همه چيز درباره تراوين

سلام
كيا تراوين رو ميشناسند
تراوين يك بازي به صورت انلاين هست كه به چند زبون دنيا ترجمه شده
بايد در اين سايت ثبت نام كنيد و نژاد خود را تعيين كنيد و بعد شروع كنيد
در ابتدا در گوشه بالا سمت چپ ادمكيست كه تا يه جاهاي شمارو راهنمايي ميكنه
شما ميتونيد يك جنگجوي خونخوار باشيد يا ميتوني يك فرد صلح پذير باشي و با همه تجارت داشته باشي
در ابتدا كه ثبت نام ميكنيد چند دقيقه بعد يك ايميل براي شما فرستاده ميشود كه ميتوانيد به وسيله اون ايميل ثبت نام خوتون رو تكميل و يك دهكده از سايت دريافت كنيد و شروع به كار كنيد
در ابتدا هيچ كس نميتونه به شما حمله كنه ولي طي مور زمان و وقتي راهنمايي ها توسط همون راهنما كه بهتون گفتم تموم بشه كسايي هستند كه به شما حكله ميكنند و مهماتو و وسايل شما رو ميدزدند پس پس بايد مراقب باشيد
اين بازي طرفداران بسيار زيادي داره در سراسر دنيا
سرور ايراني
Code:
http://www.travian.ir
سايت جهاني
Code:
http://www.travian.com
من مشخصات خودم رو مينويسم
نام_Mehr knight
نژاد_رومي ها
نام پايتخت_Liberty Village
مختصات_11/139

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
يه اسکريپت هست که خودم هم استفاده ميکنم
خيلی عاليه قابليت های بازی دو دوبرابر ميکنه
برای استفاده بايد فايرفاکس و addon grasemonkey داشته باشيد
http://userscripts.org/scripts/show/28129

دوستمون قبلا گذاشته بود

این تمام اختیارات اکانت پلاس رو بمون میده

remember_death

کاربر سایت
Sep 27, 2008
312
نام
man
آها اینو میگی.
ول کنین بابا.الکی حق دیگرون رو ضایع نکنید.:biggrin1:
من شخصا اصلا اینارو قبول ندارم.خودت بازی کن پسر.اگه تراوین رو بفهمی چطوری بازی کنی دیگه به اینا نیازی نداری.به درد هم نمیخوره فقط یک جور دلگرمی هست که باعث پیشرفتتو میگیرع.بعدا که عقب افتادی میفهمی چی میگم:biggrin1:
من فکر کردم یه دگمه رو میزنی منابعت پر میشه.:biggrin1:یادش بخیر قبلا جنگ های صلیبی 1 رو اینطوری بازی میکردم.:biggrin1:

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
بابا این اسکریپته که گذاشتید که هیچ کاری نمی کنه... منو بگو گفتم کارهای پلاس مجنانی میشه با این... فقط یه سری گزینه اضافه می کنه که باعث سریعتر شدن کارهات میشه... ولی هیچ کمکی بهت نمی کنه...

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
نژاد :توتن
سرور:3
جمعیت:600 نفر
به نظر من تراوین از لحاظ سرور یکی از قدرتمند ترین بازی های دنیاست
اما به همه دوستان عزیز یه نصیحت میکنم اونم اینه که هیچ وقت تراوین بازی نکنید چون به شدت ادمو معتاد میکنه تمام فکر و ذهن ادمو مشغول میکنه که امتحانش برای دوستان کاملا گرون تموم میشه
نفر اول سرور در پروفایلش نوشته که من خیلی پشونم از این که با تراوین اشنا شدم و خیلی چیزا رو به خاطر تراوین از دست دادم که منم با این حرف موافقم

phones

کاربر سایت
Jan 10, 2007
179
نام
Sky Fighter
واقعا این بازی معتاد کنندست من اولا وقتی میرفتم گیم نت همه world of warcraft بازی می کردن ولی یه روز که اتفاقی از همون گیم نترد شدم همه داشتن تراوین بازی می کردن وقتی این صحنه رو دیدم مغزم سوت کشید:eek:

S.A.S

کاربر سایت
Jun 25, 2007
557
نام
سپهر
سلام دوستان گفتم بيام تاپيکو زنده کنم:biggrin1:
درباره اسکريپت کاری نداره اگه فايرفاکس دارين این extension بريزين بعد به این صفحه بريد و install بزنيد به همين سادگی
واقعا عاليه خودمم دارم
کسانی هم که ميگن جرزنيه از این حرفا اگه تونستن از ایران پلاس بخرن ايول داره
من الان تو usx بازی ميکنم اسمم هم fallout هست اگه اتحادی اونجا هست بگين من بيام
pop:364
Tribe:Gauls
راستی بخاطر حمله الکی با منجنيق بن نميکنن:confused:
ميخواستم تست کنم زدم دهن يکيو سرويس کردم:biggrin1:

Captain MacMillan

کاربر سایت
Jul 25, 2008
425
چجوری میشه با هم اتحاد برقرار کرد ؟؟؟
یعنی چی ؟ یعنی ساختن اتحاد یا عضو شدن در اتحاد ؟ برای ساختن اتحاد باید سفارت سطح 3 داشته باشید و بر روی تشکیل اتحاد کلیک کنید ، و نام و نماد اتحاد رو وارد کنید و اتحاد رو بسازید . برای عضو کردن اعضای مورد نظر در اتحاد ، باید به قسمت تغییرات رفته و گزینه ی دعوت یک بازیکن به اتحاد را انتخاب کنید ... و اسم اعضای مورد نظر را وارد کرده و تایید را بزنید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر