همه چیز درباره ی Xbox Live

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
ببخشید یه سوال؟؟؟؟؟؟
من میخوام پرفایلم ایکس باکسم را در لایو اکتیو (فعال) کنم.... اکانت هم خریدم.... و وقتی وارد میکنم میرم داخل و میرسم به قسمت مشخصات محل سکونت و همه را پر میکنم.... میگه که کد پستالت غلط یا وجود نداره.... ولی من از هر جایی که میتونستم کد دیدم و وارد کردم....خیلی این کارو انجام دادم ولی قبول نکرد که نکرد.....؟؟؟؟
ممنون میشم یه کمکی کنید..... مرسی
اکانت گلد خریدی ؟
خوب لوکیشن کنسولت رو کدوم کشوره ؟ بگو که بهت کد پست و ادرس مربوط به اون کشورو بدیم

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
دوستان من کنسول رو Wireless به مودم وصل کردم میخوام برم Live از MTU ایراد میگیره! از پارس آنلاین سرویس میگیرم قبلا به لایو میتونستم وصل بشم اما الان یه مدت ـه که مشکل دارم. کنسول هم به مودم خیلی نزدیک و سیگنالی که از مودم میگیرم 3 خط ـه! به پشتیبانی هم زنگ زدم نتونست واسم کاری انجام بده! MTU رو تو CP ـه مودم دستی رو 1300 و 1400 تنظیم کردم ولی مشکل حل نشد! پورت های NAT هم باز کردم...
کسی میدونه این مشکل چجوری حل میشه؟!

پارس انلاین #@!#!#! MTU رو روی 1290 یا 1300 تنظیم کرده اکس باکسم کم کم 1364 میخواد... سره این هیچ رقمه وصل نمیشه با این ISP ... من که تو فکر عوض کردنشم...یه راه حال داره که بتونی وصل شی اگه حالو حوصله داری...تنظیمات مودمت رو بذار روی Bridge یوزر پس به به اکس باکس توی تنظیماتش اینجوری وصل میشه ولی خوب وسایل دیگه قطعه نتش.

زامبی

کاربر سایت
Dec 28, 2011
62
با سلام
دوستان عزیز و گرامی من یه چند تا سایت معتبر برای خرید گلد و پوینت میخواستم مخصوصاً پوینت، خواهشاً هر کی میدونه برام پ خ کنه البته من یک سریشون رو میشناسم که با گرون شدن دلار دره سایتشونو گل گرفتن مثل:

آخرین ویرایش:

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
با سلام
دوستان عزیز و گرامی من یه چند تا سایت معتبر برای خرید گلد و پوینت میخواستم مخصوصاً پوینت، خواهشاً هر کی میدونه برام پ خ کنه البته من یک سریشون رو میشناسم که با گرون شدن دلار دره سایتشونو گل گرفتن

بنظرم بهترینشون MatrixGame هستش ... کارشون کلا درسته!

jefridav

کاربر سایت
Aug 25, 2010
44
دوستان من تازه میخوام به لایو وصل بشم.کنسولم هکه،ال تی 3 هم هست،آپدیت داشبوردمم 2.0.16202.0 هستش.وقتی وصل میشم میخواد آپدیت لایو هم دانلود کنه،اگه بزارم دان کنه واسه کنسول مشکلی پیش نمیاد؟مثلا هکش نمیپره؟!؟!

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان من تازه میخوام به لایو وصل بشم.کنسولم هکه،ال تی 3 هم هست،آپدیت داشبوردمم 2.0.16202.0 هستش.وقتی وصل میشم میخواد آپدیت لایو هم دانلود کنه،اگه بزارم دان کنه واسه کنسول مشکلی پیش نمیاد؟مثلا هکش نمیپره؟!؟!

نه چون که ال تی 3 داره هیچ اشکالی نداره میتونی آپدیت کنی ;)

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
سلام دوستان 1سوال من امروز خواستم مدالو انلاین بزنم اما وقتی رفتم قسمت مولتی پلیر eroor information داد کسی میدونه مشکل چیه؟من امروز 2روز free شو فعال کردم ممنون اگه زود جواب بدین;;)

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
سلام دوستان من مدت زیادیه که هرچی می خوام از لایو دانلود یا بخرم این خطا را میده البته متنش ممکنه برای شما آشنا باشه ولی کدش :80153410 هست و نمی ذاره چیزی بخرم آیا مشکلی پیش اومده یا چون که تحریم هستیم مایکرو اجازه خرید کردن به ما نمیده؟ قبلا راحت می تونستم از لایو دانلود یا خرید کنم ولی الان نمی دونم چه مرگشه ؟

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
سلام دوستان من مدت زیادیه که هرچی می خوام از لایو دانلود یا بخرم این خطا را میده البته متنش ممکنه برای شما آشنا باشه ولی کدش :80153410 هست و نمی ذاره چیزی بخرم آیا مشکلی پیش اومده یا چون که تحریم هستیم مایکرو اجازه خرید کردن به ما نمیده؟ قبلا راحت می تونستم از لایو دانلود یا خرید کنم ولی الان نمی دونم چه مرگشه ؟

باید VP___N شیر کنی با کنسولت تا بتونی خرید کنی آموزشش اینجا هست.

Digiex Lost File

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
سلام یه کمک فوری میخوام من اکانت مایکرو سافتم رو خیلی وقت پیش ساختم
برای کانکت شدن رمز نمیخود اما برای خرید و این هپحرفا رمز میخواد رمزمو یاد رفته میتونید کمکم کنید چطور پیدا کنم رمزمو
ممنون میشم کمک کنین

hamidhrv

کاربر سایت
Aug 10, 2011
49
نام
حمیدرضا
یه پرفایل داشتم توی دستگاه الایت دستگاهم بن شد
الان یه اسلیم گرفتم اگه پرفیلمو برگردونم احتمال داره واسم مشکلی پیش بیاد یا نه

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
یه پرفایل داشتم توی دستگاه الایت دستگاهم بن شد
الان یه اسلیم گرفتم اگه پرفیلمو برگردونم احتمال داره واسم مشکلی پیش بیاد یا نه
نه مشکلی پیش نمیاد.مگر این که پروفایلتم بن کرده باشن که دیگه نمیتونی دانلودش کنی

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام یه کمک فوری میخوام من اکانت مایکرو سافتم رو خیلی وقت پیش ساختم
برای کانکت شدن رمز نمیخود اما برای خرید و این هپحرفا رمز میخواد رمزمو یاد رفته میتونید کمکم کنید چطور پیدا کنم رمزمو
ممنون میشم کمک کنین
با pc برو تو سایت xbox.com بعدبزن sign in بعد اونجا یک گزینه هست که میتونی رمزتو عوض کنی

---------- نوشته در 11:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:56 PM ارسال شده بود ----------

کسی درباره ی نحوه ی لایسنس ترنسفر یه توضیح میده؟
هر 4 ماه یکبار قابل استفاده هست به این صورت که من پروفایل شما رو دانلود میکنم بعد لاینس چیز هایی رو که شما خریدی رو روی کنسولم استفاده میکنم.بعد اون بازی ها برای کنسول من خریداری میشه.این روش به درد کسایی که میخوان کنسولشونو عوض کنند یا مثلا باهم بازی معاوضه کنند خیلی به درد میخوره.خودمم تا حالا استفاده کردم و هیچ خطری نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر