هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
آدرس مرکز فروش ps3 تو دبی رو اگه کسی می دونه بده لطفا .

بازار مرشد بری اونجا قیمت ها پایین تر پیدا میشه و مناسب تر ... من اونجا نرفتم البته ...

من مارینا بودم... خرید هام رو از Emirate Mall یا Battuta Mall میکردم ... كه اونجا کمی گرون تر بود آخه تا پایین شهر باید کلی پول تاکسی میدادم :biggrin1: ... شما اگه خود دوبی قدیم مد نظرت هست ... بازار مرشد بری کارت راه میوفته

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
بازار مرشد بری اونجا قیمت ها پایین تر پیدا میشه و مناسب تر ... من اونجا نرفتم البته ...

من مارینا بودم... خرید هام رو از Emirate Mall یا Battuta Mall میکردم ... كه اونجا کمی گرون تر بود آخه تا پایین شهر باید کلی پول تاکسی میدادم :biggrin1: ... شما اگه خود دوبی قدیم مد نظرت هست ... بازار مرشد بری کارت راه میوفته
کنسول رو بهتره از مغازه ها معروف و اسم و رسم دار مثل Jackey's و Virgin بخره, که بعدا اگه کنسولش مشکلی داشت, دستش به یه جایی بند باشه.
بازی ها رو شدیدا توصیه میشه که از بازار مرشد بخرید.
Emirates Mall: جایی که فقط احمق ها خرید می کنند:biggrin1: (شوخی بود):biggrin1:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من می خوام برای استفاده از مانیتورم ازین تبدیل استفاده کنم.مشکلی پیش نمیاد؟
اینو می زنم پشت دستگاه و با یه کابل DVI وصلش می کنم به مانیتور.کیفیت تصویر مشکلی پیدا نمی کنه؟اصلا جواب میده؟

vq0w2jd5op0t0cb9fn.jpg

dkd5oq80cfx9dvp6n138.jpg

خودم جواب خودم رو میدم!میشه خیلی خوبم میشه! پوله الکی هم نمی خواد به این فروشگاه های بی انصاف بدی!

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
کنسول رو بهتره از مغازه ها معروف و اسم و رسم دار مثل Jackey's و Virgin بخره, که بعدا اگه کنسولش مشکلی داشت, دستش به یه جایی بند باشه.
بازی ها رو شدیدا توصیه میشه که از بازار مرشد بخرید.
Emirates Mall: جایی که فقط احمق ها خرید می کنند:biggrin1: (شوخی بود):biggrin1:

ایشون زیر ID خودش PS3 داشت ... منم فکر کنم بازی میخواست كه گفتم اونجا بگیره...
راجع به معتبر بودن هم درست میگی ... از هرجا نمیشه کنسول خرید ...

با SP کاملا موافقم ... چون فقط اونجا عرب های پولدار و اروپایی ها بودن خرید میکردن با ایرانی های پولدار ... البته من خونمون Horizon Tower بود كه با تاکسی ۲۵ الی ۳۰ درهم میشد تا امارات مال ... تا مرشد كه میرفتم كه خیلی گرون میشد .... اصلا صرف نداشت ..:biggrin1:. بعدش هم هرجای مرشد کلی هندی و پاکستانی هست ... آدم رغبت نمیکنه تو اونجا راه بره ... چه برسه خرید کنه :biggrin1: البته خرید بازی زیاد تفاوت قیمت نداشته ولی لباس و کفش و غیره ... خیلی گرون هست و تفاوت قیمت ها زیاده با خود دوبی قدیم

Masoud Gamer

کاربر سایت
Sep 25, 2009
71
نام
مسعود
Virgin و Jackey's
من آدرس کاملشونو می خوام طوری که از اینجا به یک نا آشنا به دبی زنگ بزنم و بگم بره به اون مغازه و دستگاه رو واسم بگیره ؟
در ضمن قیمت دستگاه 120 slim ؟
آیا slim 250 g تو دبی هست یا هنوز به بازار نیومده و اگه هست قیمتشو می خوام .
*

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,018
نام
محمد امین
یه مشکلی دارم دوستان برای وصل کردن ps3 به 2261 با کابل HDMI.
مانیتور رو حالت HDMI میزارم ولی ps3 نمیتونه ارتباط برقرار کنه!. وقتی از تنظیمات تصویر گذینه HDMI رو انتخاب میکنم 30 ثانیه تصویر از TV میره باز برمیگرده بدون اینکه اتفاقی در مانیتور بیافته. کسی اطلاعی داره؟
ممنون

رویه TV یا یک مانیتور دیگه که قبلا استفاده میکردی رزولیشن رو تغییر بده.. رزولیشن ها رو امتحان کن تا یکیش درست بشه..

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
رویه TV یا یک مانیتور دیگه که قبلا استفاده میکردی رزولیشن رو تغییر بده.. رزولیشن ها رو امتحان کن تا یکیش درست بشه..
مشکل اینکه اصلا بخش رزولیشن نمیاد!. به TV وصل کردم بعد کابل HDMI رو به مانیتور. در قسمت تنظیمات تصویر گذینه HDMI رو میزنم تصویر سیاه میشه، بعد از 30 ثانیه دوباره میاد روی tv و در این بین چیزی در مانیتور دیده نمیشه. مانیتورم روی پورت HDMI منتظر سیگنال میمونه ولی اشکال از سمت کنسوله. کابل رو 360 عالی جواب میده.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
Virgin و Jackey's
من آدرس کاملشونو می خوام طوری که از اینجا به یک نا آشنا به دبی زنگ بزنم و بگم بره به اون مغازه و دستگاه رو واسم بگیره ؟
در ضمن قیمت دستگاه 120 slim ؟
آیا slim 250 g تو دبی هست یا هنوز به بازار نیومده و اگه هست قیمتشو می خوام .
*

از صدرا جان بپرس ... ایشون در دوبی هستن
http://www.bazicenter.com/forums/member.php?u=27190

آقا ... اگه قصد خرید کنسول رو داری از همین تهران بگیر ...
ببین الان Slim رو میتونی 350 بگیری تو همین تهران ...
حالا شما از دوبی بگیری .. اون کسی كه میگیره هم 300 الی 310 پول میده ( با توجه به قیمت جهانیش : 300 $ هست ...
بعد هزینه فرستادن ... حالا مسافر هم بیاره .. ولی اصلا جالب نیست اینکار ... من فکر کردم خودت اونجا هستی ... الانم فصل خوبی هست برای خرید کنسول تو تهران

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
خودم جواب خودم رو میدم!میشه خیلی خوبم میشه! پوله الکی هم نمی خواد به این فروشگاه های بی انصاف بدی!
سلام دوست عزیز
این سوالی هست که منم دارم!ولی اینجا مگه کسی جواب می ده!:D
فکر کنم بشه،اگه تونستی وصلش کنی به ما هم بگو که نریم vga box بخریم:D

Masoud Gamer

کاربر سایت
Sep 25, 2009
71
نام
مسعود
از صدرا جان بپرس ... ایشون در دوبی هستن
http://www.bazicenter.com/forums/member.php?u=27190

آقا ... اگه قصد خرید کنسول رو داری از همین تهران بگیر ...
ببین الان Slim رو میتونی 350 بگیری تو همین تهران ...
حالا شما از دوبی بگیری .. اون کسی كه میگیره هم 300 الی 310 پول میده ( با توجه به قیمت جهانیش : 300 $ هست ...
بعد هزینه فرستادن ... حالا مسافر هم بیاره .. ولی اصلا جالب نیست اینکار ... من فکر کردم خودت اونجا هستی ... الانم فصل خوبی هست برای خرید کنسول تو تهران
نه اشتباه نشه اون کسی که میگم پدرمه در ضمن ما تهران نیستیم تبریز میشینیم که اینجا هم 400 به پایین نمی دن .
به خاطر راهنماییتون از شما ممنونم .

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
تبریز چقدر گرونه
دیروز یکی خریدم ps3 80 gig ، خداروشکر هم طرف آشنا بود هم مطمئن ، تشکیلات داخلشو دستکاری نکرده بود ، تا خوردگی در جعبش هم مشخص بود که باز نشده .
خریدم 330
یکی دیگه بود میگفت هر جا قیمت کردی بیا من 20 تومن زیر قیمت بهت میدم ، بش گفتم طرف میگه 320 ، گفت باشه بیا حالا طرفا 300 310 بهت میدم ، ولی خیلی تابلو بود کارش ، آخه از همون جعبش مشخص بود توش چه خبره
اینو محض اطلاع گفتم که قیمت زیادی پایین هم بی علت نیست

Masoud Gamer

کاربر سایت
Sep 25, 2009
71
نام
مسعود
شما از کجا قیمت کردین ؟
تو پاساژ چهلستون این پیشنهادو حسینی بهم کرده بود که اون هم میداد 380 تومن .
در ضمن دوستان درسته که میگن اگه پال بخری بعضی بازی ها رو باید سیاه سفید بازی کنی ؟

SHB

کاربر سایت
May 28, 2007
108
نه اشتباه نشه اون کسی که میگم پدرمه در ضمن ما تهران نیستیم تبریز میشینیم که اینجا هم 400 به پایین نمی دن .
به خاطر راهنماییتون از شما ممنونم .
من هم مثل شما شهرستانی هستم.به خاطر اینکه به مغازه دار نمیشه اعتماد کرد
از اینجا خریدم.مطمئنه.دستگاه هم آکبند و دست نخورده بود
http://www.bazyrayaneh.com/shop/
اسلیم برام در اومد 361
355 دستگاه 6 تومن تیپاکس.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر