همه چیز درباره ی Xbox Live

sami01

کاربر سایت
May 23, 2012
26
من زیاد اطلاعات ندارم فقط اهل لایو نیستم کلان و هیچ موقع نمیرم فقط اگه اپدیت کنم داشبورد رو بن نشم جور دیگه هم راه داره بن شم چون اصلان لایو میرم یا اینکه برا اجرا بازی جدید باید چیو رواپدیت کنم و اگه بن شیم دیگه بازی های جدید رو نمیتونیم کنیم بن شیم فقط از لایو محرومیم یا چیز دیگه هم محروم میشم سر در نمیارم ممنون میشم پاسخ بدید

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
من زیاد اطلاعات ندارم فقط اهل لایو نیستم کلان و هیچ موقع نمیرم فقط اگه اپدیت کنم داشبورد رو بن نشم جور دیگه هم راه داره بن شم چون اصلان لایو میرم یا اینکه برا اجرا بازی جدید باید چیو رواپدیت کنم و اگه بن شیم دیگه بازی های جدید رو نمیتونیم کنیم بن شیم فقط از لایو محرومیم یا چیز دیگه هم محروم میشم سر در نمیارم ممنون میشم پاسخ بدید
اگه بن شی فقفقفقططط به لایو نمیتونی وصل شی همین.

hamed87

کاربر سایت
May 5, 2008
100
دوستان من یه مشکل عجیب دارم وقتی کد پونت یا گلد میزنم این خطا رو میده و پویت یا گلد اضافه نمیکنه با پشتیبانی هم چت داشتم که بهم گفتن بررسی میکنن اگه کسی از این کد خطا اطلاعی داره لطف کنه منو راهنمایی کنه

اینم خطایی که موقع وارد کردن کد بهم میده : An error has occurred during the transaction. Please try again later
ولی دقیقا همون کد رو به یکی از بچه ها دادم و با اکانتش وارد کرد و بهش 100 پوینت داد ولی برا خودم هر کدی میزنم این خطا رو میده لطفا راهنماییم کنید

hamed87

کاربر سایت
May 5, 2008
100
از تو خود سایت ایکس باکس این کد رو بزن. هیچ موقع از تو کنسول هیچ کدی رو وارد نکن.

دوست عزیز من هم از طریق سایت زدم هم از طریق xbox هم از طریق سایت zune در هیچ کدوم نتونستم ثبت کنم اینم بگم کدها رو از bing گرفتم و free هست و روی همه اکانت ها جواب میده ولی برا من اینجوری شده
کسی دیگه ای نیست کمکم کنه

shahin wilson2

کاربر سایت
Mar 28, 2012
137
نام
شاهین
نوشته شده توسط hamed87:
دوست عزیز من هم از طریق سایت زدم هم از طریق xbox هم از طریق سایت zune در هیچ کدوم نتونستم ثبت کنم اینم بگم کدها رو از bing گرفتم و free هست و روی همه اکانت ها جواب میده ولی برا من اینجوری شده
کسی دیگه ای نیست کمکم کنه

شايد مشكل از كد باشه

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
بچه ها یه سوال اگه بن شدیم حتما باید کنسول رو عوض کنیم مثلا نمیشه یک قطعه رو عوض کرد ؟
مثل اینکه میشه یه کارایی کرد . فکر کنم یه روش بود میشد cpu key یه کنسول خراب شده رو روی یه بن شده بنویسی

shahin wilson2

کاربر سایت
Mar 28, 2012
137
نام
شاهین
نوشته شده توسط hamed87:
کد مشکلی نداره اخه وقتی با پشتیبانی چت کردم کد رو بهشون دادم و کدو تایید کردند و گفتن کد مشکلی نداره

پس يه بار هم با وي-پي-ان امتحان كن.

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
آقا من حواسم نبود ghost Recon رو قبل ازینکه Release بشه گذاشتم تو دستگاه رفتم تو منوش... بعد یادم اومد پریدم بیرون :D
نظرتون چیه؟‌:D

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
آقا من حواسم نبود ghost Recon رو قبل ازینکه Release بشه گذاشتم تو دستگاه رفتم تو منوش... بعد یادم اومد پریدم بیرون :D
نظرتون چیه؟‌:D

من Halo Reach رو به اون عظمت 2 هفته قبل گذاشتم تو دستگاه:d که تو سایت بانجی تاریخ اجرای بازی قبل از ریلیز:d ! اینو چی می گی ؟ تا الان هم هیچ مشکلی ایجاد نشده برام :d.

مشکلی نیست برو بازیتو کن حال کن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر