همه چیز درباره ی Xbox Live

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
بچس این درسته که بن ویو 9 نوامبر هست یا این یک احتماله؟
یعنی تا قبل از اون تاریخ بریم تو لایو 100 درصد بن می شیم؟:((:((:((:((:((

سلام دوسته من کی گفته نه نوامبر بن ویو هستش
طبق گفته بعضی فروم های خارجی 11 نوامبر

آخرین ویرایش:

Farzadreza

کاربر سایت
Jul 11, 2009
75
نام
farzadreza
بچس این درسته که بن ویو 9 نوامبر هست یا این یک احتماله؟
یعنی تا قبل از اون تاریخ بریم تو لایو 100 درصد بن می شیم؟:((:((:((:((:((

من نمیدونم بن ویو دقیقا از همون زمانی که من گفتم بلک اوپس ریلیز میشه شروع میشه یا نه...!:)
ولی اون 9 نوامبر زمان ریلیز بازی بلک اوپس هست و عقل حکم میکنه که شما حداقل در حالت لایو بازی رو تو دستگاه نذارید(عقل ناقص من میگه کلا نذارید چون از ماکرو هیچی بعید نیست!) ...
در ضمن من الان خودم دارم لایو بازی می کنم...حالا این که بن بشم یا نه یا بن ویو 9 نوامبر هست رو نمیدونم...

میشه یکی جواب سوال من رو هم بده لطفا حتی اگه به زعمتون تکراری هست! :)

[*****] c4eva do you think it is possible that they activate ap25 with a title update on old games?
[+c4eva] possible

خوب یعنی الان اون آپدیت 4 مگا بایتی ای که دیشب موقع وصل شدن فیفا 11 به لایو اومد و گفت یه آپدیت 4 مگابایتی هست که اگه اپدیت نکنید نمی تونید به لایو وصل شید....همین ap2.5 بود یا واسه ultimate team توی فیفا 11 این آپدیت اومد؟
(من فکر کردم ماله اولتیمیت تیم هست داونلود کردم)

ضمنا اگه عدد X کنسول من واقعا جزو فلگ شده ها نباشه.....تا وقتی که تغییر نکنه امکان نداره من بن بشم؟ یعنی حتما اول عدد کنسول باید عوض بشه؟

لطفا جواب بدید!

(ap2.5 رو چجوری باید چک کنیم...الان راهی واسش هست؟ با abgX360 میشه ؟)

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
سلام
من میخواستم اکانت بخرم اما نمیدونم اکانت US only رو بگیرم یا Europe only؟؟نمیدونستم کجا باید این سوال رو مطرح کنم.اگه ممکنه بگین کدوم اکانت رو بخرم بهتره

A . ZoN[i]X

کاربر سایت
Aug 15, 2010
298
نام
ⒶⓁⒾ
سلام
من میخواستم اکانت بخرم اما نمیدونم اکانت US only رو بگیرم یا Europe only؟؟نمیدونستم کجا باید این سوال رو مطرح کنم.اگه ممکنه بگین کدوم اکانت رو بخرم بهتره
این بستگی به کشوری داره که شما موقع ساخت انتخاب کردید !
اگه آمریکا رو انتخاب کردید باید Us تهیه کنید دوست عزیز .

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
نوشته شده توسط A . ZoN[i]X;1189347:
این بستگی به کشوری داره که شما موقع ساخت انتخاب کردید !
اگه آمریکا رو انتخاب کردید باید Us تهیه کنید دوست عزیز .
من دقیق یادم نمیاد کدوم کشور رو زدم میشه تغییر داد کشورو؟فقط موقع ورود با ایکس باکس زدم کانادا.اگر میشه باید کجا برم تا تغییر بده به مثلا US
میشه بازی ها ارکید رو از سایت ایکس باکس دانلود کرد بعد ریخت داخل کنسول و اونجا کامل خریدش؟اخه تو سایت که میخوام دموی بازی رو دانلود کنم میگه Postal Code اشتباه هست:(
یک سوال دیگه اگر من یک بازی رو خریدم هر بار که میخوام اون بازی رو کامل بازی کنم باید حتما به لایو وصل باشم یا دیگه نمیخواد

آخرین ویرایش:

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
سلام
بستگی داره چه نوع اکانتی بخواین بگیرین
اگه بخواین MS GOLD Live Account بگیرین که اون کلا ریجن فیری هستش و شما مهم نیست کدوم را انتخاب کنین
اما اگه بخواین MS Live Point بگیرین اونقت مهم میشه، چون دیگه این ریجن فیری هست و شما باید US و اروپا را بر اساس کشوری که در هنگام ساختن گیمر تگتون انتخاب کردین انتخاب کنید

Just PC

کاربر سایت
Dec 26, 2009
213
نام
Kourosh
سلام من در استرالیا زندگی می کنم. و ایکس باکس من پال است من می خواستم بدانم که اگر من خرید عضویت360 و Microsoft Point از ایران (برای اروپا) کنم می توانم از آن در استرالیا استفاده کنم ؟
bebakshid font farsi nadaram balayi lotf Google Translator hastesh :D

summer jangi

کاربر سایت
Jun 16, 2010
82
نام
af6in
سلام من در استرالیا زندگی می کنم. و ایکس باکس من پال است من می خواستم بدانم که اگر من خرید عضویت360 و Microsoft Point از ایران (برای اروپا) کنم می توانم از آن در استرالیا استفاده کنم ؟
bebakshid font farsi nadaram balayi lotf Google Translator hastesh :D
اگه کدشو بفرستن به ایمیلت میتونی استفاده کنی
فقط پرسوجو کن که سایتش معتبر باشه

sunrise

کاربر سایت
Sep 28, 2005
92
نام
حامد
مگه فقط میشه از سایتا خرید ؟؟
راستی از کجا می تونم بخرم جز سایت ؟؟
من اگه جاي شما بودم که در کشوري مثل استراليا زندگي ميکردم، براي خريد Microsoft Points يا Xbox Live Card از سايت خود ايکباکس (http://www.xbox.com) استفاده ميکردم. البته به شرط اينکه کارت اعتباري بين المللي داشته باشيد.

Mehrdadxxx

کاربر سایت
Oct 20, 2010
27
نام
مهرداد
سلام من تا حالا از live‏ استفاده نكردم اين طور كه شنيدم بايد اكانت بخرى
ميشه چند سايت ايرانى معرفى كنين ازشون اكانت بخرم.

sunrise

کاربر سایت
Sep 28, 2005
92
نام
حامد
سلام من تا حالا از live‏ استفاده نكردم اين طور كه شنيدم بايد اكانت بخرى
ميشه چند سايت ايرانى معرفى كنين ازشون اكانت بخرم.
عضويت در Live دو حالت داره، يکي حالت Silver هست که رايگان هستش و يکي ديگه حالت Gold که بابت اشتراک يک ماهه، سه ماهه و يا يک ساله بايد هزينه اي رو پرداخت کنيد. البته با اکانت سيلور شما فقط ميتونيد به لايو متصل شده و اخبار و ... رو مطالعه کنيد و يا اينکه تريلرها و تصاويري که از بازي هاي جديد منتشر شده رو ببينيد که بعضي بصورت رايگان هستند و برخي ديگه هم پولي (که بر اساس مايکروسافت پوينتز هم ميشه خريد کرد). همچنين با اکانت سيلور امکان اين رو هم داريد که سيو بازي ها رو بصورت آنلاين انجام بديد و بعدا از هر جاي دنيا که به اکانت لايو خودتون متصل بشيد ميتونيد بازي رو از همونجا ادامه بديد.

اکانت Gold هم بيشتر براي کساني هست که قصد دارند بازي ها رو بصورت Multiplayer بازي کنند، البته در اين حالت اگه از بابت ديسک بازي ها مطمئن نيستيد (اروجينال نبودن) بايد تا حدود محتاطانه عمل کنيد.

sunrise

کاربر سایت
Sep 28, 2005
92
نام
حامد
ممنون از شما
من هم براى بازى به صورت آنلاين ميخوام/
شما سايت معتبر براى خريد اكانت سراغ نداريد!
خواهش مي کنم.

اگه فقط براي اين ميخواهيد که بصورت آنلاين ذخيره بازي ها رو انجام بديد نيازي به خريد اکانت Gold نيست و فقط کافيه يک اکانت Silver براي خودتون ايجاد کنيد. اين کار هم از طريق خود کنسول امکان پذير هست و هم اينکه ميتونيد از طريق وب سايت http://www.xbox.com اين کار رو انجام بديد.

اما اگه براي خريد اکانت Gold يا Microsoft Points فروشگاه معتبر آنلاين (در ايران) مي خواهيد، من براتون يک وب سايت رو بصورت پيام خصوصي معرفي کردم که خودم هميشه از همينجا مي گيرم.

Erfan90

کاربر سایت
Jan 22, 2008
200
نام
Erfan
ممنون از شما
من هم براى بازى به صورت آنلاين ميخوام/
شما سايت معتبر براى خريد اكانت سراغ نداريد!
http://juspair.com این سایت مال یکی از دوستای قدیمیم تو لایو هست . فکر کنم بهترین قیمت ها را در ایران داشته باشد . ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر