هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
سلام
بچه ها منم یه سوال دارم :D
یکی از دوستای من LG 2261 گرفته ، صدا رو باید چجوری بگیره :D
من خودم چون با HDTV بازی می کنم نمیدونستم چجوریاست :D شوما بگید :D

از چه طريقی ميخواد وصل کنه ناناز?
HDMI to HDMI ?

اگه HDMI to HDMI هست که ... پشت مانيتور سمت راست ( به طرف خودت ) يک سوراخ کوچيک هست... که ميتونی اونو با سيم به SPEAKER بزنه.....

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
از چه طريقی ميخواد وصل کنه ناناز?
HDMI to HDMI ?

اگه HDMI to HDMI هست که ... پشت مانيتور سمت راست ( به طرف خودت ) يک سوراخ کوچيک هست... که ميتونی اونو با سيم به SPEAKER بزنه.....
آره تورج ناناز :D HDMI به HDMI هست :D
خوب با چه سیمی ، با همونی که میخوره پشت کیس هم میشه ؟ !

SHB

کاربر سایت
May 28, 2007
108
سلام دوستان یه سوال فنی داشتم.
آیا فایل های تصویری با پسوند(avi و mkv) که دارای کدک H264 هستند تو PS3 اجرا میشن؟
بیشتر منظورم روی این فیلم های m-HD هست که تو حالت 720p و 1080p از بلوری ها اینکد میشه و حجم هایی بین 2-5 گیگ دارن.
لطفا تجربه ی شخصی تون رو بنویسید یعنی اگه تونستید این فایلها رو اجرا کنید جواب بدید
چون توی مشخصات ps3 نوشته که از چه کدک هایی پشتیبانی میکنه
;)

sina-h

کاربر سایت
Jan 4, 2007
37
سلام می‌خواستم برای ps3 هارد دیسک بگیرم. اولویت من اکسترناله می‌خواستم ببینم کسی‌ میدونه ps3 هارد دیسک ۵۰۰گیگ پاسپو رتی وسترن دیجیتال ساپورت میکنه یا نه.

اگه نمی‌کنه می‌خواستم هارد دیسک اینترنال با ظرفیت‌های ۵۰۰ ،۲۵۰و۳۲۰ به من پیشنهاد کنید

یعنی‌ راهنمایی‌ کنید هارد دیسک با کدوم ظرفیت و چه مدلی‌ بگیرم

مرسی‌

کسی‌ نبود جواب ما رو بده؟

shahab-gamer

کاربر سایت
Aug 2, 2008
263
نام
shahab
سلام دوستان یه سوال فنی داشتم.
آیا فایل های تصویری با پسوند(avi و mkv) که دارای کدک H264 هستند تو PS3 اجرا میشن؟
بیشتر منظورم روی این فیلم های m-HD هست که تو حالت 720p و 1080p از بلوری ها اینکد میشه و حجم هایی بین 2-5 گیگ دارن.
لطفا تجربه ی شخصی تون رو بنویسید یعنی اگه تونستید این فایلها رو اجرا کنید جواب بدید
چون توی مشخصات ps3 نوشته که از چه کدک هایی پشتیبانی میکنه
;)

سلام

avi رو خودم تجربه کردم اجرا میشه ولی mkv رو دوستان میگن نمیشه:smile:

SHB

کاربر سایت
May 28, 2007
108
سلام

avi رو خودم تجربه کردم اجرا میشه ولی mkv رو دوستان میگن نمیشه:smile:

mkv نمیشه،باید با لینوکس اجرا کنی یا تبدیلش کنی

با تشکر از پاسخ دوستان.فایل هایی که شما اجرا کردید hd بودن(h264) ؟
بعد این فایل ها رو میشه از رو dvd یا usb drive و external HDD از روی پورت usb دستگاه اجرا کرد
یا باید فایل روی هارد دستگاه باشه؟

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
من یه 80 گیگ تازه گرفتم میخواستم درباره دسته ها و نحوه و مدت زمان شارژشون توضیح بدین...
و اینکه الان آخرین فریموری که برای PS3 اومده چه ورژنی هست و از کجا میتونم دانلود کنم و چطور به کنسول انتقال بدم؟؟
و در مورد فایل های تصویری هم دقیقا" به چه فرمت هایی باید کانورت کنم که کنسول پخش کنه؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید!!

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
من یه 80 گیگ تازه گرفتم میخواستم درباره دسته ها و نحوه و مدت زمان شارژشون توضیح بدین...
و اینکه الان آخرین فریموری که برای PS3 اومده چه ورژنی هست و از کجا میتونم دانلود کنم و چطور به کنسول انتقال بدم؟؟
و در مورد فایل های تصویری هم دقیقا" به چه فرمت هایی باید کانورت کنم که کنسول پخش کنه؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید!!
دو نوع دسته داره Sixaxis و ِ Dualshock 3 که چون جدید گرفتی مال شما Dualshock هست. هر 2 تا 2:30 هم که شارژش کنی تا 5-6 روز برات کار میکنه, با کابل Mini USB که توی جعبه هست باید وصل کنی به پورت های USB دستگاه.
3.01
از اینجا میتونی دانلود کنی
بریز توی فلش مموری و برو توی سیستم آپدیت و بزن Update via storage device و مهم ترین مسئله اینه که آپدیتت باید ریجنش با ریجن کنسولت یکی باشه یعنی اگه آپدیت ریجن پال دانلود کردی باید حتما ریجن کنسولت هم پال باشه.
البته اگه از خود Ps3 برای آپدیت استفاده کنی بنظر من بهتره, یه خورده بیشتر طول میکشه ولی امنیتش بالاست.
Blu-Ray (ROM, -R, -RE)
DVD (ROM, -R, -RW, R, RW)
CD (ROM, -R, -RW, Super Audio)
MPEG-1
MPEG-2 (PS, TS)
MPEG-4 SP
MPEG-4 AVC/H.264.
ATRAC
AAC
MP3
WAV
JPEG
GIF
PNG
TIFF
BMP

sohrabh

کاربر سایت
Jul 24, 2006
156
نام
سهراب
سلام
من مي خواستم يه ps3 بگيرم بيشتر براي انلاين بازي كردن و من وايرلس 128 دارم ميخوام بدونم با اين سرعت بدرد ps3 بازي كردن ميخوره يا نه چون من با ايكس باكس وصل شدم و مشكلي نداشتم!
ممنون

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
سلام
من مي خواستم يه ps3 بگيرم بيشتر براي انلاين بازي كردن و من وايرلس 128 دارم ميخوام بدونم با اين سرعت بدرد ps3 بازي كردن ميخوره يا نه چون من با ايكس باكس وصل شدم و مشكلي نداشتم!
ممنون
میتونی وصل شی ولی اگه سرعتت بالاتر باشه خیلی بهتر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر