همه چیز درباره ی Xbox Live

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
1. بله اجرا میشه.ولی 6 بازی اجرا نمیشن (ap25).
2. قدیمیها که بدون مشکل اجرا میشن ولی xgd3 ها رو باید دوباره پچ کرد.
3.دوست عزیز lt3 یکی از بهترینهاست .هیچ ریسکی هم نداره. همه هم زدن.:x
ممنون که جواب دادین یه چند تا سوال دیگه هم دارم.
1- این 6 بازی کدوم اند؟؟ اگه به روش برنر مکس رایت بشن چی؟
2- منظورت از پچ همون برنر مکسه؟؟ اگه نه با چه نرم افزاری باید این کار رو کرد؟؟
3-نگفتین بازی های برنر مکس از روی هارد اجرا میشن یا نه؟؟ ( چه آفلاین و چه آنلاین )

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
یه سوال از دوستانی که وارد هستن !

من میخوام انلاین بازی کنم مثلا بازی Red Dead یا همین UFC جدیده که اومده ؟ اخرین اپدیت هم هست LT3 هم ریختم ای دی هم دارم اما نمیدونم چه طوری یکی هست یه راهنمایی درستو درمون بهمون بده ! ؟
برای آنلاین بازی کردن باید شما اول گیمرتگ بسازید بعد به شما اگه دستگاهتون آک باشه یک ماه گلد رایگان میده که می تونید تو این مدت از شبکه لایو استفاده کنید! برای انجام بازی در لایو باید دیسک هایی که استفاده میکنید امن باشن! به تایپیک رعایت نکات امنیتی دیسک بازی سر بزنید ....

---------- نوشته در 07:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:23 PM ارسال شده بود ----------

ممنون که جواب دادین یه چند تا سوال دیگه هم دارم.
1- این 6 بازی کدوم اند؟؟ اگه به روش برنر مکس رایت بشن چی؟
2- منظورت از پچ همون برنر مکسه؟؟ اگه نه با چه نرم افزاری باید این کار رو کرد؟؟
3-نگفتین بازی های برنر مکس از روی هارد اجرا میشن یا نه؟؟ ( چه آفلاین و چه آنلاین )
ببین یه سری از بازی ها هست که قفل AP2.5 دارن! مثل MW2 یا AC brotherhood یا COD: Black ops و چند تا بازی دیگه که باید با برنامه ABGX 360 پچ بشن تا قابل اجرا و امن باشن برای لایو! این نوع بازی ها که قفل AP2.5 دارن نیازی به برنر مکس ندارن و با رایت معمولی کامل رایت میشن.
بازی های جدید دارای قفل XGD3 هستن! ضمن اینکه باید با برنامه ABGX360 پچ بشن تا امن باشه برای لایو باید به روش برنرمکس رایت بشن!
روش برنرمکس با رایتر های مخصوص فلش شده استفاده میشه ! اگه رایت بازی ورباتیم انجام بشه بازی از روی هارد هم اجرا میشه چه آفلاین و چه آنلاین ...

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
دوستان من الان 3ماهی هست لایو نرفتم... و فریمورم الان lt2 هست...
الان باید برا لایو رفتن آپدیت کنم و میگن فلگ میشم اگر برم لایو...
باید چیکار کنم؟!

فقط هم فیفا12 میزنم...

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
باید چیکار کنم؟!

فقط هم فیفا12 میزنم...

شما LT3 رو نصب کنی و بازی فیفا رو هم پچ کنی هیچ مشکلی برای لایو نیست ....
دوستان من رفتم لایو ولی 1 ماه مجانی Gold رو نداد بهم، قضیه ـش چیه؟

دستگاه شما اگه آک باشه امکان نداره که 1ماه گلد رایگان رو به شما نده ...

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
دستگاه شما اگه آک باشه امکان نداره که 1ماه گلد رایگان رو به شما نده ...

من چنجا خوندم که بعد از 24 ساعت ممکنه بدنش، دستگاهمم من تازه گرفتم! LT3ـو نصب کردم، پروفایلم ساختم، ولی Goldـش نکرد!

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
خب این گیمر تگ رو ازکجا میشه ساخت !؟

شما اول از همه وصل بشین لایو بعد اینکه وصل شدین لایو تو قسمت پروفایل یه گیمر تگ راحت درست کنین کمی ور برین خودتون متوجه میشین اصلا خیلی اسونه .

---------- نوشته در 02:12 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:10 AM ارسال شده بود ----------

من چنجا خوندم که بعد از 24 ساعت ممکنه بدنش، دستگاهمم من تازه گرفتم! LT3ـو نصب کردم، پروفایلم ساختم، ولی Goldـش نکرد!

شما گیمر تگتونو درست کنین اخرش که کارتون تموم میشه بعد ساخت به شما 1 ماه گلد میده منم دستگام نو بود همون اول یه ماه رایگان داد راحت بهم .

---------- نوشته در 02:13 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:12 AM ارسال شده بود ----------

باید چیکار کنم؟!

فقط هم فیفا12 میزنم...

شما اول باید هم فریمورتونو هم داشتبوردتونو اپدیت کنین بعد اونم بازیهاتونو به روش برنر مکس بخرین یا رایت کنین و راحت برین لایو هیچ اتفاقی براتون نمیفته .

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا

شما گیمر تگتونو درست کنین اخرش که کارتون تموم میشه بعد ساخت به شما 1 ماه گلد میده منم دستگام نو بود همون اول یه ماه رایگان داد راحت بهم .

گیمر تگم عوض کردم خودم، یه چیزی گذاشت رفتم عوضش کردم، ولی یه ماه Goldـی نگرفتم.

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
سلام
من دیروز یه اکانت سه ماهه گلد خریدم تست کردم سالمه ولی وقت میخوام بزنم تو بخش ریدوم کد میره تو بخش Billing Contact Information
بعد اونجا مشخصات خودم (ادرس )رو پر میکنم ولی هی به پستال کد گیر میده کش.ور که برای پروفایلم انتخاب کردم انگلیس هست هر کاری کردم نشد نمیدونم چجوری پستال کد رو بزارم تو اصلا پستال کد انگلیس رو نمیدونم چطوری این بخش رو سالم بگذرونم
(ما که هنوز تو فعال کردن لایو هم مشکل داریم)
ایا شما دوستنا اگه اکانت گلد خریداری کردید این مشکل رو داشتید

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
سلام
من دیروز یه اکانت سه ماهه گلد خریدم تست کردم سالمه ولی وقت میخوام بزنم تو بخش ریدوم کد میره تو بخش Billing Contact Information
بعد اونجا مشخصات خودم (ادرس )رو پر میکنم ولی هی به پستال کد گیر میده کش.ور که برای پروفایلم انتخاب کردم انگلیس هست هر کاری کردم نشد نمیدونم چجوری پستال کد رو بزارم تو اصلا پستال کد انگلیس رو نمیدونم چطوری این بخش رو سالم بگذرونم
(ما که هنوز تو فعال کردن لایو هم مشکل داریم)
ایا شما دوستنا اگه اکانت گلد خریداری کردید این مشکل رو داشتید
شما باید آدرس و zip code رو وارد کنید تا اجازه وارد کردن کد رو به شما بده! در خواست بدی بچه ها واست آدرس + زیپ کد رو میذارن واست ...

زامبی

کاربر سایت
Dec 28, 2011
62
خیلی ممنون
خب دوستان گل کی میتونه برام اینا رو بزار آدرس + زیپ کد انگلیس

بفرما داداش::d

آدرسهای انگلیس:

Address : 98 Front Street
City: LACASDAL
Postal Code: HS1 9YE
Phone Number: 07776726326
-----------------------------------------
Address : 50 Fox Lane
City: BODIEVE
Postal Code: PL27 4WY
Phone Number: 07776726326
-----------------------------------------
Address : 96 Southlands Road
City: POLING CORNER
Postal Code: BN18 9RF
Phone Number: 07756838351

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام یک سوال داشتم اونم اینکه من قبلا فورزا را نسخه ای که نصفه بود بازی کردم و یک چند باری هم وسط بازی پرید بیرون و وقتی توی تاپیک دیدم که این یعنی فلگ شدم دیگه بیخیال لایو شدم البته هیچوقت بعد از اون به لایو وصل نشدم حالا یک سوال اگر الان lt3 بزنم باعث میشه که بن نشم البته نکات امنیتی را رعایت میکنم ولی منظورم اینه که اون فلگ معلوم نشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر