هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
وصل شدنش مثل لایوه اکس باکسه منظورم اینه که آموزشی چیزی نداره...
نه بابا اینقدر راحت تر هست. شما فقط Sing in رو بزن اون خودش اوتوماتیک برات همه چی رو درست می کنه. مثل Xbox نباید 30 بار IP , DNS رو عوض کنی تا بالاخره به Live وصل بشی

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
با تشکر از پاسخ دوستان.فایل هایی که شما اجرا کردید hd بودن(h264) ؟
بعد این فایل ها رو میشه از رو dvd یا usb drive و external HDD از روی پورت usb دستگاه اجرا کرد
یا باید فایل روی هارد دستگاه باشه؟

میشه و توصیه میکن که از DVD زیاد استفاده نکنی مگر بدونی اصله و یا جنسش خوبه
حتی میتونه روی هارد کپی کنی تا راحتر اجرا بشه

sina-h

کاربر سایت
Jan 4, 2007
37
آره, ولی من با 512 کیلزون بازی میکردم که خیلی خوب بود با 256 هم میشه ولی با 128 ممکنه لگ داشته باشی.

ببخشید شما که 512 دارین میشه بگین سرعت دانلودتون چجوریه؟
ممنون

T mesle taha

کاربر سایت
Sep 10, 2009
29
نام
طه
برای xp
شما اینو دانلود کن نصب کن ! دسته رو با usb وصل کن به pc ! داخل فایلهایی که دانلود کردی اینو ps3sixaxis_en.exe اجرا کن حالا دکمه PS رو روی دسته بزن دسته میوفته کار! (ضمن این که هر بار که windows بالا میاد باید این فایل ps3sixaxis_en.exe اجرا کنی که یه فایل cmd هست باز میشه و خودش بسته میشه) پیشنهاد میکنم برای این که مجبور نباشی این فایلو مدام اجرا کنی بذاریش تو startup تا هر بار ویندوز بالا میاد اونم اجرا بشه و فقط تنها کاری که لازم باشه زدن دکمه PS باشه
سلام,من دانلود کردم ولی گزینه یRun رو نمیده تا نصبش کنم,اگه کسی میدونه مشکل از کجاست,لطفا راهنمایی کنه

SHB

کاربر سایت
May 28, 2007
108
خیلی شرمنده ولی فکر میکنم ADSL رو بشما انداختند !!! :D
آخه 60kb/s برای 512 خیلی کمه !!!
حداقل باید 80 یا بالاتر میبود !!!

دوست من اشتباه میکنی
هر هشت بیت یک بایت میشه
اگر 512 کیلوبیت (kbit) رو تقسیم بر هشت کنی به 64 کیلو بایت (kbyte)میرسی
یک تقسیم ساده.
هر کانکشن adsl هم بین 10 تا 20 درصد افت داره که حدوده 52-58 میشه بنابراین 60 خیلی هم خوبه

panteA

کاربر سایت
Jul 1, 2009
90
سلام
من مي خواستم يه ps3 بگيرم بيشتر براي انلاين بازي كردن و من وايرلس 128 دارم ميخوام بدونم با اين سرعت بدرد ps3 بازي كردن ميخوره يا نه چون من با ايكس باكس وصل شدم و مشكلي نداشتم!
ممنون
شما باید فکر آنلاین بازی کردن با وایرلس رو از سرتون بندازی بیرون. وصل میشی ولی آنلاین عمرا بتونی بازی کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر