همه چیز درباره ی Xbox Live

coled

کاربر سایت
Oct 5, 2010
226
نام
cpt price
تازه xbox خریدم و تاحالا هم لایو نرفتم. فقط 1سوال اون هم اینکه به نظرتون الآن آنلاین بازی کردن رو شروع کنم یا صبر کنم بعد موج بن توی این سال...
بدجوری توی کف آنلاین یه سری بازی هام ولی از اینم میترسم که بعد یکی دوماه خریدن بن بشم...
لطفاً همه نظر بدن

به نظر من چند هفته دیگه صبر کنی بهتره چون اگه اشتباه نکنم موج قبلی بن شدن همین موقع ها بود حالا خود دانی:d

sam_dante

کاربر سایت
May 6, 2007
368
نام
Mohsen
دوست عزیز این کارایی رو که شما گفتید کردم ولی بازم نشد.
توی سایت Port Forwarder هم رفتم ولی مدل مودمه من نبود. Symphony SY800C.
به دادم برس که دارم میمیرم از خماریه COD MW2 .:(

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
من به همجين مشكلي ىر ps3 برخوردم و نميتونستم host باشم
ip كنسول رو استاتيك كردم و اون ip رو در تنظيمات مودم در محيط DMZ قرار دادم

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
سلام
اگه یه کنسول flag شده باشه بعد کنسول رو عوض کنیم و هارد کنسول قبلی رو روی جدیده بذاریم و با همون پروفایل قبلی لایو بزنیم مشکلی هست؟

sam_dante

کاربر سایت
May 6, 2007
368
نام
Mohsen
سلام
اگه یه کنسول flag شده باشه بعد کنسول رو عوض کنیم و هارد کنسول قبلی رو روی جدیده بذاریم و با همون پروفایل قبلی لایو بزنیم مشکلی هست؟

نه دوست عزیز. خوده ماکروسافت گفته میتونید همون پروفابل قدیمی رو ادامه بدید و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد.

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
سلام دوستان .
من تا حالا به لایو وصل نشدم .
اگر من یک پروفایل دیگه تو همین دستگاهم بسازم و تو اون پروفایل فقط بازی اریجینال بزارم . و فقط با همین پروفایل اریجینال برم تو لایو ، دستگاهم از لحاظ بن 100% Safe هستش ؟
یا به بیان دیگه ، وقتی به لایو وصل میشیم سرور مایکروسافت اطلاعات تمام پروفایل هارو چک می کنه یا فقط همونی رو که باهاش Sign In شدیم ؟

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
سلام دوستان .
اگر من یک پروفایل دیگه تو همین دستگاهم بسازم و تو اون پروفایل فقط بازی اریجینال بزارم . دستگاهم از لحاظ بن 100% Safe هستش ؟
یا به بیان دیگه ، وقتی به لایو وصل میشیم سرور مایکروسافت اطلاعات تمام پروفایل هارو چک می کنه یا فقط همونی رو که باهاش Sign In شدیم ؟

فقط همونی که باهش Sign in میشی اما اگه میخوای بازی اوریج بزنی کپی خور نکن چون با کپی خور کردن باز هم احتمال بن شدن توسط ماکرو وجود داره

ssoroosh

کاربر سایت
Aug 25, 2009
42
نام
سروش
فقط همونی که باهش Sign in میشی اما اگه میخوای بازی اوریج بزنی کپی خور نکن چون با کپی خور کردن باز هم احتمال بن شدن توسط ماکرو وجود داره
مسئله اینه که اصلا بازی اوریج گیر نمیاد مگر اینکه بری خارج بیاری دوستمون هم باید مثله بقیه با lt و دعا کردن به live وصل شه

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام دوستان .
اگر من یک پروفایل دیگه تو همین دستگاهم بسازم و تو اون پروفایل فقط بازی اریجینال بزارم . و فقط با همین پروفایل اریجینال برم تو لایو ، دستگاهم از لحاظ بن 100% Safe هستش ؟
مایکروسافت برای بن کردن کنسول کاری به اکانت های شما نداره.
شما اگر فیرمور LT نداشته باشی چه با بازی اورجینال بری لایو چه کپی بن می شی!
اگرم LT داری (به فرض اینکه LT قابل شناسایی نباشه واقعاً) تا موقعی که با بازی اورجینال بری لایو هیچ مشکلی برات پیش نمیاد.

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین

من نمیخوام یک دستگاه دیگه بگیرم !

مایکروسافت برای بن کردن کنسول کاری به اکانت های شما نداره.
شما اگر فیرمور LT نداشته باشی چه با بازی اورجینال بری لایو چه کپی بن می شی!
اگرم LT داری (به فرض اینکه LT قابل شناسایی نباشه واقعاً) تا موقعی که با بازی اورجینال بری لایو هیچ مشکلی برات پیش نمیاد.

من الآن LT دارم . تا حالا هم به لایو وصل نشدم . تمام بازیهایی هم که تا بحال تو دستگاهم گذاشتم کپی بوده !
الآن میخوام که یک پروفایل جدید تو همین دستگاهم بسازم و فقط توش بازی اریجینال بزارم و فقط با همین پروفایل هم تو لایو Sign In شم . در این صورت دستگاه من کاملا از بن شدن ایمن هستش ؟

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
من الآن LT دارم . تا حالا هم به لایو وصل نشدم . تمام بازیهایی هم که تا بحال تو دستگاهم گذاشتم کپی بوده !
الآن میخوام که یک پروفایل جدید تو همین دستگاهم بسازم و فقط توش بازی اریجینال بزارم و فقط با همین پروفایل هم تو لایو Sign In شم . در این صورت دستگاه من کاملا از بن شدن ایمن هستش ؟
ببین، تو بازی کپی رو فقط زمانی که آنلاین هستی نباید بازی کنی (البته در صورتی که بخوای فقط با اوریجینال لایو بری). این کپی ها رو آفلاین بازی کنی و بعدا آنلاین بشی که مثلا اچیومنت هات رو آپدیت کنی مشکلی نداره. فقط موقعی که آنلاینی نباید با اونا بازی کنی.

پروفایل هم هیچ ربطی به بن شدن نداره. مایکروسافت از کنسول و فرمویرش میفهمه و اگه Flag بشی، کلا کنسولت بن میشه، نه پروفایلت. پس با همین پروفایلی که داری، اگه موقع آنلاین بودن، فقط بازی اوریجینال بگذاری تو دستگاهت، مشکلی برات به وجود نمیاد.

کلا موضوع پروفایل و اینا نیست، موضوع بازیه:D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
amir_hossein
امیرخان ماکرو اگه تشخیص بده از فیرمویر کپی خور استفاده می کنی بنت میکنه .. فعلن LT ها رو تشخیص نداده یا شایدم تشخیص داده و فلگ کرده اما اگه میخوای بری لایو و اوریج بازی کنی و میخوای بن نشی کپی خور نباشه کنسولت ارزش داره و گرنه اگه کپی خور شده باشه اوریج هیچ فرقی با کپی نداره و فقط داری پول مفت میدی :D

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
ببین، تو بازی کپی رو فقط زمانی که آنلاین هستی نباید بازی کنی (البته در صورتی که بخوای فقط با اوریجینال لایو بری). این کپی ها رو آفلاین بازی کنی و بعدا آنلاین بشی که مثلا اچیومنت هات رو آپدیت کنی مشکلی نداره. فقط موقعی که آنلاینی نباید با اونا بازی کنی.

پروفایل هم هیچ ربطی به بن شدن نداره. مایکروسافت از کنسول و فرمویرش میفهمه و اگه Flag بشی، کلا کنسولت بن میشه، نه پروفایلت. پس با همین پروفایلی که داری، اگه موقع آنلاین بودن، فقط بازی اوریجینال بگذاری تو دستگاهت، مشکلی برات به وجود نمیاد.

کلا موضوع پروفایل و اینا نیست، موضوع بازیه:D

تو حرفهات تناقض وجود داره شدید ! :D
خود دستگاه کپی خور میشه و نه یک پروفایل ! نمیشه که من یک پروفایلم رو کپی خور کنم و اون یکی رو نکنم :D
و اگر قرار باشه مایکروسافت از رو فرمویر تشخیص بده ، فرقی نداره که من اریجینال بزارم یا کپی !

امیرخان ماکرو اگه تشخیص بده از فیرمویر کپی خور استفاده می کنی بنت میکنه .. فعلن LT ها رو تشخیص نداده یا شایدم تشخیص داده و فلگ کرده اما اگه میخوای بری لایو و اوریج بازی کنی و میخوای بن نشی کپی خور نباشه کنسولت ارزش داره و گرنه اگه کپی خور شده باشه اوریج هیچ فرقی با کپی نداره و فقط داری پول مفت میدی :D

پس باید وایسم تا Ban Wave و ببینم چی میشه :)

ممنون از جواب های دوستان .

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
من نمیخوام یک دستگاه دیگه بگیرم !

هیچ مشکلی در صحبت های بابک وجود نداره. کپی خور شدن اصلاً ربطی به پروفایل نداره.
ساختن پروفایل جدید برای لایو یک کار بیهوده هست چون شناسایی کنسول ربطی به اکانت نداره. با همین پروفایل فعلیت هم اگر با بازی اورجینال بری لایو مشکلی پیش نمیاد. ولی بهترین کار اینکه تا اواخر نوامبر صبر کنی ببینی چی می شه بعد وصل شی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر