هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

shahab-gamer

کاربر سایت
Aug 2, 2008
263
نام
shahab
1-میخواستم بدونم عمر باتری دسته PS3 بعد از هر بار شارژ دقیقا چند روزه.
چون من اولین بار که دسته رو شارژ کردم تا 1 هفته کار میکرد.
2-میخواستم بدونم دسته PS3 رو میشه با کابل های mini USB به دستگاه وصل کرد یا نه؟( یعنی کابل دسته نیست ولی سرش بهش میخوره)
سلام
1-برا من که یه 5-6روزی میکنه:cheesygri
2-آره میشه:smile:

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
میخواستم بدونم عمر باتری دسته PS3 بعد از هر بار شارژ دقیقا چند روزه.
چون من اولین بار که دسته رو شارژ کردم تا 1 هفته کار میکرد.
میخواستم بدونم دسته PS3 رو میشه با کابل های mini USB به دستگاه وصل کرد یا نه؟( یعنی کابل دسته نیست ولی سرش بهش میخوره)

به نظر من نکن چون اگه توجه کرده باشی کابل مخصوص د=سته ها یک آداپتور کوچیک دارن.

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
من یه سوالی داشتم.من توی هادر سیار کلی فیلم دارم.میخوام اونا رو تو PS3 ببینم.اصلا میشه بوسیله هارد سیار از تو PS3فیلمها رو ببینم؟اگه میشه لطفا توضیح بدید چطوری؟

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
من یه سوالی داشتم.من توی هادر سیار کلی فیلم دارم.میخوام اونا رو تو PS3 ببینم.اصلا میشه بوسیله هارد سیار از تو PS3فیلمها رو ببینم؟اگه میشه لطفا توضیح بدید چطوری؟
بله میشه ولی باید فرمت هارد شما FAT 32 باشه چون PS3 هارد با فرمت NTFS رو نمیشناسه بعد هم اینکه فرمت فایل ها توسط PS3 قابل خوندن باشه . حجم هر کدوم از فایل ها هم بیشتر از 4 گیگ نباشه چون تیو سیستم FAT 32 نمیشه فایل با ظرفیت بیشتر از 4 گیگ رو اجرا کرد .
برای تبدیل NTFS به FAT 32 هم از برنامه Swiss Knife استفاده کن ، راحته . :smile:

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
دوستان ببخشيد من يه ساعت يا بيشتر كه با دستگام بازي ميكنم فنش روشن ميشه... ميگم مشكلي نيست؟ آخه بعضي ها ميگفتن هر وقت فنش روشن شد يه استراحت به دستگاه بده....

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دوستان ببخشيد من يه ساعت يا بيشتر كه با دستگام بازي ميكنم فنش روشن ميشه... ميگم مشكلي نيست؟ آخه بعضي ها ميگفتن هر وقت فنش روشن شد يه استراحت به دستگاه بده....

:biggrin1:فنش که همیشه کار میکنه، اون موقع که شما فک میکنی داره کار میکنه دورش میره بالا صداش زیاد میشه
بهتره دستگاه رو جایی بزاری که تهویش خوب باشه، و حتی المکان عمودی بزاریش;)

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
نه بابا مشکل گرمایی نداره راحت بذار باز باشه چون خودم هم یکبار دوماه روشنش گذاشتم
:eek::eek::eek:
دسته یا کابل یا PS3?????؟؟؟؟؟
اینجوری که گفتی اصلا بیخیالش شدم:smile:
دوسته غریز منم خودم از همون کابل نوکیا شارژ میکنم یکیش با کابل نوکیا اون یکی هم با کابل خوده پلی 3
کابل نوکیا نه اصل مشکلی ایجا نمی کنه فقط تنها مشکلی که داره سیمش کوتاهه:(

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
فن کنسول موقع داغ شدن در حالت دور تند عمل میکنه که کمی صدا ایجاد میکنه و برای خنک کردن سریع هستش .
اون بعضیها اشتباه به عرضتون رسوندند!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر