همه چيز درمورد سريال Prison break

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بهترین سریالی که تا حالا دیدم و دارم می بینم.واقعا" یه شاهکاره
:-"وقتی میبینی واقعا شاهکاره- ولی وقتی تموم شد پی به باگ هاش سریال میبری اونموقع دیگه -...
فقط هیجان و شخصیت های خیلی فوق العاده و دیالوگهای ملسی داره به نظر من
اصل قضیه که داستانه نداره!

horror_08

کاربر سایت
Aug 22, 2007
2,414
نام
Ashkan
خب! بعد از دو سه ماه جسته گریخته دیدن با دیدن دو قسمت آخر یا همون final break پرونده ی prison هم بسته شد. اگر بخوام نمره ای بدم به سریال 7/10 فکر میکنم شایسته اش باشه که البته سخته به یه سریال همچین نمره ای دادن .
بهترین قصل سریال بی شک قصل اول بود ( 8.5 /10 ) بعد از اون فصل چهارم ( 8/10 ) و بعد فصل دوم (7.5/10)و در آخر هم فصل سوم (5/10 ) که الیته این فصل اصلا در حد بقیه نبود و واقعا ضعیف بود . ( final break هم که فصل جساب نمیشه وگرنه اون از همه بدتر بود انگار کسی سازندگان رو مجبور به ساخت این دو قسمت کرده بود که به طور کامل هیچ چی نداشت )
از نظر کلی فیلم باگ داستانی زیاد داشت ولی اونقدر خوب طراحی و پردازش شده بود و اینقدر در انتخاب کرکترها دقت کرده بودند که این نقص بزرگ آنچنان که باید خودش رو نشون نمیداد و فیلم هیجان انگیز و دوست داشتنی باقی میموند البته موسیقی خوب هم برای این سریال یه نقطه ی قوت بود.
بهترین کرکتر فیلم هم بی شک جناب تی بگ بزرگ بود که واقعا لذت بخش بود هم بازیش هم شخصیت پردازی بی نظیرش.
آخرین نکته هم در مورد ضعیفترین نقطه ی داستان فیلم :
بدون شک پایان فیلم خیلی ضعیف بود چه طور شد که توی کشوری که به هیچ کس نمیشد اطمینان کرد یهو یه نفر از آسمون رسید و همه چیز رو درست کرد؟ فکر نمیکردم در مورد سیلا موفقیتی برای گروه جاصل بشه و پایان این هم تلاش رو منجر به شکست میدونستم اما خب از اونجایی که ما فن فیلم نبودیم شاید اگر طوری دیگه ای تموم می شد کسایی که با این فیلم زندگی کرده بودند ناراضی میشدند
در کل ممنون از سازنده هاش که 3 ماه از وقت ما رو پر کردند.

amirf

کاربر سایت
May 30, 2009
258
من كه هنوز فصل2 قسمت19 هستم.تا اينجاش كه باحال بوده.ولي خيلي عجله دارم فيلم تموم بشه! گرچه شنيدم اخرش بد تموم مي شه.:sick:
در ضمن من عاشق سارا تان كردي هستم.:love: شما چطور؟!

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
!The best effing TV series that i've ever watched
حالا هر کی ندونه فکر می کنه 50 تا سریال رو توی عمرم به صورتِ کامل دیدم! :D
واقعا نمی تونم این سریال رو وصف کنم، عالی بود! فقط اگه پایانش یه کم بهتر می بود، عالی میشد!
فصلِ اول و دوم و چهارم عالی، فصلِ سوم هم خوب بود! لامذهب هیجانش یه لحظه کم نمیشد!
بدون شک پایان فیلم خیلی ضعیف بود چه طور شد که توی کشوری که به هیچ کس نمیشد اطمینان کرد یهو یه نفر از آسمون رسید و همه چیز رو درست کرد؟
u gotta be kidding me! پایانش برای بعضی ها غم انگیز بود ولی عالی بود! اون Company یه ارگانِ دولتی هست که به رییس جمهورِ فاسدِ (:D) کشور خدمت می کنه. ولی سیستمِ حکومتش مثلِ ایران نیست که رییس جمهور بالاترین قدرت باشه و هیچ کس نتونه رو حرفش حرف بزنه! Kellerman هم جزوِ کمپانی بوده، ولی وقتی به خاطرِ اینکه نتونست خانواده ی مایکل رو بکشه برکنار شد، با کمپانی دشمن شد و وقتی توسطِ مایکل سیلا رو به دست آورد، به مراجعِ قضایی (:D) دادِش و تونست دستِ کمپانی رو رو کنه! به همین سادگی!
فکر نمیکردم در مورد سیلا موفقیتی برای گروه جاصل بشه و پایان این هم تلاش رو منجر به شکست میدونستم
پس چجوری باید کمپانی رو نابود می کردن؟! :D اگه قرار بود از این راه هم نشه که هیچی! بدترین پایانِ ممکن پیش میومد و مایکل و دار و دسته اش می مُردن همگی! میشد عینِ ایران که کلی آدم کشته میشدن و آب از آب تکون نمیخورد! :D

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
من كه هنوز فصل2 قسمت19 هستم.تا اينجاش كه باحال بوده.ولي خيلي عجله دارم فيلم تموم بشه! گرچه شنيدم اخرش بد تموم مي شه.:sick:
در ضمن من عاشق سارا تان كردي هستم.:love: شما چطور؟!

چون که هر شب حتما 4-5 تا قسمت نگاه میکردی:)(مثل من اما وقتی تمام شد پشیمون شدم)

------------------------------
رتبه بندی فصل ها از نظر من:
فصل 1
فصل 2
فصل 4
فصل 3
(البته 1 و 2 خیلی به هم نزدیک بودن و همچنین 4 اما فصل 3 با اختلاف آخر)
----------------------------
اما به نظر من حتما قصل 5 ساخته میشه:">من فکر کنم final break (دو قسمت پایانی)رو ساختن که دستشون واسه ساختن فصل 5 باز باشه:>
------------------------
سوالی در مورد داستان داشتید جواب میدم.
ممنون

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
ما که پارسال کلشو دیدیم حالشو بردیم واقعا عالی بود !
بعد هم به خاطر خانواده (!) رفتیم این نسخه دوبله رو گرفتیم اونم واقعا دوبله تر و تمیزی داشت خداییش !
این دوقسمت آخر رو نمیزاشتن بهتر بود ! من تسخه زبان اصلی که شبکه فاکس پخش کرد رو دیدم و اون دو قسمت مربوط به سارا رو نداشت ! فک کنم بعدش ساختنش ! آخه کلا تو 22 قسمت تموم شد !

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
همون پارسال که دیدم به خودم گفتم نمیدیدم هم چیزی نمیشد... به نظرم همون دو سیزن اول کافی بود و با ارفاق حالا سیزن 3 ولی بقیش کاملا بد بود و هی تعداد سیلا هارو زیاد میکردن تا کش بیاد کلا بین سریال هایی که دیدم چه انیمه چه سریال های دیگه آخره...

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
چی سرکاری بود؟مطمئنی؟من خیلی فکر کردم ولی دو اپیزود پایانی هیچ دلیلی بجز ساخت یه سیزن دیگه نداشت!
کجاش؟
اون یکی که سقط شد - اون یکی هم که بچه زایید. و ...

کلا مضخرف شده بود-بخاطر اعتیاد به سریال دنبالش کردم
سیزن 1 عالی -بقیش ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر