همه چیز درباره ویندوز 7

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
درود
تست کردم مشکلی نداره!
از لینک زیر تست کن
دریافت

پیام خطا » شما به عنوان کاربر رایگان،‌ تنها می توانید ۲ دانلود همزمان داشته باشید و در حال حاضر سیستم بیش از این تعداد را با مشخصات شما شناسایی کرده است

!!!! این همه سایت ! www.4shared.com

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
آقا این ویندوز هایی که بیرون می فروشن و با Loader و ... کرک میشن به غیر از آپدیت های ماکروسافت فرق دیگه ای هم با ویندوز اریجینال دارن ؟ از لحاظ کارایی و ... ؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
آقا این ویندوز هایی که بیرون می فروشن و با Loader و ... کرک میشن به غیر از آپدیت های ماکروسافت فرق دیگه ای هم با ویندوز اریجینال دارن ؟ از لحاظ کارایی و ... ؟
چرا صدرصد فرق میکنه
چون ویندوز اصلی موقعه نصب چیزهایی را نصب میکنه که غیراصلی نمیتوانه نه اون را رایت کنه و نه اون را نصب کنه
و زمین تا اسمان فرق داره :((
اگر می توانید اصلی تهیه کنی که دیگه نورالی نوره:x

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
فرق انچنانی نداره فقط یک سری Service جدا گانه هست که خودت اگه نیاز داشته باشی میتونی نصبش کنی .

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
فكر نمي‌كنم در حال حاضر كرك درست و حسابي براي ويندوز7 منتشر شده باشه.
اما براي ويندوز ويستا نسخه كرك شده‌اي منتشر شده بود كه هيچ تفاوتي با نسخه اصل نداشت و به راحتي آپديت هم مي‌شد.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
فكر نمي‌كنم در حال حاضر كرك درست و حسابي براي ويندوز7 منتشر شده باشه.
اما براي ويندوز ويستا نسخه كرك شده‌اي منتشر شده بود كه هيچ تفاوتي با نسخه اصل نداشت و به راحتي آپديت هم مي‌شد.
شده ! خیلی وقت هم هست
الان خیلی راحت هم آپدیت میشه بدون مشکل

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
درود
آرش جان 90 درصد شبیه ویندوز اصلی هستند اون 10 درصد هم که نیست به کار ماها نمیاد که استفاده خونگی میکنیم;)
لپ کلام اینه که کار ماها رو راه میندازه :d

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
درود
فقط شما با مدیافایر مشکل داشتی تا الان دوست عزیز، در ضمن سیستم دانلود مدیافایر خیلی راحت تر از فور شیر هست!
Code:
http://www.4shared.com/file/59qUwDhq/Windows7Loaderv19Daz_RemoveWAT.html

ممنون دوست عزیز .
دانلود کردم ولی وقتی Loader رو اجرا می کنم تو Status می نویسه Unsupported
مشکل از کجاست ؟

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
با سلام به عزیزان.............اقا شرمنده من یه سوال چند قسمتی داشتم:;;)
اول اینکه من میخوام یه ویندوز7 اوریجینال Ultimate (که الان تو بازار ایران هست) بخرم به قیمت 100000 تومان به نظرتون ارزش داره ؟ (برای لپ تاپم میخوام)
دوم اینکه توی بسته این ویندوز قاعدتا چه چیزه دیگه ای به غیر از دیسک خود ویندوز هست؟؟؟ اصلا چیز دیگه همراه باهاش وجود داره یا نه؟
سوم اینکه ایا تو ویندوز7 اوریجینال Ultimate هم نسخه 32bit هم 64bit هست یا نه؟؟؟؟(چون روش چیزی ننوشته) در ضمن این پک شامل نسخه های دیگه 7 هم مثل Home ,...... میشه یا فقط خوده Ultimate داخلش وجود داره؟؟؟؟
ممنون میشم لطف کنید و جواب بدید......مرسی.:d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ای خدا چه بدختی درباره من گیر کردم
دوستان من درباره صدا کامپیوترم رفت امدم درباره KMPlaye را نصب کردم و دیدم هی صدا قطع میشه و هی وصل میشه و بعد درباره درایور را نصب کردم همون درایوری که دوستان دادند به اسمه Realtek High Definition Audio Driver R2.50 for Vista-7 x86 x64 ولی حالا به کل صداش رفت حالا چه کار کنم
به نظر خودم بیام درباره هم KMPlaye و هم Realtek High Definition Audio Driver R2.50 for Vista-7 x86 x64 را پاک کنم و درباره نصب کنم نظرتان چیه:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر