هزاران اسلحه های Custom در BF3 منتظر شما هستند!

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
بازیکن ها می توانند بیش از 50 اسلحه که در بازی موجود است Customise کنند.
در پست آخری که در BattleBlog آمده DICE اعلام کرده در بازی BF3 بیش از 1000 انتخاب در مقابل بازیکن موجود است تا بتواند آنچه را که دوست دارد بسازد.
هر اسلحه دارای تعدادی قسمت های جانبی است که هر چه قدر شما در بازی با آن اسلحه پیش روی کنید میتوانید انتخاب های بیشتری را برای تغییر اسلحه ی خود آزاد کنید.
این انتخاب ها شامل صدا خفه کن ، خشاب ، دوربین با قدرت زوم 4 برابر برای درگیری های نزدیک ، ثابت کننده ها (انواع DOT ) ، انواع مختلف Grenade لانچر ها و.... است.

این بازی در اواخر ماه اکتبر برای PS3 ,X360 و PC عرضه خواهد شد.همچنین شما میتوانید این عنوان را در پایان این هفته در Insomnia43 امتحان کنید.
20110826bf3.jpg

منبع:

• Like
Reactions: Emperor visari

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
در بازی BF3 بیش از 1000 انتخاب در مقابل بازیکن موجود است تا بتواند آنچه را که دوست دارد بسازد.

1000 نوع فکر کنم هیچ بازی تا الان از این لحاظ حتی نتونسته به این بازی نزدیک هم بشه !!!!

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
1000 نوع فکر کنم هیچ بازی تا الان از این لحاظ حتی نتونسته به این بازی نزدیک هم بشه !!!!
اتفاقا چرا... همین mw2 و خصوصاblack ops .... از ترکیب هر اسلحه با وسایل جانبیش کلی اسلحه میشد ساخت. روی اکثر اسلحه ها میشد 30 انتخاب مختلف کرد. فکر کنم از 1000 انتخاب هم بیشتر میشد. (فقط بابت اطلاع گفتم نه طرفداری.)

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
اول فکر کرم اینا صدای منو شنیدن کاستومایز حرفه ای گذاشتن بعد دیدم نه بابا فقط یکم از بد کمپانی بهتر شده کلی حالمون گرفته شد:(

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
این لعنتی دقیقا شده مثل سری duty call یعنی یکی از دلایل تنفر من از اون سری همین هایپ وحشتناکش بود که الان داره برا bf3 هم تکرار میشه. برا من شخصا اگه این بازی زیر 9.5 میانگینش بیاد برام تبدیل میشه به ناامیدکننده ترین بازی امسال.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
این لعنتی دقیقا شده مثل سری duty call یعنی یکی از دلایل تنفر من از اون سری همین هایپ وحشتناکش بود که الان داره برا bf3 هم تکرار میشه. برا من شخصا اگه این بازی زیر 9.5 میانگینش بیاد برام تبدیل میشه به ناامیدکننده ترین بازی امسال.
دقیقآ مشکل همین جاست !
همه قبول دارن BF3 خیلی خوب خواهد شد ! ولی الان همه یه حالت Over Hyped ـی به این بازی پیدا کردن ! وقتی بازی بیاد ممکنه حالشون گرفته شه !
من خودم در تمام زندگیم فقط واسه یه بازی هایپ شده بودم {GT5} که وقتی گرفتمش ضدحال بدی خوردم !
کلا به همتون پیشنهاد میکنم از هیچ بازی انتظاره خیلی بالایی نداشته باشید ! چه MW3 چه BF3 چه Uncharted 3 و یا هر بازی دیگه !

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
خط آخر گفتی شما میتوانید بازی کنید:|چرا دروغ میگی مرد حسابی از تمام افرادی که تو سایت عضون یک نفر هم نمیتونه بازی کنه:dولی ایول 1000نوع خوبه:d

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
خط آخر گفتی شما میتوانید بازی کنید:|چرا دروغ میگی مرد حسابی از تمام افرادی که تو سایت عضون یک نفر هم نمیتونه بازی کنه:dولی ایول 1000نوع خوبه:d

اولا این چه طرز صحبت کردنه ثانیا من فقط خبر رو ترجمه کردم.....
عجب آدمیا پیدا میشنا!!!!

همه قبول دارن BF3 خیلی خوب خواهد شد ! ولی الان همه یه حالت Over Hyped ـی به این بازی پیدا کردن ! وقتی بازی بیاد ممکنه حالشون گرفته شه !

دقیقا مطمئن باش همه حالشون گرفته میشه!!!سره GT5 که خیلی حالم گرفته شد .....

Dexon

کاربر سایت
Apr 18, 2007
631
نام
محمد
dice خیلی خوب از نواقص نسخه ها قبلی درس گرفته و داره اهسته و با برنامه یکی یکی نواقص بر طرف می کنه تا به کامل تر شدن بازی کمک کنه!... این طوری دیگه پلیر فرصت بیشتری برای لذت بردن از اسلحه مورد علاقش داره
جهش گرافیکی و گیم پلییی! و همین تغییرات به ظاهر ریز باعث میشه پلیر حس کنه داره یک بازی جدید میکنه حالا صرف نظر از خوب یا بد بودنش! حداقل با نسخه قیلی بازی اشتباهش نمی گیره!:)

NobleMan

کاربر سایت
Jun 22, 2011
380
آقا خواهشا اینو وردارید ایرانیا رو مگه ندید ؟
روی M24 ، کلاش ... لانچر می ذارند می ریزند روی سر دشمن :D
خواهشا لانچی ، ار پی جی ای نذارید :D

shahnam

کاربر سایت
Mar 3, 2009
322
امکان camouflageکردن اسلحه ها رو هم داره یا نه؟؟
این قضیه ی دوربین و صداخفه کن و سنسور و... برای bf3چیز جدیدیه وگرنه تو خیلی از بازیها قبلا هم وجود داشته و برای گیمرها چیز جدیدی نیست!!!

• Like
Reactions: Lord Stark

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر