هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
بابا دم تو یکی دیگه خیلی گرم :o

کنسول خریدی که فیلم ببینی؟:ranting:
به نظر من اصلا حیفه باهاش فیلم ببینی یا کار دیگه ای بکنی:book::dload::guitar::smoke:
آخه به نظر من واسه لنزش ضرر داره.:lightbulb
البته مطمئن نیستم.:ziped:
بازم اساتید باید نظر بدن:smartass:
این نظر من بود:surrender:
فكر نكنم مشكلي واس لنزش بوجود بياد چون الان PS3 ها 2 لنزه شدن.
البته من در مقابل اساتيد بزرگواري چون اقا ميلاد و بقيه ي برويچس پشمكي بيش نيستم.:biggrin1:

مثل اينكه دوستان متوجه نشدن عرض بنده چيه.
اقا من چطور بفهمم كه تلوزيون مالتي هست ؟!؟
هيچي از تلوزيون جز خودش و كنترلش باقي نمونده.فكر كنيد دارين با يه خنگ صحبت ميكنيد.پس لطفا قدم به قدم توضيح بدين.:-"
رجيون خود دستگاه 2 (پال) هست و بازي هم پاله.
اينم error رش :
You can not play this game at the current video setting
80028f10

خوب منم يه ريزه رفتم سر video setting .ولي چيز چنداني دستگيرم نشد.:(
دوستان تو رو خدا كمكم بكنيد من دارم كم كم اشك ميريزم.
شب اول رجب هم هست كه شاد كردن دل يه جوون كلي تروفي داره...Lol

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
فكر نكنم مشكلي واس لنزش بوجود بياد چون الان PS3 ها 2 لنزه شدن.
البته من در مقابل اساتيد بزرگواري چون اقا ميلاد و بقيه ي برويچس پشمكي بيش نيستم.:biggrin1:
مثل اينكه دوستان متوجه نشدن عرض بنده چيه.
اقا من چطور بفهمم كه تلوزيون مالتي هست ؟!؟
هيچي از تلوزيون جز خودش و كنترلش باقي نمونده.فكر كنيد دارين با يه خنگ صحبت ميكنيد.پس لطفا قدم به قدم توضيح بدين.:-"
رجيون خود دستگاه 2 (پال) هست و بازي هم پاله.
اينم error رش :
80028f10
خوب منم يه ريزه رفتم سر video setting .ولي چيز چنداني دستگيرم نشد.:(
دوستان تو رو خدا كمكم بكنيد من دارم كم كم اشك ميريزم.
شب اول رجب هم هست كه شاد كردن دل يه جوون كلي تروفي داره...Lol
PS3 دو لنزه نداریم. ضمنا PS3 غیر از استفاده اصلیش به عنوان یک کنسول بازی، یک دستگاه مولتی مدیا قدرتمند هم هست که کیفیت بسیار عالی هم خصوصا در هنگام دیدن فیلم و آهنگ داره. طوریه که حتی سایتهایی مثل Cnet برای تست کیفیت tv های جدید از این کنسول به عنوان با کیفیت ترین پلیر استفاده میکنند.
خب معلومه وقتی GTA IV PAL (دقت کنید فقط این بازی اینجوریه نه بازیهای دیگه) رو تلویزیونت اجرا نمیشه 100 درصد NTSC ـه دیگه . توی دفترچه راهنمای tv ـت هم نوشته.
وقتی یک tv هم PAL و هم NTSC رو ساپورت کنه میشه مالتی سیستم.
لزومی نداره به تنظیمات دست بزنید.

آخرین ویرایش:

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
PS3 دو لنزه نداریم. ضمنا PS3 غیر از استفاده اصلیش به عنوان یک کنسول بازی، یک دستگاه مولتی مدیا قدرتمند هم هست که کیفیت بسیار عالی هم خصوصا در هنگام دیدن فیلم و آهنگ داره. طوریه که حتی سایتهایی مثل Cnet برای تست کیفیت tv های جدید از این کنسول به عنوان با کیفیت ترین پلیر استفاده میکنند.
خب معلومه وقتی GTA IV PAL (دقت کنید فقط این بازی اینجوریه نه بازیهای دیگه) رو تلویزیونت اجرا نمیشه 100 درصد NTSC ـه دیگه . توی دفترچه راهنمای tv ـت هم نوشته.
برادر من با منبع حرف بزن من منبع دارم و با چشم خودم دیدم 2 لنز داریم بله زنگ بزن فروشگاه کنج پایتخت خاستی شمارشو می زارم برات.در ضمن یکی از بد ترین آسیب های لنز ps3 همین نگاه کردن فیلم ها و cd های فله ای است من خودم تجربه کردم و ps3 60 gig قدیم من بخاطر همین موضوع خراب شد.توصیه میکنم استفاده نکنید یا کمتر استفاده کنید که به شدت اسیب پذیره.موفق باشید

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
برادر من با منبع حرف بزن من منبع دارم و با چشم خودم دیدم 2 لنز داریم بله زنگ بزن فروشگاه کنج پایتخت خاستی شمارشو می زارم برات.در ضمن یکی از بد ترین آسیب های لنز ps3 همین نگاه کردن فیلم ها و cd های فله ای است من خودم تجربه کردم و ps3 60 gig قدیم من بخاطر همین موضوع خراب شد.توصیه میکنم استفاده نکنید یا کمتر استفاده کنید که به شدت اسیب پذیره.موفق باشید
lol همینو کم داشتیم! PS3 دو لنزه! این فروشگاهای پایتخت خوب سر بچه های مردمو شیره میمالن! مغازه ها شدن منبع ما که دائم با این مسائل سروکار داریم شدیم بوق....lol
از توصیه های پزشکی شما هم بسیار ممنونیم:)
برای تصحیح حرفهای ایشون توصیه میکنم تا جایی که امکان داره cd های کپی رو داخل کنسول نگذارید . DVD اشکالی نداره به اونصورت.
خود بنده از این مدلهای 60 گیگ قدیمی دارم که هر کاری هم دلم خواسته تا حالا باهاش کردم هیچ مشکلی هم نداشتم.

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
برادر من حالا بايد برم يه GTA IV رجيون 3 بگيرم ؟!؟
اخه من تمامي بازيهام رجيون 2 هستند و تا حالا برام هيچ مشكلي پيش نيومده بود... :confused:
اگه جاي من بوديد چيكار ميكرديد ؟!؟
من با KZ2 , re2 , re5 كه رجيون 2 بودن هيچ مشكلي نداشتم.
ولي اين GTA IV حسابي اعصاب منو **** كرد.:mad:

adimak

کاربر سایت
Jun 19, 2009
30
نام
مهران
lol همینو کم داشتیم! PS3 دو لنزه! این فروشگاهای پایتخت خوب سر بچه های مردمو شیره میمالن! مغازه ها شدن منبع ما که دائم با این مسائل سروکار داریم شدیم بوق....lol
از توصیه های پزشکی شما هم بسیار ممنونیم:)
برای تصحیح حرفهای ایشون توصیه میکنم تا جایی که امکان داره cd های کپی رو داخل کنسول نگذارید . DVD اشکالی نداره به اونصورت.
خود بنده از این مدلهای 60 گیگ قدیمی دارم که هر کاری هم دلم خواسته تا حالا باهاش کردم هیچ مشکلی هم نداشتم.
\
بخدا شرمنده که من دخالت میکنم:sick:
ولی اینجور حرفا ارزش نداره که با هم کل کل میکنید:((

دوستمون درست میگه کنسول دو لنز هم داریم ولی دیگه الان;)
تولید نمیشه همون 80 گیگ های قدیمی دو تا لنز داشتن:eek:
بازم شرمنده از دخالتم

adimak

کاربر سایت
Jun 19, 2009
30
نام
مهران
بازی چی بهت داد؟
شاهزاده ایرانی2008
البته 5 تا بازی هم ازش خریدم mgs4 - pes2009 - gtaiv -undercover-ویه بازی شمشیری

راستی بازی برای تبادل چیزی داری؟
اصلا یه سر به من بزن آدرسمو که داری
روبروی در بزرگ بوتیک آدمک

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
Install Data بازیرو نصب کردی یا نه؟
نه داداش.
هيچي نصب نكردم.
چيكار بايد بكنم ؟!؟ :((
قضيه ي setting كه توي error بود چيه ؟!؟
اينم error :

دوستان شما رو به عباعبدا... منو كمك كنيد.
خاك پاتون هستم. :-"
جان امواتتون كمك كنين بنده ي حقير رو...:biggrin1:

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
شاهزاده ایرانی2008
البته 5 تا بازی هم ازش خریدم mgs4 - pes2009 - gtaiv -undercover-ویه بازی شمشیری

راستی بازی برای تبادل چیزی داری؟
اصلا یه سر به من بزن آدرسمو که داری
روبروی در بزرگ بوتیک آدمک
دوست عزیز اسم تاپیک رو بخون.... این جور سوالات رو برو توی صفحه پروفایل دوستت بده.

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
نه داداش.
هيچي نصب نكردم.
چيكار بايد بكنم ؟!؟ :((
قضيه ي setting كه توي error بود چيه ؟!؟
اينم error :

دوستان شما رو به عباعبدا... منو كمك كنيد.
خاك پاتون هستم. :-"
جان امواتتون كمك كنين بنده ي حقير رو...:biggrin1:
منم این مشکل رو روی رجین پالش داشتم... به احتمال 100% باید پلی3 رو با کابل HDMi به TV وصل کنی(از خروجی HDMi تصویر بگیری حالا اگه تلوزیون HD نداری میتونی به مانیتورت وصل کنی که از کابل از تبدیل HDMi to DVi میتونی استفاده کنی مانیتورت ورودی Dvi دااره؟)
اون موقع رزولوشن رو بذار رو 720p یا اگه TV یا Monitor فول اچ دی داری بذاری روی رزولوشن 1080p
بعدش هم بری صفا:)

آخرین ویرایش:

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
منم این مشکل رو روی رجین پالش داشتم... به احتمال 100% باید پلی3 رو با کابل HDMi به TV وصل کنی(از خروجی HDMi تصویر بگیری حالا اگه تلوزیون HD نداری میتونی به مانیتورت وصل کنی که از کابل از تبدیل HDMi to DVi میتونی استفاده کنی مانیتورت ورودی Dvi دااره؟)
اون موقع رزولوشن رو بذار رو 720p یا اگه TV یا Monitor فول اچ دی داری بذاری روی رزولوشن 1080p
بعدش هم بری صفا:)
مونيتور من syncMaster gw 1932 هست.
dvi هم داره.
كابل كامپوزيت هم دارم.
بايد چيكار كنم ؟!؟
اگر هم PS3 رو به مانيتور وصل كنم صداش از كجا در مياد ؟!؟
منظورم اينه كه داخل مانيتور هم مگه يه اسپيكر داره ؟!؟
راه ديگه اي نداره ؟!؟
:confused:
:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر