همه چیز درباره ی Xbox Live

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
نام
Bahram
دوستان عزیز با سلام
دوستان من می خوام مبن نت 2 مگ بگیرم و منطقه پاسداران هستم..می گن سرعت دانلودم حدود 400 هستش و پینگش نمی دونم
به نظرتون این سرعت برا بازی آنلاین fifa13 کافیه یا نه؟
من كه خودم مبين مت داشتم.پينگش افتضاح بود.به نظر من adsl خيلي بهتره براي لايو

saeedscorpion

کاربر سایت
نام
saeed
من كه خودم مبين مت داشتم.پينگش افتضاح بود.به نظر من adsl خيلي بهتره براي لايو

داش بهرام من که ایکس باکسو فروختم فلن منو نمیبینی تا ایکس باکس وان البته بعلاوه پی اس ۴

پاپون

کاربر سایت
نام
علی اصلانی
دوستان یه چیزی:من تو سایت ایکس باکس اواتارمو عوض کردم اما تو ایکس باکس عوض نشده..حالا تو ایکس باکس اواتارو درست کردم رفتم گیمر پیکچر رو عوض کردم الان میبینم تو سایت ایک باکس عوض نشده:d(اولین موضوع 3 روز ازش گذشته بودا)

milad_maxpayne

کاربر سایت
نام
میلاد شادمان
ميلاد من كه يك بار به ساپورت گفتم ايرانيم.گفت ما ايرانو پشتيباني نميكنيم:(
چی بگم والله حق داری راسم میگی یه بار حال ادمو میگیرن یه بارم جواب میدن حرفت درسته --حرف نیما جان هم درسته چون همه مثل هم نیستن که شاید گیر ادم درست برا ساپورت لایو بیافتیم جواب بده شاید هم گیر بد بیافتیم -حرف جفتتون حق هست --حالا به هر حال هر طوری هست خدا کنه بهتر شه درست شه ههمون خوشحال میشیم چون فقط زمینه گیم حتما هممون کارمون نیست تو سبک های دیگه هم با این ماکرو کار داریم--
راستی یه سوال پرسیدم قبلا گم شد تو حرفام بهرام جان این 1600 پوینتی که ماکرو فرستاده میگی باید اول دانلود داشته باشی از لایو و... جریان چیه میدونی ؟چون یه ایمیل اومده که وقتتون تمدید شده-ممنون میشم اگه میدونستید که ما الکی خوشحال نباشیم.؟؟؟؟؟

- - -ویرایش - - -

دوستان عزیز با سلام
دوستان من می خوام مبن نت 2 مگ بگیرم و منطقه پاسداران هستم..می گن سرعت دانلودم حدود 400 هستش و پینگش نمی دونم
به نظرتون این سرعت برا بازی آنلاین fifa13 کافیه یا نه؟
سلام دوست عزیز --همونطور که بهرام جان همم گفت برای لایو سرویس adsl بهتره حالا اگه ترافیک محدو هم نباشه مثل مخابرات بهتر نمیگم مخابرات خوبه یا بد ولی منم تهرانم منطقه شریعتی سید خندان هستم اصلا خود مبین نت گفت که منطقه شما خوب ساپورت نمیکنه -من که از ای دی اس ال راضیم کارمونو راه میندازه فعلا همینطوری اگه بمونه برای لایو هم خوبه سرعت دالود برا لایو شما زیاد مهم نیست پینگت مهمه که من میدونم (شنیدم خیلی )پینگش تو تهران هم بد شده و گرنه دانلود مثلا فایل کارتون های مجاز دوبله فارسی اره خوب دانلود میشه:(

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
نام
Bahram
چی بگم والله حق داری راسم میگی یه بار حال ادمو میگیرن یه بارم جواب میدن حرفت درسته --حرف نیما جان هم درسته چون همه مثل هم نیستن که شاید گیر ادم درست برا ساپورت لایو بیافتیم جواب بده شاید هم گیر بد بیافتیم -حرف جفتتون حق هست --حالا به هر حال هر طوری هست خدا کنه بهتر شه درست شه ههمون خوشحال میشیم چون فقط زمینه گیم حتما هممون کارمون نیست تو سبک های دیگه هم با این ماکرو کار داریم--
راستی یه سوال پرسیدم قبلا گم شد تو حرفام بهرام جان این 1600 پوینتی که ماکرو فرستاده میگی باید اول دانلود داشته باشی از لایو و... جریان چیه میدونی ؟چون یه ایمیل اومده که وقتتون تمدید شده-ممنون میشم اگه میدونستید که ما الکی خوشحال نباشیم.؟؟؟؟؟
براي من كه يك سال پيش 160 پوينت به ايميلم فرستاده بودن.يك كد بود و نيازي به كار خاصي نداشت.براي چند تا از دوستانم هم فرستاده بودن.جديدا نفرستادن نميدونم چه جوريه :(

Last edited by a moderator:

milad_maxpayne

کاربر سایت
نام
میلاد شادمان
اره علی جان معتبره ولی اگه خریدی ازش سریع ریدیم کن حتما --سایت دیگه هم هست اگه خواستی بازم پ.خ بزن تا بگم برات نمیتونم من متن پنهان بزنم و گرنه میزدم-بهرام جان دستت درد نکنه ممنون نمیدونم والله اگه اطلاعات بیشتری فهمیدم میزارم شما سر در میاری من معنیشو میفهمم ولی مفهمومش...بازم ممنون ولی میدونم کدی نداده ولی میگه که برنده شدید حالا به هر حال تشکر

T I R E D

کاربر سایت
دوستان شاید اشتباه کنم ولی حجمش 147 مگ هست.
شما با ایکس باکس دانلود کنی فوق العاده سرعت میاد پایین
من از سایت ایکس باکس دانلود کردم.الان فایل دانلودی رو میبینم 147 مگ هست:d

خيلي ممنون كه گفتيد
ولي باز مطمئنيد 147 مگه ؟ چون يكي از دوستان گفته بود 1 گيگه ميتونه باشه براي من . چون من دو ساله آپديت نكردم . تصميم داشتم وقت رايگان نتم كه از ساعت 2 شب تا 7 صبحه بزارم براي دانلود . اگه حجمش انقد كه شما ميگي باشه ميذارم الان دانلود كنه .

آخرین ویرایش:

پاپون

کاربر سایت
نام
علی اصلانی
خيلي ممنون كه گفتيد
ولي باز مطمئنيد 147 مگه ؟ چون يكي از دوستان گفته بود 1 گيگه ميتونه باشه براي من . چون من دو ساله آپديت نكردم . تصميم داشتم وقت رايگان نتم كه از ساعت 2 شب تا 7 صبحه بزارم براي دانلود . اگه حجمش انقد كه شما ميگي باشه ميذارم الان دانلود كنه .

من بازم میگم مطمئن نیستم کامل..
ولی فک نکنم زمان زیاد تو حجم این اپدیت تاثیری داشته باشه نهایتا 200 مگ اضافه میشه میشه 300 مگ:d

البته دوستان بهتر تجربه دارن کمکتون میکنن

دوستان امروز رفتم پیش یکی گلد کارت بگیرم گفت نداریم حالا این هیچی.گفت لایو بازی نکن بن میشی اگرم بن شی دیگه کنسول به هیچ دردی نمیخوره گفتم چرا گفت دیگه نمیتونی افلاینم بازی کنی:|
اینطور نیست دیگه ایشاله؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
نام
Bahram

دوستان امروز رفتم پیش یکی گلد کارت بگیرم گفت نداریم حالا این هیچی.گفت لایو بازی نکن بن میشی اگرم بن شی دیگه کنسول به هیچ دردی نمیخوره گفتم چرا گفت دیگه نمیتونی افلاینم بازی کنی:|
اینطور نیست دیگه ایشاله
اره اينطوري نيست.اگر يك روز بن شي افلاين ميتوني بازي كني

milad_maxpayne

کاربر سایت
نام
میلاد شادمان
نه علی جان اینطوریه که دوستمون هم گفت بن شی نمیتونی انلاین بازی کنی افلاین بازی میتونی بکنی تو صفحه بن هم بری 2 یا 3 صفحه پست هارو ببینی متوجه میشی ---به هر حال ولی لایو دنیایی داره با حاله منو که جذب کرده ول کنم نیست ولی اگه جدا خیلی رو این بن شدن و ....تاکید داری میتونی به دنیای لایو وارد نشی یا گلد ممبر نشی --ولی اینطوری هم که اینقدر بخوای روش تاکید کنید نیست --فکر کنم دوستان هم موافق این قضیه هستن؟ --شانس هست دیگه .

AhmadrezaJoon

کاربر سایت
نام
احمدرضا
امروز واسه چی سایت xbox خراب شده!؟
نمی دونم اینترنت همه سایت ها رو باز می کنه غیر Xbox.com که باز می کنه ولی sign in نمی شه. الآن هم یه دست آنلاین داشتم می زدم یهویی قاط زد منم زدم بیرون چند تا تفنگ ناب توی Borderlands 2 از چنگم رفت!8-| نمی دونم مشکل از کجاست. امیدوارم حل بشه. راستی دوستان DLC های بازی ها برای چی دانلود نمی شه؟ مشکل ف..طر هست؟ آخه من هر چی می زنم واسه دانلود از طریق کنسول ارور می ده. 800 تا پوینت هم دارم. برای خرید DLC چه طور اقدام کنم؟

پاپون

کاربر سایت
نام
علی اصلانی
دوستان فک نکیند من خیلی رو این بن شدن و اینا سیریشما اما این یه چیز اصلیه:d

ایتم های رایگان رو بدون شیر *** میشه دانلود کرد_______اصن برا چی *** شیر میکنیم؟
اخه میخام این بازی اسپارتاکوس رو دان کنم
البته دوستان من میخام از سایت xbox.com دان کنم باز باید *** شیر کنم؟؟

hadi_foshist

کاربر سایت
نام
هادی
خدایش ماکروسافت خجالت نکشید این بازی رو مجانی واسه بچه های گلد گزاشت
نه به اسپارتاکوسش و فیبلش نه به این بازی جدیده که حتی اسمشم نمیدونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر