هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
اینو چند صفحه ی قبل زدم کسی کمکم نکرد لطفا کمک کنید

با سلام شاید اینجا جاش نباشه

چند روز ديگه ميخام بيام تهران ps3 با چند تا بازي بخرم هر کس کمکم کنه ممنون ميشم
قيمت اينارو
DMC 4
MGS 4 limited edition pal يا هر چي پال بهتر
Ratcht & Clanck
DIRT
Ninja Gaden Sigma
Hevenly Sword
Sonic The Hadgeng
Assisen Creed
Soul Calibour IV
Wipout Hd
Siren Blood Corse
Unchered
بعد ازکجا بخرم بهم نندازن زياد وقت ندارم که بگردم يک دو جاي خوب بهم معرفي کنين با ادرس
چند صحفه ي قبل هم يکي نوشت از کيان بخري بهتره
براي کنسول
قيمت رو هم بگيد
اول از کجا بخرم هم فروشنده خوب باشه هم قيمت زياد نگه بهمم نندازن
80 گيگ باشه خيلي بهتر با باندال متال گير گير مياد بدون باندال چي ريجن پال يا هر چي
بعد اين 80 گيگ جديد که ميخاد بياد به جز هارد هيچ فر قي با 40 گيگ نداره يعني رم ريدر بقيه چيزا رو نداره
40 گيگ هم يه توضيحي بديد
این 160 گیگ جدیدا هم نیومدن
قيمت دسته DUOL SHOCK 3 هم بديد
اینم بگم قیافم پاستوریزست

سلام دوست خوبم
اینا که میگم تیر خلاصه
اولا لازم نیست بیاین تهران
از تهران از کس بخری همه گرگ تشریف دارن و بیخود فقط زحمتت زیاد میشه بخصوص در مورد بازی که اصلا به صرفه نیست
از نظر قیمت الان آقا پیام از همه ارزون تر میده
تو فروشگاه مجازی تاپیک دارن میتونید مراجعه کنید اونجا.
در ضمن بازی PS3 رو هیچ وقت نو نخرید
در مورد بازی باید بگم بازی های PS3 رو از دست بخرید یا تعویض کنید یا امانی عوض کنید.
بهترین گزینه در مورد مدل های PS3 الان 40 گیگ هست
GOOD LUCK

M33FT

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 30, 2007
71
اینو چند صفحه ی قبل زدم کسی کمکم نکرد لطفا کمک کنید

با سلام شاید اینجا جاش نباشه

چند روز ديگه ميخام بيام تهران ps3 با چند تا بازي بخرم هر کس کمکم کنه ممنون ميشم
قيمت اينارو
DMC 4
MGS 4 limited edition pal يا هر چي پال بهتر
Ratcht & Clanck
DIRT
Ninja Gaden Sigma
Hevenly Sword
Sonic The Hadgeng
Assisen Creed
Soul Calibour IV
Wipout Hd
Siren Blood Corse
Unchered
بعد ازکجا بخرم بهم نندازن زياد وقت ندارم که بگردم يک دو جاي خوب بهم معرفي کنين با ادرس
چند صحفه ي قبل هم يکي نوشت از کيان بخري بهتره
براي کنسول
قيمت رو هم بگيد
اول از کجا بخرم هم فروشنده خوب باشه هم قيمت زياد نگه بهمم نندازن
80 گيگ باشه خيلي بهتر با باندال متال گير گير مياد بدون باندال چي ريجن پال يا هر چي
بعد اين 80 گيگ جديد که ميخاد بياد به جز هارد هيچ فر قي با 40 گيگ نداره يعني رم ريدر بقيه چيزا رو نداره
40 گيگ هم يه توضيحي بديد
این 160 گیگ جدیدا هم نیومدن
قيمت دسته DUOL SHOCK 3 هم بديد
اینم بگم قیافم پاستوریزست

سلام رفیق . . .
با این که جای این پست شما و من اینجا نیست ولی . . . xD
من به تمام نظر دوستان احترام میزارم در رابطه با این که هر کسی یک جا رو برای خرید کنسول پیشنهاد میکنه .
من اصلا اینجا قصد ندارم تبلیغ کسی رو بکنم . شاید باور نکنی که من تا الان برای 30 نفر ادم کنسول از جاهای مختلف مثل کنج , پایتخت , یگانه , NextGen , کیش , خریدم ولی هیچ کدومشون به مغازه شادی تو پاساژ لباف م امام خمینی نمیرسه .
چون من با این همه کنسولی که برای دیگران خریدم و تجربی که دارم میتونم بفهمم که اون طرف با ادم چقدر صادقه و با چرب زبونی نمیخواد فریبت بده .
در کل من شادی رو پیشنهاد میکنم چون قیمتی که بهت میده رو نمیندازه , از قیمت که بگذریم مطمئن باش کنسولی که بهت میده کنسول بی عیب و نقصی(مخصوصا اگه کنسولت PS3 باشه نه X360 که ادم به خود کنسولی که از کمپانی Release میشه هم یکمی شک داره با وجود Main Falcon ) هست .

==================================================
در رابطه باPack ها هم بگم که Pack Gun Metal_80GB_UC + MGS4 تو همون پاساژ لباف 1 دونه بود که وقتی رفتم Pack رو دیدم خیلی مشکوک میزد , شاید من ادم ترسویی باشم ولی هیچ وقت به Pack دربه داغون اعتماد نمیکنم . قیمتش هم 640 میداد , اسم مغازش یادم نمی اد ولی از درب پاساژ تو بری اولیا مغازه از سمت راست هست .
در رابطه با نوع انتخاب کنسول بگم که کنسولهای 60,80GB_PS2 compatibility هم میتونن بازیهای PS2 رو اجرا کنن هم PS1(کنسول 40GB فقط میتونه PS1 رو اجرا کنه ) این یک مطلب , مطلب دیگه این که Ram Reader دارن که Slot های CF, SD, MS رو Support میکنه (کنسول 40GB فاقد Ram Reader داخلی هست , البته میتونه بهش Ram Reader وصل کنی ) . تکنولوژی ساخت CPU , 90nm هست , که Die اون نسبت به کنسول 40GB که از تکنولوژی 65nm استفاده میکنه بزرگتر هست , اینم بگم که RSX یا همون GPU کنسول در تمامی مدلها (فعلا) 90nm هست (در رابطه با گرمای تولید شده اینم بگم که نسبت به 40GB گرمای بیشتری تولید میکنه , ولی این اطمینان رو بهت بدم که تا الان هیچ کسی در رابطه با سیستم Cooling کنسول به مشکل بر نخورده .
کنسول 60,80GB_PS2 compatibility قادر به پخش Super Audio CD هست (کنسول 40GB فاقد این امکان هست )
60,80GB_PS2 compatibility دارای 4 Port USB (کنسول 40GB , دوتا داره )
زیاد هم منتظر 160GB ها نباش , چون هیچ فرقی با 40 یا 80 های جدید نداره , فقط و فقط حجم هاردش بیشتره .

نتیجه ==> اگه امکانات جانبی که گفتم زیاد برات مهم نیست برو سراغ 40GB و اصلا نگران انتخابت نباش .

==================================================
من خودم PS2 , PS1 ,PSP رو از این مغازه خریدم . 1 هفته پیش هم کنسول خودم رو که PS3_60GB_PAL
رو از اینجا خریدم که 600T خریدم , در کل این مغازه از نظر من انتخاب اول تو خرید Console هست , قیمت کنسول هاش هم این هست . . .

Play Station 3
=========
390T<=====PS3_40GB_Asia J
600T<=====PS3_60GB_PS2 compatibility_PAL
640T<=====PS3_80GB_PS2 compatibility_UC

XBOX 360
========
640T<===== XBOX360_120_Elite_PAL

موفق باشی (-;

M33FT

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 30, 2007
71
با سلام
من برنامه Home Beta 0.86 Dump
را دانلود کردم خوبه ولی چه جوری بیرزمش داخله پلی3 ؟

رفیق این فایل فقط Structure کلی بازی رو نشون میده , و بیشتر به درد Dev یا همون Hacker ها میخوره چون ساختار یک Game کامل رو نشون میده و روی کنسولت هم بریزی هیچ اتفاقی نمیافته چون فایل رو Decrypt کردن و از حالت Pack در اوردن .
اگه خواستی ببینی با یکی از Version های Linux ببین (-;

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
رفیق این فایل فقط Structure کلی بازی رو نشون میده , و بیشتر به درد Dev یا همون Hacker ها میخوره چون ساختار یک Game کامل رو نشون میده و روی کنسولت هم بریزی هیچ اتفاقی نمیافته چون فایل رو Decrypt کردن و از حالت Pack در اوردن .
اگه خواستی ببینی با یکی از Version های Linux ببین (-;

شما منزودون اینه که فایده ای نداره روی پلی 3 بیریزمش چون هر کاری که کردم نشد:(

M33FT

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 30, 2007
71
Home Renamer

Home Renamer v 0.1

zlszkp.jpg

یک برنامه هم یکی از افراد PS3HAX.NET به اسم H3R3T1C داده بیرون که کارشون رو تکمیل کرد .
این برنامه کارش این هست که وقتی برنامه رو تو هر یک از فایلهایی که Download کرده بودید ( HOME Beta 0.86) بزارید و Run کنیدش ,
برنامه میاد تمامی فایلها رو در Format اصلیش قرار میده , که این در حقیقت Format اصلی فایلها هست (امتحان کنید متوجه میشید ;) )
قبل از این که این برنامه Release بشه اون فایلهایی که شما میدید در Format درست خودش نبود و شما مجبور میشدید که از Hex Editor
استفاده کنید که عملا چیز زیادی دستگیرتون نمی شد .

Attention: این برنامه برای Windows هست نه Linux !!!!!!!!

Size: 70KB
Download

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
ولي 1 بدي داره اين كنسول اونم مختص ايران كه بازي هاش هك نشده و مثلا FARCRY2 كه 21 oct بود 10 روز تول مي كشه تا بايد تو IR حلا بازي چنده قيمته خونه باباش:(

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
نوشته شده توسط [DOG];544306:
نه همین 360 رونگه داری بهتره!
هزینه بازی ها خیلی اذیتت میکنن
خوب این نظر درسته ولی اصلا وجود این 360 اذارم میده:sick:
البته تا حدودی ازخرید 20گیگ منصرف شدم
حالا احتمال اینکه 40گیگ ارزونتر بشه هست؟
مثلا تا 20 دی:biggrin1:(از کریسمس 10 روز میگذره!):love:

مرسی :love:

A.A

کاربر سایت
Dec 8, 2006
670
سلام

siren : new translation قشنگتره یا siren:blood curse

ببخشید که این سوال رو اینجا میکنم یکی هست بهم میگه battlefield:bad company gold edition رو با ninga giden :sigma رو بده تا با siren new translation عوض کنه به نظر شما عوض کنم من چون زیاد وارد نیستم

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
سلام

ببخشید که این سوال رو اینجا میکنم یکی هست بهم میگه battlefield:bad company gold edition رو با ninga giden :sigma رو بده تا با siren new translation عوض کنه به نظر شما عوض کنم من چون زیاد وارد نیستم
علي دست نگه دار آخره اين هفته بورو FARCRY2 بگير اگه خوشت ميادا;)

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
سلام

نه آقا اینکارو نکن کی بهت همچین پیشنهادی داده ؟ یعنی دو تا بازی بدی یه دونه بگیری ! جلل خالق اینجوریشو دیگه ندیده بودیم !
همون Gold Edition BF BC بیشتر از Siren میرزه

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
سلام

دوست عزیز این نظر شماست که بکنی یا نه اما یه همچنین کاری بکنی یارو فکر میکنه یه ادم از پوشت کوه اومده یه PS3 گرفته و پولش زیاد کرده که دوتا بازی بده یک بازی بگیره ببخشیدا اگه یکم بد گفتم اما این بدتر از اون چیزی نبود که در مورد یک ادمی که این کار رو میکنه گفته میشه

A.A

کاربر سایت
Dec 8, 2006
670
از راهنمایی هاتون خیلی ممنون
من از پشت کوه نیومدم ولی چون وارد نیستم از شما کمک گرفتم و شما با مثال خوبتون کاملا من رو متوجه اشتباهم کردید به هر حال خیلی ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر