هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
باید شارژ بشن فروشنده ی من گفت باید 3-4 ساعت بزاری شارژ بشن بعد استفاده کنی
یه چیز دیگه هم هست که اصلا باطری دسته رو تا آخر خالی نکنید چون باطری های شارژی نباید تا ته خالی بشن.
ماهی یکبار بد نیست که باطری های شارژی (یا درست ترش, متال-هیبریدی) به کل خالی بشن ولی در موارد روزمره (یا شب مرّه! هر طور عشقته!) همونطور که رفیق شفیقمون فرمود, باطری دسته رو تا انتها باز میکنم, تو خیالم با تو پرواز میکنم ...

Unreal Amir

کاربر سایت
Jan 28, 2008
277
نام
Am!r
سلام
دوستان شما هم موقع فرستادن message با این مشکل مواجه شدید که مینویسه message van not sent error (80001001)
بعد چند بار امتحان کردن اونوقت message فرستاده میشه.به نظر من مال این آپدیت جدیده بوده چون قبلا اینجوری نبود. اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

master darkness

کاربر سایت
Apr 16, 2008
74
نام
sajad
فکر کنم طرفای 60-65 تومن باشه
حالا که صحبت دسته شد منم یه سوال داشتم:این آنالوگ های دسته ی من یه موقع هایی گیر میکنه از وقتی که این re5 رو گرفتم هی میگه آنالوگ رو بچرخون. میخواستم بگم که اگه بازش کنم این r2 و l2 اذیت نمیکنه جا زدنش؟
سلام دوستان عزیز من بکلی از ps3 که دارم نا امید شدم چرا؟ 1. یه بازی mgs گزاشتم up شه 4 روز تول کشیده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2. قیمت بازیا واویلاست 3. مالتی پلیرش یه گرد پای 360 که دارم بازی میکنم نمیرسه 5.بدونه تعصب بخرج دادن و ناراحت شدن به من بگید بقیه بازیا شم اینجوری میهواد up شه؟ که بشکونمش:mad:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
اگه اینجوریه به نظرم مشکل داره
در مورد بقیشم خود دانی ما که داریم ازش راضی هستیم ولی اگه اذیتت میکنه از قدیم گفتن
جلو ضرر رو هر موقع بگیری منفعته
پس تو هم ببین به همون قضیه ضرره که گفتم
نه من بازی دارم که اصلا اینطوری نیست که شما میگی واسه آپدیت نهایتا با اون کار هایی که باید بکنی 15 دقیقه هم نمیشه
من فکر کنم شما از طریق اینترنت داشتی آپدیت میکردی که اینجوری شده
وگرنه از رو BD که اینجوری نمیشه لودینگ بازی ها هم که نهایتش 30 ثانیه هست
به نظرم دستگاهت ایراد کرده البته صبر کن اگه از اساتید کسی اومد حتما راهنماییت میکنه

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
سلام دوستان عزیز من بکلی از ps3 که دارم نا امید شدم چرا؟ 1. یه بازی mgs گزاشتم up شه 4 روز تول کشیده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2. قیمت بازیا واویلاست 3. مالتی پلیرش یه گرد پای 360 که دارم بازی میکنم نمیرسه 5.بدونه تعصب بخرج دادن و ناراحت شدن به من بگید بقیه بازیا شم اینجوری میهواد up شه؟ که بشکونمش:mad:

از مودم معمولی استفاده ميکنی يا wireless router ؟؟؟؟

از پرت ethernet وصل کرديش يا wifi هست؟

مرسی

PS III

کاربر سایت
Jul 2, 2008
62
نام
محسن
برای شارژ دسته‎ها، دستگاه باید روشن باشه یا استندبای باشه کافیه؟

این طوری که من شنیدم باید باطری (حالا هر باطری قابل شارژ) کاملاً خالی بشه بعد شارژش کنیم والا باطری بعد از یک مدتی تنبل میشه. (یعنی دیر شارژ میشه و زود شارژ تموم میکنه!)

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
برای شارژ دسته‎ها، دستگاه باید روشن باشه یا استندبای باشه کافیه؟

این طوری که من شنیدم باید باطری (حالا هر باطری قابل شارژ) کاملاً خالی بشه بعد شارژش کنیم والا باطری بعد از یک مدتی تنبل میشه. (یعنی دیر شارژ میشه و زود شارژ تموم میکنه!)
روشن ......

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
بعد اگه در این حالت باهاش بازی کنیم، بازم شارژ میشه؟ یا نباید باهاش بازی کرد زمان شارژ!
ميشه ولي توصيه ميشه كه هنگام كار با وسيله اي كه باتري شارژي داره ازش استفاده نشه!ولي شارژ ميشه(توصيه هاي ايمني رو جدي بگيريد:biggrin1:)

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,852
نام
کیارش
1.بازی متال گیر سالید آپدیتش حدود 1 گیگه چه ربطی به دستگاه داره؟ ولی خوب حد متوسط آپدیت بازی ها حدود 40 مگه
2.در رابطه با قیمت خوب شما قبل از خرید هم باید اینو میدونستید.
3.در رابطه با مولتی پلیر شما چه بازی ای میکنید؟

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
ميشه ولي توصيه ميشه كه هنگام كار با وسيله اي كه باتري شارژي داره ازش استفاده نشه!ولي شارژ ميشه(توصيه هاي ايمني رو جدي بگيريد:biggrin1:)

برا شارج اولیه باید 7-8ساعت بزاریم؟یعنی تو این 8ساعت پلی3 روشن باشه براش مشکلی پیش نمیاد.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
FAN BOY ALERT
1.چه ربطی به PS3 داره این...
2.این دلیل بر بد بودن کنسول ه...
3.احتمالا تا حالا KILLZONE بازی نکردی
5.نه

آخرین ویرایش:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
برا شارج اولیه باید 7-8ساعت بزاریم؟یعنی تو این 8ساعت پلی3 روشن باشه براش مشکلی پیش نمیاد.

نه روشن باشه چيزی نيست.... ps3 مشکلی نداره از اين جهت خوشبختانه...

من باتری لپتاپ رو شنيدم که ميگن 10/12 ساعت تو شارژ باشه ... باتری اينو فکر نکنم...

ولی اگه از کسی شنيدی ( که وارد هست ) ميگه بزار تو شارژ اين مدت... بزار ... ولی من نکردم !!!! 2 سال هم هست دارم دسته هام رو مشکلی نداشته خوشبختانه

البته هی رو شارژ نزار...بزار هر بار باتری رو خالی کنه... حتی زمانی هم که چشمک ميزنه من تو شارژ نميزارم ... حدودا 2 ساعت جواب ميده همون چشمک زدنش...

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اره منم همین طور اولین بار گذاشتمش 8 ساعت بعد دیگه میزارمش هر وقت خالی شد که طوری که دیگه خوده کنسول پیغام بده میزارمش توی شارج:biggrin1::love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر