همه چیز درباره ی Xbox Live

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
تو سایتش نشون میده که سرعت ADSL2+ از ADSL معمولی خیلی بیشتره واقعا این طوریه؟
مثل اینکه پینگش خیلی پایینه که خدا کنه این طوری باشه
اون چیزی که تو سایتش هست رو ول کن. الکیه چون اونجا اومده ADSL2+ ه 25mb رو با ADSL ه 8mb مقایسه کرده که دردی دوا نمیکنه برای ما. پینگشم خوبه. ولی خوب نمیشه گفت بهتر از همس ! بهتر از این هست در صورتی که بخوای در محدوده ی ایران بازی کنی. ولی شاتل پینگش با Europe و مخصوصا Turkey از همه جا بهتره.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
آقا یکی به ما بگه این Sub NEt و Getway کجاست و چطوری میشه برگردوند ؟
تا چند وقت چیش بودش اما الان غیبش زده

1121.jpg

آخرین ویرایش:

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
من فکر میکنم شما از تو براوزر رفتید تو پروتکل tcp/ip باید از تو local area connection برید
اونجا روی کانکشن مربوطه کلیک کنید اونوقت چنتا چیز اضافه تر هم هست

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
من فکر میکنم شما از تو براوزر رفتید تو پروتکل tcp/ip باید از تو local area connection برید
اونجا روی کانکشن مربوطه کلیک کنید اونوقت چنتا چیز اضافه تر هم هست
نه عزیز من تا حالا 100 بار رفتم تو لایو دیگه این چیزا رو خوب می دونم

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
حامد جان اینجوری نیست اتفاقا شناخته
همین مورد برای من پیش اومده بود چند صفحه پیش.اگر کارت شبکه نصب است و درایورهایش هم نصب کرده ، در Device Manager هم Icon ش ظاهر شده ولی هنوز این مشکل را دارد دیگر اشکال از ویندوز است.باید یک ویندوز جدید روی دستگاه بریزد.

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
یکی به ما رو کمک کنه

علی جون غیبش نزده.
وقتی شما رو حالت اتوماتیک میذاریش همینطوری میشه. اگر می خوای ثابت باشه برای هر قسمت بصورت Manually تنظیم کن ( همون تیک پایینیشون رو بزن تا اجازه وارد کردن شماره ها رو بده ).
شماره ها رو چند صفحه قبل بگرد تا پیداشون کنی. من چون بصورت مستقیم به مودم وصل کردم الآن نمی تونم اطلاعات دقیق بدم. ولی اگه XBox با PC شبکه شده و کاملا همدیگه رو میشناسن ، بهترین راه اینکه که به تنظیمات XBoxت نگاه کنی ببینی چی نوشته ، بعد همونا رو وارد کنی.

حالا برا چی می خوای اینو؟! مگه همدیگه رو نشناختن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر