همه چيز درباره ویندوز Vista

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
بازی هایی که روی Xp ارئه شدند ...روی ویستا اکثرا اجرا نمیشوند...اگر هم اجرا بشن هیچ فرقی ندارن ;)
بالاخره از سخت افزار ها درست حسابی پشتیبانی می کنه یا نه؟
در مورد اجرای بازیها که فکر نمی کنم مشکل چندانی باشه. حداقل اون چندتایی رو که من تا به حال نصب کردم راحت اجرا شدن. اما مشکل اینجاست که کیفیت اجرای بازیها هنوز در سطح XP نیست چون تقریبا تمام درایورهای موجود هنوز بتا هستند و درایور بتا هم معمولا به طور کلی مثل درایور اصلی کار نمیده. برای همین ممکنه مشکلاتی به وجود بیاد. اما در کل (در مورد خودم و یکی دوتا سیستم دیگه) مشکلی با سخت افزار (بغیر از قضیه RAID) ندیدم.
مثلا من کارت صدام و گرافیکم هر دو درایورشون بتاست و در اجرای Titan Quest احساس میکنم که کندتر از XP اجرا میشه.
البته در مورد برنامه ها قضیه فرق میکنه و خیلی از برنامه ها مشکل دارن که حتی هنوز نسخه های جدید و بتاشون هم کار نمیکنه.
اما در کل هنوز XP SP2 در حال حاضر خیلی بهتر به نظر میرسه (به خاطر هماهنگیش با برنامه ها و درایورها).

Monirzadeh

کاربر سایت
Jul 17, 2006
129
منظورم اینه که واقعا اینکه گفتن 90 در صد سخت افزار ها را پشتیبانی می کنه پشتیبانی می کنه؟
مثلا من مودمم ربتیک هست که خود ایکس پی میشناسه درایوری برای اون در سایتش موجود نیست حالا احتمال داره خود ویستا هم مودم را بشناسه؟

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
منظورم اینه که واقعا اینکه گفتن 90 در صد سخت افزار ها را پشتیبانی می کنه پشتیبانی می کنه؟
مثلا من مودمم ربتیک هست که خود ایکس پی میشناسه درایوری برای اون در سایتش موجود نیست حالا احتمال داره خود ویستا هم مودم را بشناسه؟
مال من هم U.S. Robotics هست و مشکلی از نظر درایور نداشت.

من واقعا توش موندم چرا مایکروسافت ویندوزی با این همه مشکل بیرون داده؟!!!!!!!!:(
ویندوز مشکلی نداره. به علت تغییراتی که در (فکر می کنم) Kernelش ایجاد شده برنامه های قدیمی باهاش مشکل دارند. و باید منتظر ورژن جدیدشون بمونید. ویندوز نسبتا Stable به نظر میرسه و تا این لحظه مشکلی نداشتم باهاش (البته من بیشتر از XP استفاده می کنم).

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
اگر مشکل درایور مودم رو داری کافیه که درایور xp رو روی همین vista نصب کنی..
من خودم مودم zoltrix دارم... Vista خودش مودمم رو شناخت ;)

Monirzadeh

کاربر سایت
Jul 17, 2006
129
خیلی عالی شد فقط انکه من می خواهم این نسخه فاینا را اگر سی دیش گیرم بیاد بگیرم ولی درایو C من فقط 10 گیگ هست این کافیه در ضمن شنیده بودم که نصب ویستا چند دقیقه بیشتر زمان نمیبره این راسته یا خالی بندی

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
خیلی عالی شد فقط انکه من می خواهم این نسخه فاینا را اگر سی دیش گیرم بیاد بگیرم ولی درایو C من فقط 10 گیگ هست این کافیه در ضمن شنیده بودم که نصب ویستا چند دقیقه بیشتر زمان نمیبره این راسته یا خالی بندی
نسخه سی دی وجود نداره...

در ضمن برای نصب چیزی حدود 20 دقیقه زمان لازمه

Joseph Balsamo

کاربر سایت
Sep 24, 2005
163
من ویندوز ویستا رو گرفتم 1 dvd و 1 cd هستش و یه دفترچه راهنما داره من از روی اون دفترچه نصب میکنم ولی وقتی نصب تموم شد از من کد فعال سازی می خواد و یا میگه به سایت ماکروسافت وصل شو ایا ویندوزه من مشکل داره ممنون می شم راهنمایی کنین.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
1 دی وی دی که مشکلی نداره وای 1 سی دی یعنی چی؟؟:eek:

جملت کژتابی داره!

پ.ن:درست گفتم دیگه؟!
40.gif

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
دی وی دی که مشکلی نداره وای 1 سی دی یعنی چی؟؟
cd همراه راهنما و فایلهای لازم برای کرک هست.
کرکش هم طولانی هست ولی مراحلش راحته و کاملا درسته .
ویندوز خوبیه دیگخ not response توش کم شده (من تا حالا ندیدم)

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
برادران هميشه در صحنه لتف کنن و torrent براي داون لود ويستا چه home premium يا ultimate رو اينجا بزارن
فقط RC1 يا RC2 نباشهFinal Build باشه

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر