هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID
چه طوری دمو هایی رو که از store دانلود میکنیم مستقیما به یه ps3 دیگه منتقل کنم
درضمن الان چند روزه که نمیتوم به store وصل شم چی کار کنم؟

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
نمیدونم این سوال رو پرسیدم یا نه.خدایی یادم نمیاد که پرسیده باشم.شاید هم به اینجا ربط نداشته باشه ولی ممنون میشم جواب بدید
تو بازی Uncharted2 یه کد بود.اون کده واسه چیه؟ 16-15 رقمه.

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
درود
من می خوام یه ps3 از دوبی بگیرم چی بگیرم بهتره این باندل GOW3 اومد یا نه؟
از کجا می تونم NTS UC بگیرم آدرس بدید لطفا
PS3 Slim 120 GB خوبه
بازی GOW3 ء March 2010 میاد، پس یعنی باندل اش نیومده!
دبی فقط PS3 PAL Region موجود هست، به جز یه تعداد واقعا کمی، که اکثرا جعبه های درب و داغون و ...
برای خرید PS3 از دبی من ریجن PAL رو توصیه می کنم.

ARMiiiN

کاربر سایت
Jul 16, 2009
583
نام
آرمین
سلام دوستان
من به یه مشکل کاملا عجیب و غریب برخوردم که احتمالا هیچ کس نمیدونه و نمیتونه کمکم کنه ولی نمیدونم چرا به دانش شما دوستان اعتماد خاصی دارم ....:biggrin1:
موضوع از این قراره که برادر کوچیک من در حال بازی دموی یکی از بازیها که از روی هارد کنسول اجرا میشد به طور کاملا ناگهان کنسول هنگ میکنه ( البته اینو بگم که در اون لحظه من دانشگاه بودم و در محل حادثه نبودم :biggrin1: ) و با توجه به اینک برادر من که همش 10 سالشه دکمه ریستارت دستگاه رو به مدت 5 یا 6 ثانیه فشار میده ولی دستگاه ریست نمیشه و مجبور میشه که دستگاه رو از دکمه پاور پشت که کامل خطرناک هست خاموش و سپس روشن کنه که خدارو شکر دستگاه نسوخته :biggrin1: ولی هنگامی که رو فایل بازی که روی هارد نصب شده بود و از روی همون هم اجرا میشد میرم علامت ناشناخته بودن فایل رو میده و میگه که فایل crrupted data شده و اجازه پاک کردن این فایل رو هم نمیده و میگه که کنسول قادر به پاک کردن این فایل نیست و الان من نمیدونم چطوری میشه از شر این فایل ناقص و بیهوده خلاص بشم :(
دوستان کمکم کنیییییییییییییید :((

بچه ها من هنوز یه جواب کامل دریافت نکردم :confused:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان
امکان داره PS3 ویروسی بشه؟
ممنون
نه ویروسی نمیشه خیالت راحت
چون خودم امتحان کردم البته قدیم من قبالا یکسال پیش همیشه موبایلم زا وصل میکردم به پلی 3 و یک روز امدم وصل کنم دیدم هی قفل میکنم یک 3 باری این کار را کردم ولی دیدم فایدای نداره و در اخر گفتم بذارم وصل کنم به کامپیوتر بعد دیدم ویروس داره و ویروس ها را پاک کردم و درباره امدم امتحان کردم و دیگه کنسولم قفل نمی کرد بعد فهمیدم مشکل از ویروس بود هر وقت ویروس بخواهد خودش فعال کنه یا بخواهد وارده کنسول بشه فورا قفل میشه به همین راحتی
خدا بگم چه کارتان کنه این سونی ببین چی ساخته که حتی ویروس ها هم کف کردنه:biggrin1:
اقا سواله خودم بچه ها کسی میدونه اسم گوشی موبایل سونی که به کنسول وصل میشه اسمش چی بود ممنون میشم جواب بدهید:confused:

mohsen67

کاربر سایت
Dec 6, 2006
519
اسم گوشی aino هست . در ضمن سیستم عامل ps3 فکر کنم کلا سفارشی باشه نه لینوکس نه ویندوز یا هر چیزی !!! واسه همین ویروس روش فعال نمیشه وگرنه واسه سیستم عامل لینوکس هم ویروس هست البته نه به فراوانی ویندوز .

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
نه ویروسی نمیشه خیالت راحت
چون خودم امتحان کردم البته قدیم من قبالا یکسال پیش همیشه موبایلم زا وصل میکردم به پلی 3 و یک روز امدم وصل کنم دیدم هی قفل میکنم یک 3 باری این کار را کردم ولی دیدم فایدای نداره و در اخر گفتم بذارم وصل کنم به کامپیوتر بعد دیدم ویروس داره و ویروس ها را پاک کردم و درباره امدم امتحان کردم و دیگه کنسولم قفل نمی کرد بعد فهمیدم مشکل از ویروس بود هر وقت ویروس بخواهد خودش فعال کنه یا بخواهد وارده کنسول بشه فورا قفل میشه به همین راحتی
خدا بگم چه کارتان کنه این سونی ببین چی ساخته که حتی ویروس ها هم کف کردنه:biggrin1:
اقا سواله خودم بچه ها کسی میدونه اسم گوشی موبایل سونی که به کنسول وصل میشه اسمش چی بود ممنون میشم جواب بدهید:confused:
شما خبر از ویروسهای جدید ندارید ؟ عصر , عصرِ تکنولوژیه ! ویروسی ساختن که بلافاصله , بعد از اینکه وارد PS3 میشه , دستگاه یه دود کوچولو از خودش میده بیرونو .... ! اینو خودم به چشم دیدم !

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
شما خبر از ویروسهای جدید ندارید ؟ عصر , عصرِ تکنولوژیه ! ویروسی ساختن که بلافاصله , بعد از اینکه وارد PS3 میشه , دستگاه یه دود کوچولو از خودش میده بیرونو .... ! اینو خودم به چشم دیدم !
عجب ! خوب به من که از پشت کوه اومدم هم یه لینکی ، نشانی ، علامت با آتیشی چیزی نشون بده ما هم به چشممون ببینیم !

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
می تونم هارد دستگاهم رو بدم دوستم بزنه به جای هارد کنسول خودش و بازی از PSN دانلود کنه بریزه روش و بعد بهم بده دوباره بزنم به کنسول خودم؟ چنین کاری ممکنه یا نه ؟
اگه این کار نشدنیه از طریق LAN کردن دو تا کنسول می شه بازی رد و بدل کرد یا نه ؟
ممنون .
دوستان خواهشا اینو جواب بدید چون ضروریه...

این swap switchقضیه اش چیه؟
1.تاپیکی هست یاد داده باشه؟
2.مغازه ای تو تهران این کارو میکنه؟
3.برای خود کنسول خطری نداره؟
4.از psn بن نمیشم؟
کنسول 80gigپال هست.
روشیه که از طریقش می تونید بازیهای بازیهای کپی PS2 رو روی PS3 بازی کنید...لازمم نیست بازی کپی PS2 ریجنش با ریجن PS3 تون یکی باشه !
اینم تاپیکی که swap switch کاملا توضیح داده :
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=9076
مغازه ای رو نمی شناسم که این کار رو انجام بده ، ولی اگه برید پیش یکی که تو این کارا وارد باشه و روشش رو بهش بگید فکر کنم بتونه براتون انجام بده .
در ضمن این روش هیچ خطری نداره و از PSN هم هیچ وقت بن نمی شید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر