همه چیز درباره ی Xbox Live

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
سلام
من ایکس باکسم کپی خوره میتونم از live استفاده کنم؟؟؟؟

بله اما با احتیاط
1کنسولتون رو LT3 کنید
2 بازی های برنر مکس فول استیل بگیرید(stealth patch)
3 از بازی 97 در لایو استفاده نکنید
4 از هارد وپروفایل هکی استفاده نکنید
5 enjoy the live
یا علی(ع)

---------- نوشته در 03:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:29 PM ارسال شده بود ----------

داداش شما بری لینک خودت میده
امتحانشم مجانیه
فکر کن 1در100 واقع ای باشه
خب فکر کردیم! 99در 100 امکان وجود ویروس هست در ضمن Its fake fake not real

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
با سلام خدمت دوستان

به کمک این مطلب که در اختیار شما قرار میدهیم موتونید به راحتی هر چه ممکن اکانت گلد یا پوینت رایگان دریافت کنید.

ابتدا به این لینک مراجعه فرمایید I love MSPoint

پس از وارد شدن به لینک یه کد در اختیار شما قرار میده که میتونید اون رو به دوستانتان به دوستانتان معرفی کنید.

اگر حد اقل 10 نفر از دوستانتان وارد ان لینک شوند شما 1600 پوینت و اگر 20 نفر به ان مراجعه کنند 4000 پوینت دریافت خواهید کرد (البته ردیم کد رو )

میشه دقیق بگی چیکار کرد؟

hamidhrv

کاربر سایت
Aug 10, 2011
49
نام
حمیدرضا
ببین این سایت وقتی واردش میشی از طریق ای پی شناسایت میکنه
بعد به تعداد بازدید کننده هات جایزه ازاد میکنه
بعد لینکش که ازاد شد به شما چند سایت معرفی میکنه شما باید برید بازدید کنید

و هر بار قسمتی از رمز به شما نشون میده
واقعا عالیه
y6492_Snapshot_20121212_13.png

t1669_Snapshot_20121212_11.png

13l@CK

کاربر سایت
Sep 17, 2012
69
نام
erfan
سلام.من تازگیا یه دونه از این گلد های مجانی گرفتم و میخوام استفاده کنم ولی کجا باید فعالش کنم؟راهنمایی میکنید؟

ممنون.

fifa_mw3

کاربر سایت
Jan 18, 2012
51
سلام.من تازگیا یه دونه از این گلد های مجانی گرفتم و میخوام استفاده کنم ولی کجا باید فعالش کنم؟راهنمایی میکنید؟

ممنون.
سلام.اون دکمه وسطی دسته رو بزن بعد برو قسمت readem code بعد اونجا کد لایو رو فعال کن یا میتونی بری توی سایت ایکس باکس بعد اونجا از قسمت sign in ایمیل و پسوردتو بزنی بعد وارد اکانتت بشی بعد بری قسمت readem code اونجا کد گلد رو بزنی

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
ببین این سایت وقتی واردش میشی از طریق ای پی شناسایت میکنه
بعد به تعداد بازدید کننده هات جایزه ازاد میکنه
بعد لینکش که ازاد شد به شما چند سایت معرفی میکنه شما باید برید بازدید کنید

و هر بار قسمتی از رمز به شما نشون میده
واقعا عالیه

تونستید بگیرید به مام خبر بدید :D اساتید محترم به این ریسک تن میدید؟(Virus+spy risk)

shahriyar e

کاربر سایت
Feb 19, 2012
49
سلام دوستان من با اینترنت وایرلس ا مگ به لایو وصل میشم ولی ازش راضی نیستم میخوام اینترنت مخابرات بگیرم مشکلی از نظز mtu و dns نداره اخه شنیدم برای لایو مشکل داره؟

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
سلام دوستان من با اینترنت وایرلس ا مگ به لایو وصل میشم ولی ازش راضی نیستم میخوام اینترنت مخابرات بگیرم مشکلی از نظز mtu و dns نداره اخه شنیدم برای لایو مشکل داره؟
دوست عزیز من اینترنت وایمکس ایرانسل 512 گرفتم البته نامحدود خیلی خوب جواب میده
البته پارس آنلاین هم دارم ولی چون خود شرکت mtu رو محدود کردن اصلا نمیتونستم به لایو وصل بشم
و در آخر اینکه اینترنت مخابرات بستگی به منطقه سکونت شما داره و نوع خدماتی که ارایه میده

Raven_3000

کاربر سایت
Dec 26, 2011
30
نام
Nothing
ببخشید یه سوال؟؟؟؟؟؟
من میخوام پرفایلم ایکس باکسم را در لایو اکتیو (فعال) کنم.... اکانت هم خریدم.... و وقتی وارد میکنم میرم داخل و میرسم به قسمت مشخصات محل سکونت و همه را پر میکنم.... میگه که کد پستالت غلط یا وجود نداره.... ولی من از هر جایی که میتونستم کد دیدم و وارد کردم....خیلی این کارو انجام دادم ولی قبول نکرد که نکرد.....؟؟؟؟
ممنون میشم یه کمکی کنید..... مرسی

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
ببخشید یه سوال؟؟؟؟؟؟
من میخوام پرفایلم ایکس باکسم را در لایو اکتیو (فعال) کنم.... اکانت هم خریدم.... و وقتی وارد میکنم میرم داخل و میرسم به قسمت مشخصات محل سکونت و همه را پر میکنم.... میگه که کد پستالت غلط یا وجود نداره.... ولی من از هر جایی که میتونستم کد دیدم و وارد کردم....خیلی این کارو انجام دادم ولی قبول نکرد که نکرد.....؟؟؟؟
ممنون میشم یه کمکی کنید..... مرسی

لوکیشنو بذارید india هیچی نمیخواد+1ماه گلدم میده;)

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
دوستان من کنسول رو Wireless به مودم وصل کردم میخوام برم Live از MTU ایراد میگیره! از پارس آنلاین سرویس میگیرم قبلا به لایو میتونستم وصل بشم اما الان یه مدت ـه که مشکل دارم. کنسول هم به مودم خیلی نزدیک و سیگنالی که از مودم میگیرم 3 خط ـه! به پشتیبانی هم زنگ زدم نتونست واسم کاری انجام بده! MTU رو تو CP ـه مودم دستی رو 1300 و 1400 تنظیم کردم ولی مشکل حل نشد! پورت های NAT هم باز کردم...
کسی میدونه این مشکل چجوری حل میشه؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر