هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
your HDD has insufficient space.you need 419MB available for the initial setup of ratchet &clank.please creat some free space and try again.

سلام چطورین؟آقا من تازه به جمع پلی3 دارها اضافه شدم.
برا اولین بازی رچت اند کلنک رو گزاشتم تو دستگاه که پیغامی که بالا نوشتم رو میده,کسی نمیدونه اشکال از چیه؟
دستگاه هم 80گیگ پال هستش

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
your HDD has insufficient space.you need 419MB available for the initial setup of ratchet &clank.please creat some free space and try again.

سلام چطورین؟آقا من تازه به جمع پلی3 دارها اضافه شدم.
برا اولین بازی رچت اند کلنک رو گزاشتم تو دستگاه که پیغامی که بالا نوشتم رو میده,کسی نمیدونه اشکال از چیه؟
دستگاه هم 80گیگ پال هستش
این بازی رو هارد احتیاج به فضا داره برای نصب و ریختن 419 mb اطلاعات ! هارد و یکم خالی کن (به اندازه 419mb)

PS III

کاربر سایت
Jul 2, 2008
62
نام
محسن
وقتی برای اولين بار ميخوايم از کنسول استفاده کنيم نياز نيست دستها شارژ اوليه بشن؟

از کجا بايد فهميد دسته چقد شارژ داره؟

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
وقتی برای اولين بار ميخوايم از کنسول استفاده کنيم نياز نيست دستها شارژ اوليه بشن؟

از کجا بايد فهميد دسته چقد شارژ داره؟
توی xmb یه بار دکمه ی ps رو بزن اون بالای صفحه سمت راست باطری رو نشون میده به مدت 1-2 ثانیه! اگه پر باشه که سه خط پره اگر هم کمتر که ... و راه دیگه هم اینه که تو xmb دکمه ps رو بگیری تا منویی ظاهر بشه که اونجا هم مشخصه! و وقتی هم که شارژ کنترلر داره تموم میشه چراغش شروع به چشمک زدن میکنه که باطری در حال تمام شدن شارژش به سر میبره!

PS III

کاربر سایت
Jul 2, 2008
62
نام
محسن
توی xmb یه بار دکمه ی ps رو بزن اون بالای صفحه سمت راست باطری رو نشون میده به مدت 1-2 ثانیه! اگه پر باشه که سه خط پره اگر هم کمتر که ... و راه دیگه هم اینه که تو xmb دکمه ps رو بگیری تا منویی ظاهر بشه که اونجا هم مشخصه! و وقتی هم که شارژ کنترلر داره تموم میشه چراغش شروع به چشمک زدن میکنه که باطری در حال تمام شدن شارژش به سر میبره!

ممنون از پاسخ شما.

ولی جواب سوال اولم موند!

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
باید شارژ بشن فروشنده ی من گفت باید 3-4 ساعت بزاری شارژ بشن بعد استفاده کنی
یه چیز دیگه هم هست که اصلا باطری دسته رو تا آخر خالی نکنید چون باطری های شارژی نباید تا ته خالی بشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر