هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
من وقتی که sign out میکنم...یا کنسول رو بعد از بازی انلاین خاموش میکنم...چراغ LAN همچنان روشن میمونه...و باید کنسول رو از power قطع و صل کنم تا دیگه روشن نمونه.....احساس میکنم قبلا. خاموش میشد!!!!علت چی میتونه باشه؟؟

M33FT

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 30, 2007
71
من وقتی که sign out میکنم...یا کنسول رو بعد از بازی انلاین خاموش میکنم...چراغ LAN همچنان روشن میمونه...و باید کنسول رو از power قطع و صل کنم تا دیگه روشن نمونه.....احساس میکنم قبلا. خاموش میشد!!!!علت چی میتونه باشه؟؟

رفیق شما Remote Start روشن هست , با استفاده از این حالت وقتی شما دستگاهتون رو
حالت Standby میره Lan یا Wlan تون روشن میمونه که تو این حالت شما میتونید هر کجا که
هستید با استفاده از PSP به Internet وصل شید و PS3 رو روشن کنید و . . .
برای اینکه این Mode رو Disable کنی از منوی Settings گزینه Remote Play Settings بعد وارد
منوی Remote Start میشی و بعد اون رو Off میکنی .

موفق باشی ;)

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
اگه توجه كرده باشين حتي اگه به PSN هم نريد ولي مودمو روشن كرده باشين چراغ سبز لن روشن ميشه
حالا چه ساين كني چه ساين ات كني بازم چراغ روشن
چون مودم روشن مودم خاموش كن چراغ خاموش ميشه
ممنون

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
من الان 2 روزه که وقتی مومو میزنم به ps3 همش یه پیغام میده:an ethernet cable is not conected
بعد وقتی میخوام برم تو ps store نمیره یه ارروری میده الان شمارش یادم نیست.اما رفتم و تو بازی آنلاین بازی کردم این قضیش چیه؟؟

sinanet

کاربر سایت
Jan 8, 2008
174
نام
Sina
سلام.

من یه دونه کابل HDMI to DVi خریدم و وصلش کردم به مانیتور اما اصلا تصویر نمیده . رفتم display settings رو هم درست کردم اما اصلا تصویر نمیداد حتی توی اون 30 ثانیه کابل رو وصل کردم که برقش هم منو گرفت ولی بازم نشد. چیکار کنم؟

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
سلام
من یه سری PSN IDگرفتم میخوام همشونو باهم یه جوری وارد کنم:D
یعنی خیلی هست و طول میکشه یکی یکی همه حروف های ایدی ها را وارد کنم!
راهی نیست که مثلا هشونو در قالب یه فایلTXTبه کنسول انتقال بدم یا راههای دیگری؟
ممنون

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
سلام.

من یه دونه کابل HDMI to DVi خریدم و وصلش کردم به مانیتور اما اصلا تصویر نمیده . رفتم display settings رو هم درست کردم اما اصلا تصویر نمیداد حتی توی اون 30 ثانیه کابل رو وصل کردم که برقش هم منو گرفت ولی بازم نشد. چیکار کنم؟
اول شما باید ببینین مانیتورتون Hdcp ساپورت میکنه یا نه که اگه جوابتون منفی باشه اصلا نمیتونه تصویر بده
ولی اگه بکنه کابل را وصل کنین و دکمه Power را چند ثانیه نگه دارین تا بوغ دوم را بزنه بعدش راحت تصویر میاد
این کاریه که همه بچه های سایت انجام دادن

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
مشکلم حل شد رفتم تست کردم دوبازه همون اررو داد{80710102} ولی 1 ساعت دیگه رفتم تستش کردم درست شده بود الانم کار میکنه;)
یه سوال دیگه:ابن home یا folding home چیه که به ps3 اضافه شده؟منظورم اینه که کار دقیقش چیه؟

آخرین ویرایش:

speedy2000

کاربر سایت
Jan 26, 2008
236
نام
محمد
اول شما باید ببینین مانیتورتون Hdcp ساپورت میکنه یا نه که اگه جوابتون منفی باشه اصلا نمیتونه تصویر بده
ولی اگه بکنه کابل را وصل کنین و دکمه Power را چند ثانیه نگه دارین تا بوغ دوم را بزنه بعدش راحت تصویر میاد
این کاریه که همه بچه های سایت انجام دادن
میخواستم بدونم مانیتورمن hdcp رو ساپورت میکنه.....2232GW سامسونگ؟

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
يه سوال در مورد تعويض هارد سوني:
ايا لازم هاردي كه هيچي روش نيست بكاب گرفت؟
اين تروفيها رو هارد ذخيره ميشن؟ايا با فرمت كردن هارد از بين ميرن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر