همه چیز درباره ی Xbox Live

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
ممنون از دوستان منم مشکلم حل شد دیشب هم یه غوغای کردم تو فیفا حدود5 دست بازی کردم همشون رو با اختلاف 5 یا 6 گل بردم اصلا خارجی ها رو در هم کوبیدم دوستان من پوینت بخرم کجای فیفا بزنم بتونم هد تو هد راحت بازی کنم
با سپاس

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام
اقا من امروز وصل شدم اپديت خواست كسي اطلاع نداره اين اپديت خطر داره يا نه؟

من تازه اپدیت کردم و هیچ مشکلی برام پیش نیومد دوست عزیز .

---------- نوشته در 12:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:39 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال:اگه دمو ها رو با فلش انتقال بدیم مشکلی داره؟؟یعنی از لایو دانلود نکنیم

رامین جان شما میتونین با برنامه Horizon با فلش به کنسول انتقال بدین ولی اینکه تو لایو مشکل ساز بشرو نمیدونم چون نه مطلبی در موردش دیدم نه انجام دادم . موفق باشین .

dj_ebi

کاربر سایت
Nov 27, 2010
4
خوب منم مشکلمو حل کردم!!
با یکی از خوده مایکروسافت چتیدم، گفت دستگاهتو Submit کن :D Submit کردم یه Redeem Code 1 Month داد بهم.

سلام داداش می تونی بگی چیو submit کردی چون به منم گلد نداد با این که اولین بار بود لایو می رفتم

shahriyar e

کاربر سایت
Feb 19, 2012
49
سلام دوستان من بلاخره امروز با هر بدبختی بود وارد xbox live شدم گیمر تگ من هم SHAHRIYAR 100 هست موقع تشکیل گیمر تگ هم به من پیام داد ا ماه GOLD رایگان داری ولی الان که وارد قسمت PARTY میشم میخوام با دوستانم بازی کنم اون ا ماه رو در نظر نمیگیره میگه باید اکانت گلد بخری حالا من چیکار کنم؟:( گیمر تگ خودم رو دانلود کنم درست نمیشه تو رو خدا راهنماییم کنید اعصابم ریخته به هم:-o

---------- نوشته در 07:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:29 PM ارسال شده بود ----------

خوب منم مشکلمو حل کردم!!
با یکی از خوده مایکروسافت چتیدم، گفت دستگاهتو Submit کن :D Submit کردم یه Redeem Code 1 Month داد بهم.

میشه لطفا بیشتر توضیح بدید من امروز وصل شدم نمیتونم از ا ماه رایگان استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 07:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:33 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان من بلاخره امروز با هر بدبختی بود وارد xbox live شدم گیمر تگ من هم SHAHRIYAR 100 هست موقع تشکیل گیمر تگ هم به من پیام داد ا ماه GOLD رایگان داری ولی الان که وارد قسمت PARTY میشم میخوام با دوستانم بازی کنم اون ا ماه رو در نظر نمیگیره میگه باید اکانت گلد بخری حالا من چیکار کنم؟:( گیمر تگ خودم رو دانلود کنم درست نمیشه تو رو خدا راهنماییم کنید اعصابم ریخته به هم:-o

---------- نوشته در 07:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:29 PM ارسال شده بود ----------

میشه لطفا بیشتر توضیح بدید من امروز وصل شدم نمیتونم از ا ماه رایگان استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟
لطفا یک نفر من رو راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 08:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:47 PM ارسال شده بود ----------

کسی نیست جواب ما رو بده؟:(

shahriyar e

کاربر سایت
Feb 19, 2012
49
بچه ها من رفتم تو سایت xbox روی پروفایلم Renewal Date به صورت اتوماتیک off هست به خاطر همین نمیتونم از یک ماه گلد رایگان استفاده کنم هر کاری کردم تو پروفایلم تو ایکس باکس نتونستم درستش کنم لطفا اگر کسی میدونه on میشه و میشه از یک ماه رایگان استفاده کرد بگه :|
چند تا پیام دادم لطفا یک نفر جواب بده!

godblasteer

کاربر سایت
Nov 7, 2011
315
سلام اقایون
من دستگامو فروختم و پروفایالمو هم back up گرفتم اما الان که یه دستگاه جدید گرفتم می بینم پروفایله نیست
خودمم چون می خوام glitch کنم دیگه نمی تونم وصل شم لایو
کسی هست که این مرامو واسه من بزاره mail و pass و بهش بدم برام از لایو دانلودش کنه و یه هم بددش
واقعا لازمش دار

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
سلام داداش می تونی بگی چیو submit کردی چون به منم گلد نداد با این که اولین بار بود لایو می رفتم

رفتم سایت Xboxlive بخش Contact us با یه Microsoft Agent چَت کردم، مشکلمو گفتم، یه لینک بهم داد، که آدرس و سریال دستگاه و اینارو وارد کردم، بهم یه کد داد.

shahriyar e

کاربر سایت
Feb 19, 2012
49
رفتم سایت Xboxlive بخش Contact us با یه Microsoft Agent چَت کردم، مشکلمو گفتم، یه لینک بهم داد، که آدرس و سریال دستگاه و اینارو وارد کردم، بهم یه کد داد.
میشه لطفا اون ادرس رو بدید؟
من Renewal Date پروفایلم off هست این کار رو کنم درست میشه؟لطفا در مورد ادرس و سریال هایی که دادید دقیق تر توضیح بدید

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
میشه لطفا اون ادرس رو بدید؟
من Renewal Date پروفایلم off هست این کار رو کنم درست میشه؟لطفا در مورد ادرس و سریال هایی که دادید دقیق تر توضیح بدید

برو اینجا بعد بقیشو خودت میفهمی
با Agent که چت کردم، یه لینک داد بهم که دستگاهمو اونجا به ثبت برسونم اگه لازم شد بهت میده بری تو سایتش میفهمی همه چیو... سریال هم پشت Xboxـت نوشته.
میگم اینکه یه پروفایل دیگه درست کنی رو امتحان کردی؟
برو سایت Windows Live یه اکانت بساز، بعد با Xbox Liveـت Mergeـش کن، احتمالا حل بشه، چون چت کردن با اینا و سریال دادن ریسک بن داره

shahriyar e

کاربر سایت
Feb 19, 2012
49
برو اینجا بعد بقیشو خودت میفهمی
با Agent که چت کردم، یه لینک داد بهم که دستگاهمو اونجا به ثبت برسونم اگه لازم شد بهت میده بری تو سایتش میفهمی همه چیو... سریال هم پشت Xboxـت نوشته.
میگم اینکه یه پروفایل دیگه درست کنی رو امتحان کردی؟
برو سایت Windows Live یه اکانت بساز، بعد با Xbox Liveـت Mergeـش کن، احتمالا حل بشه، چون چت کردن با اینا و سریال دادن ریسک بن داره

یعنی اول برم یک hotmail جدید بسازم بعد از طریق سایت xbox یک gametag بسازم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر