هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

ehsan250

کاربر سایت
Sep 24, 2017
84
بله میشه. منتها اگر فرمت فلش یا هارد FAT32 باشه بخاطر محدودیت 4 گیگی باید با برنامه که اسمش یادم نیست بازیت رو اگر فایل بزرگتر از 4 گیگ داره تبدیل کنی فایلش رو.
یا اینکه اگر فلش یا هارد فرمت NTFS هست بازی رو iso کنی و مستقیم اجرا کنی.
یه پلی ۳ فت ۱۶۰ گیگ هست که فروشنده میگه پنج و نیم با وسایل و کارتن. به نظر شما فت این قیمت ارزش خرید داره؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
257
یه پلی ۳ فت ۱۶۰ گیگ هست که فروشنده میگه پنج و نیم با وسایل و کارتن. به نظر شما فت این قیمت ارزش خرید داره؟
فت اصن نگیر مشکلات سخت افزاری و حرارتی زیاد داره بعد یه مدت باید بندازی دور بهترین مدلش سوپر اسلیمه

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
فت این قیمت نمیارزه بگردی راحت اسلیم پیدا میکنی

فت ارزون هم پیدا کردی سری cechLبه بالا بگیر که 65 نانومتری هستند و بهتره از نظر مشکلا حرارتی

اگر کاستوم فریموری میخوای نمیتونی سوپر اسلیم بگیری باید تو اسلیمی ها دنبالش بگردی

ehsan250

کاربر سایت
Sep 24, 2017
84
فت این قیمت نمیارزه بگردی راحت اسلیم پیدا میکنی

فت ارزون هم پیدا کردی سری cechLبه بالا بگیر که 65 نانومتری هستند و بهتره از نظر مشکلا حرارتی

اگر کاستوم فریموری میخوای نمیتونی سوپر اسلیم بگیری باید تو اسلیمی ها دنبالش بگردی
مشکل اینجاست که ارزون پیدا نمیشه. اگه باشه هم یا کارتنش فابریک نیست یا مشکلاتی داره. بیزحمت اگه قیمت فت و اسلیم دستتون هست بگید. کابل شارژ دسته پلی سه همون کابل شارژر گوشی هست یا فرق داره؟ ممنون

آخرین ویرایش:
  • Like

x23are

کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
مشکل اینجاست که ارزون پیدا نمیشه. اگه باشه هم یا کارتنش فابریک نیست یا مشکلاتی داره. بیزحمت اگه قیمت فت و اسلیم دستتون هست بگید. کابل شارژ دسته پلی سه همون کابل شارژر گوشی هست یا فرق داره؟ ممنون
کارتنش مهم نیستش که دیگه، شما با دستگاه کار دارین.

بگردین هست پارسال یه بنده خدا اینجا پلی 3 اسلیم داشت شیراز بود فکر کنم، برای یکی میخواستم بخرم ازش قسمت نشد دستگاهه کلا 500 ساعت کار کرده بود!

کابل شارژ دسته های ps3 مدل مینی یو اس بی هست و میکرو یو اس بی نمیخوره

البته با یه سری ترفند میشه type-c هم کردش

x23are

کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
من قیمت دستم نیست تو دیوار و ایسام و بازارچه انجمنا یع مدت بچرخی حدود قیمت دستت میاد

• Like

ehsan250

کاربر سایت
Sep 24, 2017
84
کارتنش مهم نیستش که دیگه، شما با دستگاه کار دارین.

بگردین هست پارسال یه بنده خدا اینجا پلی 3 اسلیم داشت شیراز بود فکر کنم، برای یکی میخواستم بخرم ازش قسمت نشد دستگاهه کلا 500 ساعت کار کرده بود!

کابل شارژ دسته های ps3 مدل مینی یو اس بی هست و میکرو یو اس بی نمیخوره

البته با یه سری ترفند میشه type-c هم کردش
خیلی ممنون. راستش این جریان کارتن رو از یه کلوپی شنیدم که گفت اگه مال خودش نباشه حداقل دو میلیون از ارزش دستگاه رو پایین میاره

آخرین ویرایش:
  • Like

ehsan250

کاربر سایت
Sep 24, 2017
84
اینا دیگه بازیا بازاریه وگرنه دستگاه که برا 15 سال پیشه دیگه این حرفا نداره
سلام. یه مدل فت توی یه مغازه دیدم ۳۲۰ گیگه که قیمت خوبی میگفت. و مغازه دار گفت که تستش کرده و خوب کار کرده و فن نکرده. روی کارتنش هم زده بود 80 گیگ(احتمالا مدلای اول پلی ۳ باشه). به نظر شما خرید این دستگاه ارزش داره؟

• Like

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
سلام. یه مدل فت توی یه مغازه دیدم ۳۲۰ گیگه که قیمت خوبی میگفت. و مغازه دار گفت که تستش کرده و خوب کار کرده و فن نکرده. روی کارتنش هم زده بود 80 گیگ(احتمالا مدلای اول پلی ۳ باشه). به نظر شما خرید این دستگاه ارزش داره؟
مدل phat بخاطر مشکل YLOD بنظرم اصلا ارزش خرید نداره ، مگر برای کلکسیون !

• Like

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
آخه تا حالا که کار کرده و چراغ زرد نشده احتمالا دیگه خراب نشه. بعد طرف میگه تستش کردم و فن نکرده
اقا سراغ فت نرو تا جای ممکن حتی اگر این حرفای فروشنده هم درست باشه بازم به نظر من نرو سراغش

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
آخه تا حالا که کار کرده و چراغ زرد نشده احتمالا دیگه خراب نشه. بعد طرف میگه تستش کردم و فن نکرده

اگر برای استفاده و بازی کردن می‌خوای
به نظرم فقط مدل اسلیم یا مدل سوپر اسلیم بخر
فت ها هم عمرشون زیاده یعنی خیلی کار کردن
هم احتمال به مشکل خوردن زیاد دارن

مشابه این می‌مونه که مثلاً الان بری یه ایکس باکس ۳۶۰ فالکن بخری

آخرین ویرایش:

ehsan250

کاربر سایت
Sep 24, 2017
84
اگر برای استفاده و بازی کردن می‌خوای
به نظرم فقط مدل اسلیم یا مدل سوپر اسلیم بخر
فت ها هم عمرشون زیاده یعنی خیلی کار کردن
هم احتمال به مشکل خوردن زیاد دارن

مشابه این می‌مونی که مثلاً الان بری یه ایکس باکس ۳۶۰ فالکن بخری
اسلیم مدل 45 نانومتری بگیرم یا همه مدلاش خوبه.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر