هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
وقتی میخوام دستگاه رو خاموش کنم خاموش میشه اما بعد چند ثانیه دوباره خودش روشن میشه مشکل چیه چه کار باید بکنم؟
سلام
حتما میخواد ابدیت کنه بذار کارشو کنه یا میخواد ببینه بازی چیزی براش ابدیت نیامده یا اینکه تروفی ها رو سینگ میکنه

arsenal1

کاربر سایت
Jan 22, 2016
3
دسته به کابل وصله یانه اگه اره مشکل از دسته هست موقع خاموش کردن از کابل جداش کن

ظاهرا مشکل همین بوده. دوبار اولی که خودش روشن میشد دسته با سیم وصل بود اما بعدش که جدا کردم هم باز روشن میشد خودش. آخرش برای خاموش کردن مجبور شدم چند ثانیه دکمه پاور رو نگه داردم.
دفعات بعدی که دستگاهو روشن کردم دسته با سیم وصل نبود و راحت خاموش تونستم بکنم.
ولی در کل عجیبه که وصل بودن دسته باعث روشن شدن خود به خودی دستگاه میشه.

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
درمورد کنسول های اسلیم میخواستم بدونم دور فن تا سه لول عادیه؟؟ واسه من اول کمه بعد متوسط بعد دور فن بعد یک ساعت بازی میره دور سوم توکنسول های اسلیم تا چند لول دور فن عادیه؟؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
درمورد کنسول های اسلیم میخواستم بدونم دور فن تا سه لول عادیه؟؟ واسه من اول کمه بعد متوسط بعد دور فن بعد یک ساعت بازی میره دور سوم توکنسول های اسلیم تا چند لول دور فن عادیه؟؟

توی کنسول های اروجینال جای نشون نمیده که دوره فن چه قدر میره بالا و هیچ جای هم من ندیدم

babak_snake72

کاربر سایت
Jun 8, 2006
48
نام
بابک
با سلام...چند تا سوال دارم....!؟!؟!

با سلام خدمت دوستان عزیز

من یه چند سالی از این سایت و کلا پلی استیشن ۳ دور بودم
به دلیل مشکلات کاری

اون موقع پلی ۳ اسلیم ۱۲۰ اورجینال داشتم که مفت فروختم

حالا یکی از دوستام یه پلی استیشن ۳ فت داره هشتاد گیگ که دسته دستگاه هم اصل نیست و های کپی هستش
تازه سرویس کرده
این دستگاه چند می ارزه؟؟؟
چطوری تستش کنم؟؟
منظورم تست کامله....؟
دستگاه اورجیناله....!
بازی فیفا ۱۴ هم توی هاردشه...
لطفا هرچه زودتر جوابم رو بدین...
ممنون از صاحب تاپیک و تشکر فراوان از شما دوستان و بازی سنتر عزیز...

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
نه کنسولم کپیخوره میخواستم بدونم دور فن تا سه لول روی کنسول های اسلیم نرماله؟؟
بیا برو توی ایت تاپیک سوالتو بپرس تا بهت بگن اونجا سوالها مخصوصه کپی خور هست مرسی
[h=3]هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 - JB *کنسول های کپی خور*[/h]
با سلام خدمت دوستان عزیز

من یه چند سالی از این سایت و کلا پلی استیشن ۳ دور بودم
به دلیل مشکلات کاری

اون موقع پلی ۳ اسلیم ۱۲۰ اورجینال داشتم که مفت فروختم

حالا یکی از دوستام یه پلی استیشن ۳ فت داره هشتاد گیگ که دسته دستگاه هم اصل نیست و های کپی هستش
تازه سرویس کرده
این دستگاه چند می ارزه؟؟؟
چطوری تستش کنم؟؟
منظورم تست کامله....؟
دستگاه اورجیناله....!
بازی فیفا ۱۴ هم توی هاردشه...
لطفا هرچه زودتر جوابم رو بدین...
ممنون از صاحب تاپیک و تشکر فراوان از شما دوستان و بازی سنتر عزیز...

سلام دوست من
ببین اگر نظر منو بخواهی نخر اصلا فت دیگه عمرشو کرده یکمی پول بذار سرش یه اسلیم بخر اونم اروجینال و خودتو راحت کن چون هر چه قدر هم سرویسش کنی باز خراب میشه اصلا ارزش نداره
مرسی

babak_snake72

کاربر سایت
Jun 8, 2006
48
نام
بابک
بیا برو توی ایت تاپیک سوالتو بپرس تا بهت بگن اونجا سوالها مخصوصه کپی خور هست مرسی
[h=3]هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 - JB *کنسول های کپی خور*[/h]

سلام دوست من
ببین اگر نظر منو بخواهی نخر اصلا فت دیگه عمرشو کرده یکمی پول بذار سرش یه اسلیم بخر اونم اروجینال و خودتو راحت کن چون هر چه قدر هم سرویسش کنی باز خراب میشه اصلا ارزش نداره
مرسی

ممنون حق با توه دوست من....ولی من فقط واسه عید میخوام...اگه عید و خرج های عید نبود پلی ۴ میخریدم...هدفمم پلی ۴ هست...ولی فعلا بوجه اینو دارم....بعد عید هم ردش میکنم....به نظرت چه قیمتی بخرم که راحتم بفروشمش؟؟؟؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ممنون حق با توه دوست من....ولی من فقط واسه عید میخوام...اگه عید و خرج های عید نبود پلی ۴ میخریدم...هدفمم پلی ۴ هست...ولی فعلا بوجه اینو دارم....بعد عید هم ردش میکنم....به نظرت چه قیمتی بخرم که راحتم بفروشمش؟؟؟؟
خب هر جور خودتون راحتی
من نمیتوانم بهت قیمت پایه اساسی بدم باید بری بازار ببینی قیمت ها چه جوری هستن و خودت یه قیمتب بهش بدی

• Like
Reactions: kanelair

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
قیمت بازیهای اورجینال چنده ؟ و اینکه از کجا بفهمیم بازی که میخریم اورجیناله یا کپیه ؟

درود. از 20 تومن هست تا 200 تومن که بستگی به عنوان و کارکرده بودن و ... داره ولی بدونید که خیلی از بازیها به راحتی گیر نمیاد.
بازیهای اورجینال از قاب و دیسک و ... معلوم هست و فقط یه دیسک دارن ولی بقیه این طور نیستن

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
سلام دوستان
چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
PS3 ایم رو چند سال پیش با فریمور معروف 3.55 کپی خور کرده بودم و بعد از اون یکی دو بار دوش ورژن های بعدی کپیخور رو نصب کردم. حالا بعد این همه مدت میخوام کنسول رو به حالت اریجینال در بیارم تا بدون هیچ دردسری به PSN لاگین کنم. کلا چه کارایی رو باید انجام بدم واسه نصب فریمور اصلی و چه نکاتی رو بعد از نصب فریمور اصلی رعایت کنم تا یه وقت کنسول یا پروفایلم بن نشه؟
و آیا امکان این هست که هنوزم با همین حالت کپیخور بودنش به PSN وصل شد بدون هیچ دردسری که یه وقت بن نشه؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

atla3

کاربر سایت
Dec 24, 2014
13
سلام دوستان
چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
PS3 ایم رو چند سال پیش با فریمور معروف 3.55 کپی خور کرده بودم و بعد از اون یکی دو بار دوش ورژن های بعدی کپیخور رو نصب کردم. حالا بعد این همه مدت میخوام کنسول رو به حالت اریجینال در بیارم تا بدون هیچ دردسری به PSN لاگین کنم. کلا چه کارایی رو باید انجام بدم واسه نصب فریمور اصلی و چه نکاتی رو بعد از نصب فریمور اصلی رعایت کنم تا یه وقت کنسول یا پروفایلم بن نشه؟
و آیا امکان این هست که هنوزم با همین حالت کپیخور بودنش به PSN وصل شد بدون هیچ دردسری که یه وقت بن نشه؟
داداش حیفه کنسول کپیخور گیر نمیاد شما این کنسولو یا بفروش یه کنسول سوپر اسلیم بخر وصل شو به psn یا کنسولتو نگه دار کنارش یه ارجینال خورم بگیر ولی کنسولتو از حالت کپیخور در نیار حیفه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر