همه چیز درباره ی Xbox Live

hossain

کاربر سایت
نام
محمدحسين
اقا حالا سره آي پي ازم ايراد مي گيره!!!!
بايد آي پي رو دستي وارد كنم؟؟؟
يا همين طوري اوتوماتيك باشه!
والا اوتوماتيك كه پيدا نكرد!!
حالا يكي راجب اين قسمتشم ما رو راهنمايي كنه!

mAzH@r_f@s}{isT

کاربر سایت
نام
مظهر
کاری لازم نیست بکنید. اگر Rank Match بازی کنید امتیازاتی که میگیرید در قسمت Leader board ثبت میشه که یک رتبه بندی جهانی هست. برای type های مختلف بازی جدا حساب میشه Anex , Warzone , Execution , Assassination هر کدوم رتبه بندی هفتگی، ماهانه و کلی دارند.
Player Match امتیازاتش ثبت نمیشه.
هر نفر رو بکشی 25 امتیاز، revive کردن هم تیمی 10 امتیاز ( فقط در Execution )، داون کردن حریف 15 امتیاز، گرفتن Cap در Anex و یا شکستن cap حریف هم مقادیری امتیاز داره.
انتهای هر Round افراد هر تیم بر اساس این امتیازی که بدست آوردن رتبه بندی میشن.
اچیومنت های این بازی هم به امتیازت ربط نداره.
---------------

جاتون خالی امشب 2-3 ساعت با بچه ها 4 به 4 بازی کردیم حال داد. خوشبختانه Host ( آقا تکاوچ ) هم کانکشنش قوی بود و راحت با پینگ تقریباً 0 بازی کردیم.

METAL GEAR جان ببخشید اسمتم نمیدونم من همین دیشب Rank Match بازی کردم Gears OF War رو نزدیک به 500 تا پوینت گرفتم ولی وقتی Map تموم شد پوینت هام سیو نشد میخواستم بدونم دلیلیش چیه ؟ در ضمن من از acc gold یک ماه مجانی دارم استفاده میکنم فکر نکنم به خاطر این باشه

Lich King

Administrator
نام
اشکان
METAL GEAR جان ببخشید اسمتم نمیدونم من همین دیشب Rank Match بازی کردم Gears OF War رو نزدیک به 500 تا پوینت گرفتم ولی وقتی Map تموم شد پوینت هام سیو نشد میخواستم بدونم دلیلیش چیه ؟ در ضمن من از acc gold یک ماه مجانی دارم استفاده میکنم فکر نکنم به خاطر این باشه
این پوینت هایی که شما می گی هیچ ارزشی ندارن که جایی بخوان سیو بشن. اینا فقط برای این هستن که نشون بدن در اون بازی که شما بازی کردی کی از همه امتیازش بیشتر بوده یا به قول معروف کی بیشتر کشته همین.

amir_360

کاربر سایت
نام
امیر رضا
سلام من اون مشکل پستال کدم حل نشد:((
ولی میگن باید پروفایلمو پاک کنم از روش یکی دیگه بسازم چه جوری باید این کارو بکنم؟:confused:

mAzH@r_f@s}{isT

کاربر سایت
نام
مظهر
این پوینت هایی که شما می گی هیچ ارزشی ندارن که جایی بخوان سیو بشن. اینا فقط برای این هستن که نشون بدن در اون بازی که شما بازی کردی کی از همه امتیازش بیشتر بوده یا به قول معروف کی بیشتر کشته همین.

پس پوینت هایی که میشه باهاش Theme و ... دانلود کرد مگه از زاه همین بازی کردن Match Rank بدست نمیاد ؟

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
نام
محمد
پس پوینت هایی که میشه باهاش Theme و ... دانلود کرد مگه از زاه همین بازی کردن Match Rank بدست نمیاد ؟
اون ها Microsoft Point هست و از راه بازی بدست نمیاد، باید خریده بشه. این هم قیمت هاش :

350a0rd.jpg

یا کارت آمادش رو باید خرید ( Prepaid Microsoft Points Card ) یا با کارت اعتباری خریدش.

amir_360

کاربر سایت
نام
امیر رضا
ولی میگن باید پروفایلمو پاک کنم از روش یکی دیگه بسازم چه جوری باید این کارو بکنم؟:confused:
کسی میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Lich King

Administrator
نام
اشکان
شما یکی از اون آدرس های جدید رو که توی لینکی که گذاشتم بود و مربوط به NY بود رو وارد کردی و تست کنی؟

amir_360

کاربر سایت
نام
امیر رضا
شما یکی از اون آدرس های جدید رو که توی لینکی که گذاشتم بود و مربوط به NY بود رو وارد کردی و تست کنی؟
اره دستت درد نکنه ولی بازم ارور میده رو پستال کد دیگه عسابم خورد شده:evil:
بعضیا میگن پاک کنم از روش یکی دیگه بسازم درسته چه جوری این کار روکنم؟

motaham36o

کاربر سایت
با سلام من toni هستم من يه مشكل دارم وقتي ميرم تو لايو سيوهام ميپره همينتور امتياز بازي مشكل از كجاس پليز كمك كنيد:thinking:

SamFisher

کاربر سایت
نام
امید
توش کارت نداره ! برای بار 10000 ام !
شما کنسول رو که میخری خودش یه ماه گلد رو داره و وقتی که از توی خود Xbox توی لایو ثبت نام کنی ، 1 ماه گلدت فعال میشه

amir_360

کاربر سایت
نام
امیر رضا
اره دستت درد نکنه ولی بازم ارور میده رو پستال کد دیگه عسابم خورد شده:evil:
بعضیا میگن پاک کنم از روش یکی دیگه بسازم درسته چه جوری این کار روکنم؟
اقا جواب منو لطفا یکی سریع بده چون 3روز دیگه اکانته گلدم تموم میشه

HOMY XBOX

کاربر سایت
سلام اگه میشه یه جا رو تو تهران معرفی کنید که کارت ایکس باکس لایو و مایکروسافت پوینت بفروشه وست گیم فکر کنم قبلا می فروخت ولی الان نداره:cool:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر