همه چیز درباره ی Xbox Live

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
خب به یکی که اکانت اروپا داره بفروش!
نه قربونت ...
کارت ماله US هستش و اکانت منم US ...
منتها رفتم تو TROUBLESHOOT مایکرو گفته اگه تا 24 ساعت ارور برطرف نشد باید بری پیش فروشنده و بگی واست اکتیوش کنه ... که یعنی اینکه رسما این کارت دزدی حساب میشه ... یعنی مثلا از فروشگاه پیچوندی و باید ببری پیش فروشندش و از این حرفا ... به آب دریا برسیم خشک میشه دیگه ... یه فروت نینجا خواستیم بزنیم ...
راستی آقا امیر دست شما هم درد نکنه ... خیلی حال دادی بهمون با راهنماییات

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
منم دقیقا همین کارو کردم و اصلا حتی برنر مکس هم نمیکنم همینجور بازی رو از جلد میزارم تو دستگاه.
حالا که این کارو کردی به احتمال زیاد فلگی و دیگه برنر مکس و ... فایده نداره هر وقت بن ویو بیاد بنی و تا اون موقع اگر برنر مکس هم بزاری هیچ تاثیری نداره پس دیگه امنیت رو بیخیال شو همینجوری دیسک از جلد بزار تو دستگاه.
از ژوينت واكانتم ميشه رو دستگاه ديگه استفاده كرد بعد بن؟ من ژسورد م رو يادم رفته چون سيو هست ميرم و وصل ميشه چطوري پيداش كنم ؟

---------- نوشته در 11:05 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:03 AM ارسال شده بود ----------

پسورد منظورم بود:)

mohamadgh

کاربر سایت
Aug 19, 2009
3
دوستان من یه مشکلی دارم که میخواستم ببینم چه طوری حل میشه کنسول من جی هستش و اکانت لایوی که ساختم کره ای شده حالا می خوام بدونم چه طوری میشه اکانت گلد بگیرم وقتی همه ی اکانتهای موجود در بازار امریکا و کانادا هستن

hamed87

کاربر سایت
May 5, 2008
100
سلام خدمت دوستان
امروز رفتم یه کارت 1600 پوینتی خریدم .هر چی میخوام redeem کنم میگه can't retrieve information from xbox live
status code 801613fb
کسی هست یه کمکی بکنه به ما؟؟؟

بهترین کاری که مینونی بکنی اینه که با پشتیبانی تماس بگیری ( چت کنی ) و مشکلتو بگی احتمالا برای بررسی کد رو ازت میگیره
برای پروفایل من هم دقیقا همین مشکل پیش امد نمیتونستم هیچ کدی وارد کنم نه از لایو نه از سایتش که بهشون گفتم و 72 ساعت بعد درست شد
در ضمن من سریال نامبر دستگاه و مشخصات کامل رو هم رو سایتش ثبت کردم (محل اقامت کد پستی ادرس کامل شماره سریال دستگاه و... )

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
یه سوال داشتم من 2100 پونت اروپا گرفتم ولی اکانتم ماله امریکای چی کار کنم؟
=((

بفروشش به یکی دیگه! یا اینکه با فروشنده یا پشتیبانی اون فروشگاه(اگه اینترنتیه)صحبت کن ببین می تونی عوض کنی یا نه!

shahin wilson2

کاربر سایت
Mar 28, 2012
137
نام
شاهین
یه سوال داشتم من 2100 پونت اروپا گرفتم ولی اکانتم ماله امریکای چی کار کنم؟
=((

برو تو سایت ایکس باکس با قسمت ساپورتش چت کن. بهشون بگو یه کد اروپا دارم بهم یه کد آمریکا بده. من این کارو کردم چون قیمت کدهای اروپا و آمریکا یکیه. کد رو ازت می پرسه اگه بدون مشکل و مصرف نشده باشه بهت یه کد جدید می ده.

sin cara

کاربر سایت
Sep 23, 2011
411
سلام من می خوام لباسassassins creed3 رو برای اواتام دانلود کنم ولی ارور میده با این که پوینت مورد نیازش رو هم دارم
می نویسه
Sorry Your purchase cannot be completed at this time. Please try again.

---------- نوشته در 04:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:42 PM ارسال شده بود ----------

و یه سوال چه جوری می شه اینترنتی از لایو لباس گرفت؟

آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام من می خوام لباسassassins creed3 رو برای اواتام دانلود کنم ولی ارور میده با این که پوینت مورد نیازش رو هم دارم
می نویسه
Sorry Your purchase cannot be completed at this time. Please try again.

---------- نوشته در 04:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:42 PM ارسال شده بود ----------

و یه سوال چه جوری می شه اینترنتی از لایو لباس گرفت؟

پوینت داشته باشی راحت میتونین اونجا بخرین دیگه مشکلتون الان چیه .

ch13

کاربر سایت
Jun 11, 2012
1
سلام اقا کسی میدونه که این آدرس هارو که میخواد وقتی گلد و بزنی از کجیه بگیریم کسی دیگه زده باشه چی مشکلی پیش نمیاد؟من قبل اینکه این ویزا میزا بیاد سه ماه مجانی رفتم تاحالا گلد نزدم یه سایت معتبر معرفی کنید بهم thanks:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر