنس داره باید ایمیل و پسوردشو بگیری بعد با XBOX دانلود کنی.برای دانلود از پروفایل خودت SIGN OUT میکنی بعد دکمه xbox guide میزنی بعد هم یک گزینه هست برای دانلود پروفایل اونو میزنی و بعد ایمیل و پسورد ازت میخواد بعد هم دانلود میکنی

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
من که پروفایلم لایسنس نداره.از یکی که پروفایلش لایسنس داره باید ایمیل و پسوردشو بگیری بعد با XBOX دانلود کنی.برای دانلود از پروفایل خودت SIGN OUT میکنی بعد دکمه xbox guide میزنی بعد هم یک گزینه هست برای دانلود پروفایل اونو میزنی و بعد ایمیل و پسورد ازت میخواد بعد هم دانلود میکنی

پروفایل لایسنس شده یعنی چی ؟ چه طوری پروفایل و لایسنس میکنن !؟ یه توضیح یا اموزش کوتاه در باره روش این کار توضیح بدی ممنون میشم .

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
کسی نبود ما رو راهنمایی کنه ؟ :d

دکمه Guide ( وسط دسته ) رو بزن و زیر Xbox Home نوشته Connect to Xbox live رو بزن ( از تب Social هم میشه وصل شد ) بعدا ایمیل و رمزتو وارد کن تا وصل بشه. البته برای اینکه بتونی از کل امکانات لایو استفاده کنی باید گلد بخری.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
پروفایل لایسنس شده یعنی چی ؟ چه طوری پروفایل و لایسنس میکنن !؟ یه توضیح یا اموزش کوتاه در باره روش این کار توضیح بدی ممنون میشم .
تو صفحه قبل كه توضيح دادم:|
فقط هر پروفايل هر 4 ماه يك بار لايسنسش قابل استفادست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر