هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
از راهنمایی هاتون خیلی ممنون
من از پشت کوه نیومدم ولی چون وارد نیستم از شما کمک گرفتم و شما با مثال خوبتون کاملا من رو متوجه اشتباهم کردید به هر حال خیلی ممنون
البته مثال 2بازي دادن و يكي گرفتن هميشه هم اشتباه نيست، كلا شما واسه اينكه ضرر نكنين هميشه قيمت بازيها رو در نظر بگير، بدون توجه به تعداد ديسك.

master_shinobido

کاربر سایت
Dec 6, 2007
22
با سلام
خیلی ممنون بابت پاسخ هاتونSilenthill_ir:blushing: و M33FT :blushing:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=6616&page=236#خودم میخام بیام تهران چند تا کتاب بگیرم کنسول و بازیهاشو بگیرم حضوری بهتر
من کلا میخام 80 بگیرم حلا مغازه ی شادی خوبه وست گیم چطوره و بازیها رو از کجا بگیرم بازیهارو نمیخام تعویض کنم یا دسته دو بگیرم میخام همه رو نگه دارم از خود شادی نگیرم یه جایی بهم معرفی کنید

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
این قدرت سل کی معلوم میشه؟

چندین ساله که معلوم شده
شما سل بگیر ببین چه قدرتی داره
همچین میکشتت که بمیری:biggrin1:

ولی از شوخی که بگذریم قدرت سل معلومه
ساختنه بازی و نوشتنه نرم افزارهایی که بتونه
نهایته قدرته این سخت افزار رو نشون بده شرطه

یه مثال : شما فرض کن یه ورزشکار قدرته خیلی بالایی داره
ولی تو باشگاهی که ورزش میکنه وزنه ها محدوده و بیشتر از
300 کیلو نیست اون ورزشکار هم میتونه فقط با همون 300 کیلو
به کارش ادامه بده مگر اینکه وزنه هایه بیشتری بیارن و اون رو
امتحان کنن
امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
سلام....کسی میدونه چه جوری میشه یه اسپیکر 5به ا رو به ps3 وصل کرد;)

دوسته عزیز اگر منظورت سیستمه دالبی هست شما باید ببینی سیستمت ورودیه
اپتیکال یا همون کابل نوری رو داره یا نه
بعد یه کابل اپتیکال میخری از پشت PS3 به خروجیه اپتیکالش وصل میکنی و ورودیه اسپیکرت

البته با کابل HDMI هم میشه که اونم باید سیستمت ورودیه HDMI داشته باشه

اگر بتونی یه عکس از قسمت ورودیهایه سیستم دالبیت بزاری بهتر میشه کمک کرد

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
اسپیکر من نه پرت hdmi داره ونه optical من خودم این تبدیل پیدا کردمhttp://www.avforums.com/forums/ps3/7...-speakers.html ولی یه جاخوندم که فقط صدای استریو میده نه ساراند نظره شما چیه در ضمن می خواستم بدونم این تبدیل جایی گیر میاد یا نه;)

دوست عزیز تو پیغام خصوصی که داده بودی برات جواب دادم
لینکی هم که دادی خرابه
در کل هیچ تبدیلی نیست که این کار رو بکنه یا باید عوضش کنی یا دکودر بگیری;)

M33FT

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 30, 2007
71
با سلام
خیلی ممنون بابت پاسخ هاتونSilenthill_ir:blushing: و M33FT :blushing:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=6616&page=236#خودم میخام بیام تهران چند تا کتاب بگیرم کنسول و بازیهاشو بگیرم حضوری بهتر
من کلا میخام 80 بگیرم حلا مغازه ی شادی خوبه وست گیم چطوره و بازیها رو از کجا بگیرم بازیهارو نمیخام تعویض کنم یا دسته دو بگیرم میخام همه رو نگه دارم از خود شادی نگیرم یه جایی بهم معرفی کنید

بابت قیمتها یک چیز رو میگم.
اونم این هست که بیشتر مغازه ها تو تهران قیمتهاشون یکی هست , اگه بخوای درصد بگم
95% قیمتهاشون یکی , میمونه اون %5 که بیشتر مربوط به جاهای دور افتاده تر از مراکز تجاری هستند که بدبختها از نوسان بازار کاذب اینجا خبر ندارند و ممکنه چند تومن هم ارزونتر باشند (برای مثال مجتمع تجاری تو ولنجک هست که Elite 360 رو میداد 450T این چیزی که بهت میگم مربوط میشه به 2 هفته پیش , که نمونه جالبی از نداشتن اطلاعات در مورد نوسان (احمقانه ) بازار اینجا هست )
بعضی از بچه های Bazicenter فکر کنم از اقا پیام میخرند , که بعضی از Game هاشون نسبت به اینجا ارزونتر هست .
اگه خواستی سفارش بده , که صورت حساب کلیت فکر کنم میشه این ===>
Game + هزینه پست = قیمت اصلی بازی در اینجا (تهـــــران) :biggrin1:
موفق باشی ;)

hosseinh

کاربر سایت
May 31, 2008
257
نام
Hossein Hadizadeh
سلام به همه . ببخشید من میخوام wmv رو از رو فلاش کارت اجرا کنم ولی باید ازsetting فعالش کنم ولی میگه eternet cable رو وصل کنم. یعنی میخواد وصل شه به سایت تا چیزی رو دانلود کنه؟
باید چیکار کنم؟ نمیشه فایلی رو به من معرفی کنین تا نصب کنم؟اخه ازین دمودستگاها واسه وصل شدن ps3 به اینترنت ندارم.
لطفا کمکم کنین. مرسی:blushing:

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
سلام به همه . ببخشید من میخوام wmv رو از رو فلاش کارت اجرا کنم ولی باید ازsetting فعالش کنم ولی میگه eternet cable رو وصل کنم. یعنی میخواد وصل شه به سایت تا چیزی رو دانلود کنه؟
باید چیکار کنم؟ نمیشه فایلی رو به من معرفی کنین تا نصب کنم؟اخه ازین دمودستگاها واسه وصل شدن ps3 به اینترنت ندارم.
لطفا کمکم کنین. مرسی
تنها راه وصل شدن به اینترنت هست !

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,716
نام
امیر
پس لطفا بگید چیا واسه وصل شدن به اینترنت نیاز دارم؟؟
با دیال اپ میشه؟

هیچی فقط باید یک کابل ethernet داشته باشی تا ps3 رو به pc وصل کنی . اول یک کابل ethernet ردیف کن تا بقیه قضایا رو بگم برات .

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
هیچی فقط باید یک کابل ethernet داشته باشی تا ps3 رو به pc وصل کنی . اول یک کابل ethernet ردیف کن تا بقیه قضایا رو بگم برات .[/
اگر بخوام یک کابلethernet بگیرم.باید از کجا تهیه کنم.یعنی چه مغازه هایی کابل انترنت دارند؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر