هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
من سونی اسلیم دارم ولی وقتی سونی رو روشن میکنم احساس میکنم دای فن اصلا از دستگاه در نمیاد! از کجا بفهمم فن سالمه و درست کار میکنه؟
سلام..
مشکلی نیست...در مواردی که شما زیاد به کنسول فشار بیارید فن ها شروع به کار میکنن....مثله بازیهای گرافیکی بالا مثله GOD OF WAR...

XSAEED-SERVERX

کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام دوستان آیا میشه با پلی استیشن فت فیلم تری دی مشاهده کرد؟
cfw 4.65
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام..
بله قابل مشاهده هست...فقط باید
ریجن فیلم و کنسولتون یکی باشه البته در مورد فیلم فیزیکی...

arash_1996

کاربر سایت
Sep 18, 2014
101
نام
آرش
فرقی ندارن فقط توان مصرفی سوپر اسلیم کمتر هست

به به،آقا نریمان عزیز،

میبینم که همه جا حضور فعال دارین....;)

والا من شنیدم که میگن رم سوپر اسلیم نسبت به اسلیم پایین تره(slim :512 ,super slim:256)به نظرتون مشکلی نداره؟؟؟

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
به به،آقا نریمان عزیز،

میبینم که همه جا حضور فعال دارین....;)

والا من شنیدم که میگن رم سوپر اسلیم نسبت به اسلیم پایین تره(slim :512 ,super slim:256)به نظرتون مشکلی نداره؟؟؟

ممنون عزیز دل

هر دو رمشون 256 هست

این مشخصات اسلیم :

[h=3]Hardware[/h]
  • CPU speed3.2 GHz
  • CPU cores7
  • GPU speed550 MHz
  • Video RAM256 MB
  • System RAM256 MB
این مشخصات سوپر اسلیم :

• CPU speed3.2 GHz
  • CPU cores7
  • GPU speed550 MHz
  • Video RAM256 MB
  • System RAM256 MB

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
سلام
من آپدیت بایوشاک 2 رو نصب کردم و وفتم تو آنلاینش یکهو دستگاه خاموش شد و چراق قرمز چمک میزنه و وقتی میزنی روشن شه 1 ثانیه هم نور زرد میده
میشه درستش کرد ؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
من آپدیت بایوشاک 2 رو نصب کردم و وفتم تو آنلاینش یکهو دستگاه خاموش شد و چراق قرمز چمک میزنه و وقتی میزنی روشن شه 1 ثانیه هم نور زرد میده
میشه درستش کرد ؟

سلام خوب دستگاهتون به دار فانی پیوست و چراغ زرد داده دیگه باید بره تعمییر بشه

XSAEED-SERVERX

کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ

amir-ps

کاربر سایت
Aug 11, 2014
63
نام
امیرحسین
سلام یکی میتونه به من بگه منوی ریکاوری ps3کجاشه ؟ درصورت امکان یه عکس ازش بزار . من که هرچی گشتم نتونستم پیدا کنم . ممنون

آخرین ویرایش:

ideal66

کاربر سایت
Mar 16, 2015
15
بخشید دوستان من کنسولم ارجینال هست از روش ps3export برای اجرای بازی ها استفاده میکنم .حالا بدون فایل edat این روش کار نمیکنه .. کسی میدونه چطور میشه فایل edat بازی رو ساخت روشی آموزشی هست ؟؟
لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

cena 0046

کاربر سایت
Jan 8, 2015
27
سلام

بنده قصد خرید ps3 دارم اینجای که من هستم کپیخور 160 گیگ مدل اسلیم اونم دست دوم رو گفت یک میلیون وصد . حالا چندتا سوال دارم 1 با توجه ب اینکه این کپی خورها اکثر دست دوم هستن ایا امکان داره بعد یکی دو ماه خود ب خود خراب شن {مدل اسلیم} 2. بازی ارجینال روی این کپیخورها اجرا میشه یا نه؟ 3 . ایا بازی های کپی کیفیتش مثل بازی ارجینال هست یا اینکه بخاطر کپی بودن کیفیت بازی {از نظر گرافیکی و . . .} افت میکنه؟ 4. چ نوع تی وی بگیرم و اینکه چند اینچ باشه بهتره 32 یا 40؟ اخرین سوال اینکه کیفیت فوتبال پی اس 2015 تو pc بالاتره یا ps3؟ . ممنون میشم اگه سریع و کامل جواب سوالامو بدین

- - -ویرایش - - -

سلام

بنده قصد خرید ps3 دارم اینجای که من هستم کپیخور 160 گیگ مدل اسلیم اونم دست دوم رو گفت یک میلیون وصد . حالا چندتا سوال دارم 1 با توجه ب اینکه این کپی خورها اکثر دست دوم هستن ایا امکان داره بعد یکی دو ماه خود ب خود خراب شن {مدل اسلیم} 2. بازی ارجینال روی این کپیخورها اجرا میشه یا نه؟ 3 . ایا بازی های کپی کیفیتش مثل بازی ارجینال هست یا اینکه بخاطر کپی بودن کیفیت بازی {از نظر گرافیکی و . . .} افت میکنه؟ 4. چ نوع تی وی بگیرم و اینکه چند اینچ باشه بهتره 32 یا 40؟ اخرین سوال اینکه کیفیت فوتبال پی اس 2015 تو pc بالاتره یا ps3؟ . ممنون میشم اگه سریع و کامل جواب سوالامو بدین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر