هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir
سلام.... دوست من من 1 مشکل دارم...... من وسط بازی GTA IV بودم که سر لودینگ هنگ کرد و دکمه کویت گیم رو زدم و دستگاه ری استارت شد... حالا دیگه هر چی بازی میذارم نمیخونه.... ایرادش چیه؟؟؟؟ فقط اون علامت لود خوندن دیسک میاد.... و هیچ صدایی از درایو نمیاد.... شما فکر میکنید ایراد از کجاست؟؟؟؟

متاسفانه لنزتون سوخته!!!!

master_shinobido

کاربر سایت
Dec 6, 2007
22
با سلام شاید اینجا جاش نباشه

چند روز ديگه ميخام بيام تهران ps3 با چند تا بازي بخرم هر کس کمکم کنه ممنون ميشم
قيمت اينارو
DMC 4
MGS 4 limited edition pal يا هر چي پال بهتر
Ratcht & Clanck
DIRT
Ninja Gaden Sigma
Hevenly Sword
Sonic The Hadgeng
Assisen Creed
Soul Calibour IV
Wipout Hd
Siren Blood Corse
Unchered
بعد ازکجا بخرم بهم نندازن زياد وقت ندارم که بگردم يک دو جاي خوب بهم معرفي کنين با ادرس
چند صحفه ي قبل هم يکي نوشت از کيان بخري بهتره
براي کنسول
قيمت رو هم بگيد
اول از کجا بخرم هم فروشنده خوب باشه هم قيمت زياد نگه بهمم نندازن
80 گيگ باشه خيلي بهتر با باندال متال گير گير مياد بدون باندال چي ريجن پال يا هر چي
بعد اين 80 گيگ جديد که ميخاد بياد به جز هارد هيچ فر قي با 40 گيگ نداره يعني رم ريدر بقيه چيزا رو نداره
40 گيگ هم يه توضيحي بديد
این 160 گیگ جدیدا هم نیومدن
قيمت دسته DUOL SHOCK 3 هم بديد

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
دوستان سلام !

واسه PS3 ریجن 2 ( Only For Japan) چه اداپتوری واسه تبدیل برقش به برق خودمون باید بخرم ؟

اگه میشه مشخصات دقیق + قیمت و جاهایی که میتونم از اونجا بخرمش رو بگید ..... .

با تشکر .

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
دوستان سلام !

واسه PS3 ریجن 2 ( Only For Japan) چه اداپتوری واسه تبدیل برقش به برق خودمون باید بخرم ؟

با تشکر .

یعنی کسی نمیدونه واقعا ؟؟!!

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,716
نام
امیر
یعنی کسی نمیدونه واقعا ؟؟!!

دوستان سلام !

با تشکر .

باید یه ترانس تبدیل ولتاژ 220 به 110 بگیری ، مشخصات خاصی هم نمیخواد ، همینکه یه توان معمولی داشته باشه و بتونه وسایل برقی معمولی رو ساپورت کنه ، کافیه (400 W). اما اینکه از کجا یه همچین ترانسی رو تهیه کنی معمولا توی هر شهری منطقه ای هست برای فروش تجهیزات الکتریکی و برق که کلا صنفش اونجاست ، باید توی شهرتون بپرسی ببینی کجاس که تجهیزات الکتریکی میفروشن و بری از اونجا بخری ، همین ...:smile:

حالا چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه قدر خرجشه؟؟؟
اگه عوض کنم مثل اولش میشه؟؟؟؟
===========================
دلیل سوختن لنز چیه؟؟؟؟

من اون پیامی که بهم زدی رو خوندم متاسفانه فرصت اینو نداشتم که جوابتو بدم و یادم رفت ، شرمنده

در مورد سوالت هم به احتمال زیاد لنز دستگاهت سوخته و باید تعویضش کنی اما قبلش باید مطمئن بشی که اشکال از درایو و لنزه که میتونی با نصب یک دموی بازی روی هارد و اجرای اون این کارو انجام بدی ، برای تعویض لنز هم باید یه جای مطمئن پیدا کنی و بدی برات تعویضش کنن ، خرجشم دور و بر 100 ، 150 هست ، دقیق نمیدونم قیمتو .

در مورد اینکه اگه عوضش کنی درست میشه باید بگم اگه اشکال 100 درصد از لنز باشه ، با تعویض اون درست میشه ، دلیل سوختن لنز هم نا معلومه ، البته نظریه هایی هست در این رابطه ولی اثبات نشده ، متاسفانه شانس تو بوده که یه همچین اشکالی پیش اومده برات .

آخرین ویرایش:

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
چقدر من خوش شانسم!!!!!
دوستان ایذاد های احتمالی رو بگید.....
(اخه هیچی نمیخونه وقتی هیچی نمیخونه قاعدتا باید ایراد از لنز باشه اینطور نیست)؟؟
به نظرن میارزه که تعمیر بشه؟؟
دستگاهمو اگه restore کنم ممکنه درست بشه یا صبر کنم فریم ویر جدید بیاد اونو بریزم ممکنه درست بشه؟؟؟ اخه 20 روز بود که خریده بودم....

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
باید یه ترانس تبدیل ولتاژ 220 به 110 بگیری ، مشخصات خاصی هم نمیخواد ، همینکه یه توان معمولی داشته باشه و بتونه وسایل برقی معمولی رو ساپورت کنه ، کافیه (400 W). اما اینکه از کجا یه همچین ترانسی رو تهیه کنی معمولا توی هر شهری منطقه ای هست برای فروش تجهیزات الکتریکی و برق که کلا صنفش اونجاست ، باید توی شهرتون بپرسی ببینی کجاس که تجهیزات الکتریکی میفروشن و بری از اونجا بخری ، همین ...:smile:

خیلی ممنون از راهنماییت امیر جان . (امروز رفتم یه 500 واتشو خریدم .)

catman

کاربر سایت
May 4, 2008
523

منم یه همچین راهنمای کردم یکی از دوستان با چه خشونتی به من حمله کرد​

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام
1-براي مشاهده زير نويس فيلمي كه به صورت DivX دارم تماشا ميكنم، بايد چه كنم كه PS3 اون زير نويس رو نشون بده؟
يا به بيان ديگه: براي فعال كردن زيرنويس فايل هاي Divx (كه همنام با نام فيلم هستن) بايد چه كرد.

2-من يه هارد external 500GB Maxtor به يه PS3 20G وصل كردم ولي اصلا PS3 نشناختش، راهي وجود داره كه كنسول اين هارد رو (كه از طريق USB وصله) بخونه؟

3- چرا عكس ها و فيلم هاي من رو كه روي flash disc كپي ميكنم رو PS3 پيدا نميكنه و حتما بايد مثلث رو بزنم و روي Show All كليك كنم؟

تشكرات فائقه.

آخرین ویرایش:

ammar ps

کاربر سایت
Feb 19, 2007
321
نام
عمار
ammar iraqi gamer

سلام عزیزان من تلوزیون 22 سامسونگ دارم hd tv بازی بتلفیلد گرفتم ولی تصویر خیلی بد بود تصویر بشکل یه کمی برفکی یاحالت یه ذره دون دون ریز یا نقطه ریزی داشت بازی رو بردم خونه رفیقم که همون تلوزیون22 سامسونگ رو داشت گفتم شاید مشکل کابلم باشه اما بازهم همون مشکلو داشت!!من بازیهای mgs4 وسول کالیبر بازی کردم بدون مشکل وتصویری صاف داشتن اما چرا بتلفیلد؟؟ بعدش من الان بازیbrother in armes گرفتم بازهم تصویر بدی داشت یا همون کمی بحالت بتلفیلد نزدیک بود این در حالت 1080i_720p هم مشکل داشت لطفا کمکم کنید :confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر