هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
آقایون این قضیه Redownload بازی نه از PSN میخری چیه ؟
یعنی مثلا من یه بازی رو میخرم میتونم بدم کسه دیگه Download کنه .
کلا توضیح بدید خواهشا . اگر اینجوری باشه خیلی عالی میشه 2 3 نفر کارت میخرن یکی این بازی رو میخره یکی یه بازی دیگه با هم Share میکنیم .
آرش جان هر بازیو که از psn میخری اجازه دانلود سه بار از اونو داری و میتونی بعد از اینکه خودت دانلود کردی به 2 نفر دیگه هم پسوردتو بدی تا اونا هم بتونن دانلود کنن البته باید اونا بی جنبه نباشن!:biggrin1:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
آرش جان هر بازیو که از psn میخری اجازه دانلود سه بار از اونو داری و میتونی بعد از اینکه خودت دانلود کردی به 2 نفر دیگه هم پسوردتو بدی تا اونا هم بتونن دانلود کنن البته باید اونا بی جنبه نباشن!:biggrin1:
میثم مرسی که جواب دادی . میگم میثم 5 بار یا 3 بار ؟ خوب اگر 5 بار باشه ادم میتونه به 2 نفر بده ولی اگر 3 تا باشه به یه نفر میتونه بده چون ممکنه یه دفعه اون بازی Delete بشه بخو ای دوباره Download کنی .
میگم بچه ها اگر اینجوری باشه من میخوام یه گروه Sharng درست کنم که بچه ها با همدیگه کارت بخرن و با هم Share کنیم .
نظرتون چیه ؟

hosseinh

کاربر سایت
May 31, 2008
257
نام
Hossein Hadizadeh
سلام . یه سئوال دارم.
مجله بازیرایانه نوشته بازی lbp یه مرحلش اسم اهنگش بیا بیا اسمونه. ولی من چون بدون موزیک تمومش کردم نمیدونستم اینو . حالا هم که میگردم پیدا نمیکنمش . اگه از دوستان کسی هست که بدونه ممنون میشم بگه کدوم مرحله و اسمش چیه. مرسی
:confused:

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
خبر جديدي از hack ps3 نيستش؟
يه روشي كه بازي ps2 رو هارد خارجي يا flash با swap magic ميزنن تو ps3 بازي مي كنن براي 60 و 20 قديمي. هيج راهي نداره با 40gig بشه؟
كسي از اين سردر مياره؟
http://www.youtube.com/watch?v=7EjipEk_b3g&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=t-Y15hSGBLU&feature=related

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=21150

hosseinh

کاربر سایت
May 31, 2008
257
نام
Hossein Hadizadeh
سلام . یه سئوال دارم.
مجله بازیرایانه نوشته بازی lbp یه مرحلش اسم اهنگش بیا بیا اسمونه. ولی من چون بدون موزیک تمومش کردم نمیدونستم اینو . حالا هم که میگردم پیدا نمیکنمش . اگه از دوستان کسی هست که بدونه ممنون میشم بگه کدوم مرحله و اسمش چیه. مرسی :confused:

آخرین ویرایش:

kawa-ps3

کاربر سایت
Oct 27, 2008
286
نام
kawe
آقا این kz 2 آپدیت میخواد میزنم تا 99% میره بعد ارور میده واسه lbp هم همینطوریه ولی واسه بازی های دیگه اینطوری نیست چرا؟
یکی کمکم کنه ممنون میشم

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir
سلام
من این سوال تو قسمت مربوطش پرسیدم کسی جواب نداد اینجا می پرسم که کاربرا بیشتر می بینن... .

دوستان من مستقیم ps3 رو با کابل Ethernet به پریز وصل می کنو یعنی بدون استفاده از مودم حالا وقتی میرم تو ps3 همه چیز ok هست فقط چون از کامپیوتر share نمی کنم نیاز به ID & PASS دارم که تو خوده ps3 وارد کنم... .
من این کار رو تو کدوم قسمت باید انجام بدم؟!

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir
دوست عزیز من هر کار کردم می گه ID & PASS اشتباه!!!!!!!!
حالت اتو ماتیک چند صفحه داره صفحه ی اول auto-Detect رو میزنم صفحه ی بعدی IP Address هست که من میرم رو PPPoE بعد ID &PASS رو میدم و بقیه ی صفحه ها رو اتوماتیک میزنم که اخرش Test connection رو میزنم می گه ID & PASS اشتباه!!!!
ولی من با همین ID & PASS با حز وصل می شم!!!

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
2 تا سوال نیمه فنی!
آیا میشه PS3 رو به مانیتور های معمولی وصل کرد و اگر میشه با چه کابلی؟
آیا بلوتوث PS3 میتونه بلوتوث موبایل رو Scan کنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر