هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

ms368

کاربر سایت
Dec 26, 2008
114
دوستان فیلم با پسوند MKV رو PS3 اجرا میشه یا نه
ممنون

سلام
یکی از بچه ها میگفت -- > نه ... البته میگفت BDRIP یا همون Blue-ray- RIP که با پسوند MKV هست اجرا نمیکنه ... اگه AVI باشه اجرا میکنه

بچه ها
میشه روی PS3 نرمافزار WINDOWS نصب کرد ؟
بدون نصب لینوکس میشه نرمافزار ها رو نصب کرد ؟

ممنون

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
سلام
دستگاه من رسید ( الان )
همه چیزش خوبه
الان با PS3 به اینترنت وصل شدم و میخواست آپدیت 2.60 رو انجام بده و روی 0 درصد بود که من کنسل کردم
اگه موقع آپدیت کنسول اینترنت قطع شه و تا چند دقیق بعد وصل نشه مشکلی ایجاد میکنه یا نه

اینترنت من : SABANET 512

ممنون

نه در حین اپدیت اگه کنسل بشه یا کنسل کنی اتفاقی نمیافته;)

آخرین ویرایش:

zuck_619

کاربر سایت
Aug 2, 2008
16
سلام .... اقا من یه سوال دارم مونده بی جواب !!! من رفتم پایتخت MGS4 بگیرم . گفت چون دستگات (یا
بازی ) ntsc فقط (فقط) میشه رو HDTV بازی کنی وگرنه اجرا نمیشه !!! و یه جای دیگه گفت بازی pal (یا دستگاه) HDTV نمیخواد ... میخواستم بدونم این حرفا درسته یا نه ؟؟؟
اگه من بازی pal رو بگیرم میشه رو دستگام بازی کنم (NTSC) ؟؟؟
اگه من بازی pal رو بگیرم میشه انلاین بازی کنم ؟؟؟
خیر از جوونیت ببینی یه جواب کامل میخوام ...

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سلام .... اقا من یه سوال دارم مونده بی جواب !!! من رفتم پایتخت MGS4 بگیرم . گفت چون دستگات (یا
بازی ) ntsc فقط (فقط) میشه رو HDTV بازی کنی وگرنه اجرا نمیشه !!! و یه جای دیگه گفت بازی pal (یا دستگاه) HDTV نمیخواد ... میخواستم بدونم این حرفا درسته یا نه ؟؟؟
اگه من بازی pal رو بگیرم میشه رو دستگام بازی کنم (NTSC) ؟؟؟
اگه من بازی pal رو بگیرم میشه انلاین بازی کنم ؟؟؟
خیر از جوونیت ببینی یه جواب کامل میخوام ...
یک سری بازی ها اینجوری هستند ولی MGS4 اینجوری نیست.

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
اقا من به hd وصل کردم چند تا yes زدم بعد در اوردم زدم به تلویزیون دیگه تصویر نداره!! منظورم اینه که بدون وصل کردن به hd جوری تنظیم کرد که برگرده به multi out !!!
خوب ديگه شما وصل كردي به HD اونم اتوماتيك زدي رفتي جلو و حالا هم مي خواهي با TV معمولي بازي كني؟ستينگو تغيير بده!

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
اقا من به hd وصل کردم چند تا yes زدم بعد در اوردم زدم به تلویزیون دیگه تصویر نداره!! منظورم اینه که بدون وصل کردن به hd جوری تنظیم کرد که برگرده به multi out !!!

وقتی PS3ـت در حالت Stand By هست، دستت رو روی پاور نگه دار تا یک صدای بوقی بیاد ... بعد درست میشه.

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
خوب ديگه شما وصل كردي به HD اونم اتوماتيك زدي رفتي جلو و حالا هم مي خواهي با TV معمولي بازي كني؟ستينگو تغيير بده!
دوست عزیز شما کمی به صحبت های ایشون دقت کن ! میگن که تصویر نداره چطوری بره داخل Setting و تنظیمات و روی Av بزاره !؟

جواب این سوال شمارو من در صفحه قبل دادم اگر کمی دقت میکردین میدیدن حتما !
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=613711&postcount=4154

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
دوست عزیز شما کمی به صحبت های ایشون دقت کن ! میگن که تصویر نداره چطوری بره داخل Setting و تنظیمات و روی Av بزاره !؟
وقتی PS3ـت در حالت Stand By هست، دستت رو روی پاور نگه دار تا یک صدای بوقی بیاد ... بعد درست میشه.
منظورم همين بود!

Amirxs

کاربر سایت
Jun 5, 2008
37

جواب این سوال شمارو من در صفحه قبل دادم اگر کمی دقت میکردین میدیدن حتما !
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=613711&postcount=4154

اقا خیلی خیلی قربونت !!!:cheesygri شما احتمالا از سونی نمیاین !!!:p:p فکر کنم سونی شمارو برای ما فرستاده !! درکل ممنونم !!! خیلی توپ بود !! درست شد!!!

حالا یه سوال میخوام ps3 رو برای اجرای ps1 /ps2 کپی خور کنم با روش سوییچ تو afterdawn یه سرچ کردم روششو نوشته بود اما دلم نمیاد درشو باز کنم !! شما روش نرم افزاری بلد نیستید!!!؟؟:love:

ms368

کاربر سایت
Dec 26, 2008
114
چقد من اینجا سوال میپرسم :biggrin1:

بچه ها
دستگاه من بعضی از ویدئو های AVI رو نمیتون بخونه و یه ارور میده

اگه آپدیت کنم این مشکل حل میشه ؟
راستی --> چطور دستگاه رو STAND BY کنم ...

نه در حین اپدیت اگه کنسل بشه یا کنسل کنی اتفاقی نمیافته
اگه کنسل شه همون ورژن قبل روش هست یا ورژن آپدیتی ناقص ؟

ممنون

Unreal Amir

کاربر سایت
Jan 28, 2008
277
نام
Am!r
دوستان عزیز
من دیشب حواسم نبود که یه مقدار کمی آب پرتقال روی دسته ریخته شد.الان دکمه O یه کم سفت شده.گفتم به نظر شما ها دسته رو باز کنم تمیزش کنم یا ولش کنم خودش درست میشه.

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
من یه مانیتور خریدم سامسونگ مدل t220p میخوام بدونم چه جوری باید به ps3 وصل کنم؟باید کابل hdmi to dvi بگیرم؟ اگه این کابل رو بگیرم برای نصب کردن مشکلی ندارم به نظرتون چون بعضی ها میگن مانیتور باید hdcp ساپورت باشه به نظر شما مانیتور t220p سامسونگ hdcp ساپورت می کنه؟؟؟؟؟:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر