همه چیز درباره ی Xbox Live

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان خسته نباشین راستش من میخام بدونم که الان lt3 اومده درسته برا اسلیما بعد من الان میخام lt 3 بریزم بعد میخام بدونم lt3 رو ریختم بعد میتونم راحت اپدیت کنم داشتبوردمو یعنی برم لایو اپیدت کنم مشکلی پیش نیاد دوستان کسی میدونه خبر داره بگه ممنون میشم .

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
وقتی تست میگیری Share رو بزن بعد عکسشو بذار تا ببینیم! ضمن اینکه به سرور های اروپا و امریکا باید تست کنی!

1723671047.png

MASTER_021

کاربر سایت
Aug 4, 2011
168
نام
Ali
برو بچ کسی تایتل اپدیت بازی بلک اپس رو نداره کلی تو xbuc.net گشتم هیچکدوم نمی اورد همه رو نگشتم اخه زیاده اگه کسی داره بزاره ممنونش میشم.:x

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام دوستان خسته نباشین راستش من میخام بدونم که الان lt3 اومده درسته برا اسلیما بعد من الان میخام lt 3 بریزم بعد میخام بدونم lt3 رو ریختم بعد میتونم راحت اپدیت کنم داشتبوردمو یعنی برم لایو اپیدت کنم مشکلی پیش نیاد دوستان کسی میدونه خبر داره بگه ممنون میشم .

اگه بری live که باید آپ کنی. با lt3 می تونی.الان جوونا می آن دیگه!

---------- نوشته در 09:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:01 PM ارسال شده بود ----------

برو بچ کسی تایتل اپدیت بازی بلک اپس رو نداره کلی تو xbuc.net گشتم هیچکدوم نمی اورد همه رو نگشتم اخه زیاده اگه کسی داره بزاره ممنونش میشم.:x

الان که lt3 اومده میای میگی تایتل آپدیت؟!!! برو lt3 رو بریز و با خیال راحت چه آنلاین و چه آفلاین بازی کن:)

Ary4n

کاربر سایت
Jan 22, 2012
88
نام
آرین

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
سلام.یه سوال داشتم.چطوری میشه چیزهایی که از لایو گرفت رو به دوستانم هم بتونم بدم.مثلا لباس اواتار یا DLC و چیز های دیگه.ممنون میشم راهنمایی کنید.

Prince of Pars

کاربر سایت
Mar 7, 2011
67
ببخشید بچه ها اسپمه ولی . . .

یه نفر هست که همش میاد از منافع مانیا سافت دفاع میکنه . . .. . اسم کاربریش چیه ؟

یه بازی رو من از 4 شنبه سفارش دادم هنوز نیومده دستم . تازه مثلا قرار بوده با پست پیشتاز برسه دستم . . . .. خواهشا راهنماییم کنید .

doncarllo1

کاربر سایت
Jan 2, 2012
42
اقا من تازه کارم تازه می خوام به لایو وصل شم این ip و dns رو میشه توی ران پیدا کردش run cmd ipconfig رو میزنی نشون میده این رو کجا باید بزنم من مودم رو به حالت اتوماتیک کردم ولی نشد توی تست که میگرفت اخریش رو ارور می داد که به لایو وصل شه الان دستی کردم دستی چه جوری تنظیم کنم اینم بگم که من سیم لن مودم رو مستقیم می زنم به xbox

doncarllo1

کاربر سایت
Jan 2, 2012
42
سلام خسته نباشید من مودم رو روی ppoe گذاشتم و تست هم گرفتم 3 تا گزینه رو تیکش رو میزنه ولی اخرش میگه باید 30 ثانیه چی رو بکشی از ایم چیزا وی نت به نظرم وصل هستش توی بازی mw3 وقتی میرم میرم قسمت مولتی بعد xbox live رو که میزنم وارد نمیشه دکمه A رو که میزنم که میره پروفایل بسازه پروفایل رو هم می سازم اخرش که ساخته شد باز 2 تا گزینه داره که اونا رو هم باز زدوم که باز پروفایل باید بسازم که باز ساختم ولی باز رفتم توی بازی xbox live رو میزنم وارد نمیشه مشکل از کجا هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر