هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
میگه دستگاه شما اورجینال نیست ؟

ممنون چرا هست دیگه فقط خواستم بدونم مشکلی ایجاد نمیشه

میگم حجم آپدیتاش چقدر هست ؟
چون برای وصل شدن به psn میگه باید آپدیت کنی
الان 4.31 هست باید به 4.65 آپدیت کنم
اگر وسط دانلود قطع بشه چه مشکلی برای کنسول پیش میاد ؟

شبکه psn خودش ریجن بازی رو با توجه به کنسول انتخاب میکنه ؟ مشکلی نیست هر کشوری رو برای درست کردن id جدید انتخاب کنم ؟

یه سوال فرعی
میگم با کابل دسته هاشو به pc وصل کنی مشکلی پیش نمیاد درایور هست راحت به pc وصل کنی ؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام. ببین مثلا همین بازی کال آف دیوتی بلک آپس2 season pass داره ... که در کنار dlc هاش گذاشتن واسه فروش منظورم اینه . خواستم بفهمم که این season pass آیا خودش یه dlc هست یا چیز دیگه ای هستش... ممنون

بله همین چیزی هست که خودتون حدس زدید دقیقا

roozbeh agha

کاربر سایت
Oct 13, 2011
79
نام
آرش
اگر منظورتون به عنوان هارد داخلی طبقه گفته ی سینا نه نمیتونید ...
اما اگر منظورتون برای هارد خارجی بله میتونید ...

بله به عنوان هارد خارجی میخوام استفاده کنم میخوام بدونم دقیقا چه چیزی لازمه از کجا میشه تهیه کرد و انیکه آیا ارزش داره یعنی سرعتش خوبه فریز ایجاد نمیکنه ؟؟؟؟

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
ممنون چرا هست دیگه فقط خواستم بدونم مشکلی ایجاد نمیشه

میگم حجم آپدیتاش چقدر هست ؟
چون برای وصل شدن به psn میگه باید آپدیت کنی
الان 4.31 هست باید به 4.65 آپدیت کنم
اگر وسط دانلود قطع بشه چه مشکلی برای کنسول پیش میاد ؟

شبکه psn خودش ریجن بازی رو با توجه به کنسول انتخاب میکنه ؟ مشکلی نیست هر کشوری رو برای درست کردن id جدید انتخاب کنم ؟

یه سوال فرعی
میگم با کابل دسته هاشو به pc وصل کنی مشکلی پیش نمیاد درایور هست راحت به pc وصل کنی ؟

حجم آپدیتشون 199مگ هست ..... اره خوب باید آپدیت کنی ... نه مشکل خاصی پیش نمیاد واسش ...اما سعی کن .... وسط آپدیت مشکلی براش پیش نیاد ...

اره خودش آپدیت میکنه اصلا نیازی به وارد شدن دال psn نداری ...

منظور این سوال فرعیتون رو متوجه نشدم ..؟

بله به عنوان هارد خارجی میخوام استفاده کنم میخوام بدونم دقیقا چه چیزی لازمه از کجا میشه تهیه کرد و انیکه آیا ارزش داره یعنی سرعتش خوبه فریز ایجاد نمیکنه ؟؟؟؟

به این سایت سر بزن ....

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
حجم آپدیتشون 199مگ هست ..... اره خوب باید آپدیت کنی ... نه مشکل خاصی پیش نمیاد واسش ...اما سعی کن .... وسط آپدیت مشکلی براش پیش نیاد ...

اره خودش آپدیت میکنه اصلا نیازی به وارد شدن دال psn نداری ...

منظور این سوال فرعیتون رو متوجه نشدم ..؟

ممنون

چون سوالم ربطی به این تایپیک نداره نوشتم فرعی

منظورم این هست دسته های ps3 رو بزنی به pc همین

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
ممنون

چون سوالم ربطی به این تایپیک نداره نوشتم فرعی

منظورم این هست دسته های ps3 رو بزنی به pc همین

اره میشه .... میشه وصلش کرد و بازی کرد ... دسته ی 4 هم ... هم خوانی داره با PC ... اره اینکار بکن و مشکلی نداره ..

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
بازی هایی که با روش ftp دانلود میشن میشه روی چنتا کنسول استفاده کرد ؟

اگر کپی خور باشه برای همه و اگر هم نه که برای دستگاهایی که دیجیتالی خریداری شده است میشه فرستاد ...

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
اگر کپی خور باشه برای همه و اگر هم نه که برای دستگاهایی که دیجیتالی خریداری شده است میشه فرستاد ...

بازی های free رو چطور ؟ مثلاً Tekken Revolution الان رایگانه با یه کنسول دیگه دانلود شده من میتونم توی کنسول خودم کپی کنم ؟

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
بازی های free رو چطور ؟ مثلاً Tekken Revolution الان رایگانه با یه کنسول دیگه دانلود شده من میتونم توی کنسول خودم کپی کنم ؟

اگر مثل ps4 .... باشه و بتونی لینکش رو بگیری .... و هم رژیون باشه باید بگم بلی ....

mehrunmastadons

کاربر سایت
Sep 14, 2008
21
نام
مهران
درود بر شما

یعنی شما هیچ بازیی psn داخل دستگاهتون ندارید ؟؟؟؟
برای اینکه بتونید حجمی از هاردتون کم کنید برید داخل منوی ps3 و تمام سیو date های بازی هاتون رو پاک کنید که این سیو دیتا ها از 21 کیلو بایت شروع میشن تا 4 گیگ به بالا ...... و مولتیمن تون اگر خیلی وقت هم دارینش اونم به مرور زمان داخل هر بازیی که میرید فایلی رو از بازی داخل خودش کپی میکنه و طوری بود که حجم مولتیمن برای من 12 گیگ شد!!!!!
و ممکنه که شما یازی رو خوب از هاردتون پاک نکردید و فایل های ناقص هم داخل هاردتون مونده باشه .......... میتونید وارد مولتیمن بشید.... و وارد قسمت تنظمات مولتیمن برید .... قسمت hdd>0 و وارد پوشه ی game بشید و ببینید چه بازی هایی رو داخل هارد دارین که بطور فایل ناقص پاک شدن .....

.

سلام دوباره!!
آقا من بعد از مدتها تست کردم تا اینجا 30گیگ فضا اشغال شده:
پوشه game cach از تو خود مولتی من!!
میخواستم ببینم اینا رو میشه پاک کرد؟
مشکلی پیش نمیاد؟

Super Hazrd

کاربر سایت
Oct 7, 2014
48
سلام دوستان.

من ميخوام هارد اينترنال ps3 را به كامپيوتر وصل كنم. آخه ميخوام بازي هاي هارد را به كامپيوتر منتقل كنم.

الان سوالم اينه كه چجوري بايد اين كار را بكنم و اين كه اگه هارد اينترنال را به كامپيوتر وصل كنم بايد حتما فرمت بشه؟ چون اگه فرمت بشه بازي هام پاك ميشه

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام دوباره!!
آقا من بعد از مدتها تست کردم تا اینجا 30گیگ فضا اشغال شده:
پوشه game cach از تو خود مولتی من!!
میخواستم ببینم اینا رو میشه پاک کرد؟
مشکلی پیش نمیاد؟

درود

مگه چقدر حجم داره .....؟

سلام دوستان.

من ميخوام هارد اينترنال ps3 را به كامپيوتر وصل كنم. آخه ميخوام بازي هاي هارد را به كامپيوتر منتقل كنم.

الان سوالم اينه كه چجوري بايد اين كار را بكنم و اين كه اگه هارد اينترنال را به كامپيوتر وصل كنم بايد حتما فرمت بشه؟ چون اگه فرمت بشه بازي هام پاك ميشه

اصلا اینکار نکن عزیز ...... نمیشه ....فرمتی که ps3 داره اصلا قابل تشخیص برای pc نیست ....!!1
بله ..10000% پاک میشه ... بعد کاش همین باشه ...بعد باید با هزار بدبختی فرمتو تبدیل کنی برای pc ..و بعد CFW کپی خور رو نصب کنی
شما اگر میخوای بازی ها رو کپی کنی از یه اکسترنال استفاده کن .....

Super Hazrd

کاربر سایت
Oct 7, 2014
48
ممنون داداش گل.

فقط يك مشكل ديگه براي من پيش اومده.

من هارد اكسترنالم 60 گيگ حافظه خالي داره، ولي وقتي وصلش ميكنم به پلي 3، زده فقط 5 گيگ حافظه خالي داره.

اشكال از چيه؟ بدجور قاطي كردم

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
ممنون داداش گل.

فقط يك مشكل ديگه براي من پيش اومده.

من هارد اكسترنالم 60 گيگ حافظه خالي داره، ولي وقتي وصلش ميكنم به پلي 3، زده فقط 5 گيگ حافظه خالي داره.

اشكال از چيه؟ بدجور قاطي كردم
با این روش برو نیاز به دراوردن هاردو هارد اکسترنال اینا نداری......فقط یه کابل لن میخواد

http://forum.bazicenter.com/thread86487/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر