همه چیز درباره ی Xbox Live

زامبی

کاربر سایت
Dec 28, 2011
62

بله داداش میدونم برای بازیشون تو لایوه ولی من که پروفایلم رو به گیمرتک تبدیل کردم و الان یک ماهه دارم با این گیمرتک بازی میکنم چرا هیچ تغییری در آن ایجاد نمیشه،این جور که شما میگید یعنی من باید یک گیمرتک جدید بسازم و تا حالا هر چی امتیاز جمع کردم بوق دیگه:d

Ary4n

کاربر سایت
Jan 22, 2012
88
نام
آرین

بله داداش میدونم برای بازیشون تو لایوه ولی من که پروفایلم رو به گیمرتک تبدیل کردم و الان یک ماهه دارم با این گیمرتک بازی میکنم چرا هیچ تغییری در آن ایجاد نمیشه،این جور که شما میگید یعنی من باید یک گیمرتک جدید بسازم و تا حالا هر چی امتیاز جمع کردم بوق دیگه:d
برای این که ستاره هاتون پر بشه شما باید به Friend هاتون بگید که شما رو Prefer بکنند

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
دوستان لایو بوق شد ؟

sorry.xbox live profiles cant be download right now . try again later
80151103
این مشکل تنها برای ایرانی ها نبوده ظاهرا! اما خب خیلی از کاربر های ایرانی به دلیل حالا گرسنگی کوسه بوده یا هر چیز دیگه ای اینترنتشون لنگ در هوا شده! برای بعضی ها هم هیچ مشکلی پیش نیومده اما خیلی ها بی اینترنت شدن!!! انشالله درست شه! صبور باشید

دوستان سلام.
من چند بار دیگه هم این سوالو پرسیدم هیچکس جواب نداد لطفا این بار جوا ب بدین:
اگه الان من که دستگاهم LT2 هست رو LT3 کنم دیگه بازی ها از روی هارد آفلاین هم اجرا نمیشن؟؟
اگه آفلاین بازی میکنی دلیلی نداره که آپدیت کنی! اگه آنلاین بازی آپدیت کن اگه نیستی نکنی از هر لحاظ به سودته! LT+3 بازی هایی که قفل XGD3 دارن حتما باید ورباتیم و برنر مکس رایت بشن تا از روی هارد اجرا شن!

سلام
آقا یه سوال فنی::d

من پروفایلی رو که قبلاً باهاش آفلاین بازی می کردم، 1 ماه پیش به گیمرتک تبدیل کردم و الان باهاش لایو بازی میکنم ولی هیچ امتیاز و رتبه ای به گیمرتک من نمیده و سه تا از ستارهام پره ولی وقتی برای بقیه دوستان را نگاه میکنم اکثراً رتبه 1،2،3 به گیمرتکاشون داده و پنج تا ستارشون پره در صورتی که اسکور و امتیاز بازیهاشون هم از من خیلی کمتره، علتش چیه؟ من باید تو کدوم قسمت برم تا به گیمرتکم امتیاز بده؟ :-/
این امتیاز رو کاربر های شبکه لایو باید به پروفایلتون بدن! با پرفر کردن !
خودم پرفرت می کنم امروز;)

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
سلام
آقا یه سوال فنی::d

من پروفایلی رو که قبلاً باهاش آفلاین بازی می کردم، 1 ماه پیش به گیمرتک تبدیل کردم و الان باهاش لایو بازی میکنم ولی هیچ امتیاز و رتبه ای به گیمرتک من نمیده و سه تا از ستارهام پره ولی وقتی برای بقیه دوستان را نگاه میکنم اکثراً رتبه 1،2،3 به گیمرتکاشون داده و پنج تا ستارشون پره در صورتی که اسکور و امتیاز بازیهاشون هم از من خیلی کمتره، علتش چیه؟ من باید تو کدوم قسمت برم تا به گیمرتکم امتیاز بده؟ :-/

جان بچتون یکی جواب بده

دوست عزیز اون اعداد شمار سال حضور بچه ها نو لایو رو مشخص می کنه
اون ستاره ها هم وقتی زیاد میشه که تو لایو بازی کنی.بعضی ها از بازیت و رفتارت خوششون میاد پرفرت می کنن
و بعضی ها هم اویدت می کنن که اینا رو اون ستاره ها تاثیر میذاره.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
دوستان من برای اولین بار با 360 اسلیم اکانتمو لایو کردمو و گیمر تگ بهم داد . ولی هیچ جای کار نه آدرس پرسید و نه هیچی . الان هم اکانت فری هم داده و گلد نداده ؟

الان من باید یخه کی رو بگیرم ؟
N_aggressive%20(4).gif

چرا بهم گلد نداد ؟

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
دوستان من برای اولین بار با 360 اسلیم اکانتمو لایو کردمو و گیمر تگ بهم داد . ولی هیچ جای کار نه آدرس پرسید و نه هیچی . الان هم اکانت فری هم داده و گلد نداده ؟

الان من باید یخه کی رو بگیرم ؟
N_aggressive (4).gif

چرا بهم گلد نداد ؟
تنظیمات تکمیلی گیمرتگ مثل آدرس و زیپ کد و غیره باید با رفتن به تنظیمات اکانت پروفایلتون یا در ایکس باکس یا در سایت ایکس باکس انجام داد! اگر انجام ندید نمی تونید پوینت که خریداری کردین رو وارد گیمرتگتون کنید و از لایو خرید کنید! اگه دستگاهتون دست دو نباشه و آک باشه امکان نداره که به شما گلد تعلق نگیره مگر اینکه قبلا استفاده شده باشه!! برای اینکه ببینی گلد داری یا نداری به تنظیمات اکانتت برو! اونجا تاریخ شروع و اتمامشو زده ...

بچه هایی که نمی تونن به لایو وصل شن بخاطر اینکه اینترنت های کشور از وضعیت خراب به داغونی رفته ...

dj_ebi

کاربر سایت
Nov 27, 2010
4
سلام

من تازه دیشب به لایو وصل شدم مکه یه ماه اکانت رایگان نداره ؟

چرا وقتی می خوام pes آنلاین بزنم می گه اکانت شما گلد نیست ؟

یه سوال دیگه دستگاه من lt 2 هستش آپدیت جدیده رو هم ریختم چرا هنوز میشه بازی های ap 2.5 رو بازی کرد mw3 , driver , ...... ؟ مگه نمی گفتن آپدیت جدید رو بریزی حتما باید lt3 بریزی تا بتونی اون بازی ها رو انجام بدی؟

ممنون میشم پاسخ بدید

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
سلام

من تازه دیشب به لایو وصل شدم مکه یه ماه اکانت رایگان نداره ؟

چرا وقتی می خوام pes آنلاین بزنم می گه اکانت شما گلد نیست ؟

یه سوال دیگه دستگاه من lt 2 هستش آپدیت جدیده رو هم ریختم چرا هنوز میشه بازی های ap 2.5 رو بازی کرد mw3 , driver , ...... ؟ مگه نمی گفتن آپدیت جدید رو بریزی حتما باید lt3 بریزی تا بتونی اون بازی ها رو انجام بدی؟

ممنون میشم پاسخ بدید

تو LT3 ریختی دیگه مطمئنی ؟اگه ریختی باید بازیهات رو برنر مکس تهیه کنی تا اجرا بشن

dj_ebi

کاربر سایت
Nov 27, 2010
4
نه lt2 هستش ولی با اینکه آپدیت جدیده رو ریختم بازم بازی های ap 2.5 رو میاره

چرا با این که اولین باره لایو رفتم نمی تونم آنلاین بازی کنم مگه 1 ماه مجانی نیست ؟

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
نه lt2 هستش ولی با اینکه آپدیت جدیده رو ریختم بازم بازی های ap 2.5 رو میاره

چرا با این که اولین باره لایو رفتم نمی تونم آنلاین بازی کنم مگه 1 ماه مجانی نیست ؟

ووووووووووووووووای LT3 رو نریختی و رفتی لایو؟!! داداش متاسفم که این خبر ناگوار رو من باید بهت بدم. متاسفانه فلگ شدی. به زودی بن میشی دیگه به لایو فکر نکن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر