هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

arashx777

کاربر سایت
Jul 7, 2014
37
عزیزان سلام...

من سوال مهمی دارم و مسافر هستم...ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

من می خوام ps3 کپی شده رو ببرم کانادا و برق اوجا 110 است اما پشت ps3 من نوشته 220-240....اما تو اینترنت سرچ کردم میگن این برچسب رو بر حسب منطقه الکی می زنند و در اصل ps3 دوآل است و همه نوع برقی رو ساپورت می کنه...توپ خونه هم همینو گفتن.

حالا من چیکار کنم؟ کسی چنین تجربه ای داشته؟؟

با تشکر

سلام مشکلی نداره من خودم یکی گرفتیم رجین یک هست که روش 110 ولت نوشته اما با همین 220 ولت داره کار میکنه ..
اگه بری عکس باز شده دستگاه رو ببینی برد تغذیه دستگاه 110 ولت تا 240 ولت هست همشون اینجورین...
اما داری دستگاه کپی میبری خارج مواظب باش که نفهمن کپی هست وگرنه جرمیه میشی ها

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان سلام,یه چند وقتیه دستگام بعد یه 1-2 ساعت بازی کردن(سر fifa 14 و gta v,بازی های دیگه رو نمیدونم!) هنگ میکنه و نه دسته کار میکنه نه دکمه پاور و اجکت(دستگاه زیاد هم داغ نمیکنه و صدای فنش هم زیاد بالا نمیره),بعد مجبورم با دکمه 1-0 دستگاهو خاموش_روشن کنم,بعدشم دستگاه میره رو safe mode (همون حالتی که یه نوار پر میشه) خاستم ببینم مشکل خاصیه؟احتمال چراغ زرد هست؟
(در ضمن دستگاه fat 80g هست که 5-4 ساله دارمش,کپی خور هم نشده)
ممنون

ببین از روی ترجبه بهت میگم دستگاهت داره کم کم و یواش یواش به سوی چراغ زرد میره و باید حتما حتما ببریش تعمییر کار یه قطعه ی هست عوضش میکنن و درست میشه
ماله منم همین طور بود بازی های سنگین تند هنگ میکرد تا اخر چراغ زرد داد متاسفانه

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
با سلام.
3تا سوال داشتم خدمت دوستان.
یکی اینکه هارد داخلی ps3 من کاملا پر شده دیگه (2گیگ از 80گیگ) می خواستم بدونم چطوری می تونم هارد داخلیمو خالی کنم(هیچی هم توش نیست که بتونم دستی پاک کنم)؟
و
دوم اینکه اگه بخوام cfwم رو آپدیت کنم آیا ذخیره بازی هام حذف میشن؟
و
آخریشم اینه که من تا حالا دو بازی جدید (south park-worldcup2014) رو دانلود کردم و هرکار می کنم نمی تونم رو 4.21م فیکسش کنم,می خواستم ببینم روند کاریش به غیر از اینه که فایل فیکس eboot رو با pc جایگزین فایل اصلی کرد؟

ممنون میشم اگه جواب بدین.

درود بر شما

یعنی شما هیچ بازیی psn داخل دستگاهتون ندارید ؟؟؟؟
برای اینکه بتونید حجمی از هاردتون کم کنید برید داخل منوی ps3 و تمام سیو date های بازی هاتون رو پاک کنید که این سیو دیتا ها از 21 کیلو بایت شروع میشن تا 4 گیگ به بالا ...... و مولتیمن تون اگر خیلی وقت هم دارینش اونم به مرور زمان داخل هر بازیی که میرید فایلی رو از بازی داخل خودش کپی میکنه و طوری بود که حجم مولتیمن برای من 12 گیگ شد!!!!!
و ممکنه که شما یازی رو خوب از هاردتون پاک نکردید و فایل های ناقص هم داخل هاردتون مونده باشه .......... میتونید وارد مولتیمن بشید.... و وارد قسمت تنظمات مولتیمن برید .... قسمت hdd>0 و وارد پوشه ی game بشید و ببینید چه بازی هایی رو داخل هارد دارین که بطور فایل ناقص پاک شدن .....

یه کار دیگه هم اینکه به تنضیمات ریکاوری رفته و گزینه ی 5 رو انجام بدید

و جواب سوالتون این هستش که نه کاری به سیو هاتون نداره و فقط مواظب باشید اینجا تایپک اورجینال هستش و فرموریرو از اینجا دانلود نکنید که کپی خورتون میپره ...

شما به cfw 4.55 آپدیت کنید ببینید مشکلتون حل میشه یانه ..... تازه تیک های مربوط به بازی رو داخل مولتیمن باید انجام بدید ...... و فیکس کردن هم اصلا کاری به eboot نداره و اون برای مواقع ایی هستش که eboot بازی خراب باشه ..

سلام به نظرتون دالبی 5.1 روی LG LCD 32CS4600 برای battlefield 4 جواب میده ؟ البته بدون هدست

به نظرم هدست یه چیزه دیگه ایی ....

آخرین ویرایش:

babak1372

کاربر سایت
Jun 3, 2013
28
سلام
بچه ها من یه ps3 slim cech-3001A 160GB دارم که کلا 1 هفته هم باهاش بازی نکردم
کنسول اورجیناله 12 دیسک بازی داره مثل انچارد 1و2و3و ....
الان میخوام بفروشمش ی کپی خور بخرم به نظر شما چ قدر می ارزه
ظاهزش هم که همش تو کارتن بوده نو مونده
با کبری کپی خور میشه ولی نمیخوام باز بشه پلمش
خواهشا جواب بدیدی
مرسی:)

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
سلام
بچه ها من یه ps3 slim cech-3001A 160GB دارم که کلا 1 هفته هم باهاش بازی نکردم
کنسول اورجیناله 12 دیسک بازی داره مثل انچارد 1و2و3و ....
الان میخوام بفروشمش ی کپی خور بخرم به نظر شما چ قدر می ارزه
ظاهزش هم که همش تو کارتن بوده نو مونده
با کبری کپی خور میشه ولی نمیخوام باز بشه پلمش
خواهشا جواب بدیدی
مرسی:)

شما بخوای کنسول نو اسلیم بگیری بازم باید بازش کن و سخت افزاری کپی خورش کنی .

soheiloooooo

کاربر سایت
Dec 28, 2012
21
مرسی از راهنماییت داداش لطف کن ارزش کنسول هم بگو چقدره تقریبا
کنسول بدون کپی خور دست دوم تقریبا400تا450 و دربهترین حالت 500 معامله میشه اما کپی خور بالای600.کپی خور 150تا 200 به قیمت دستگاه اضافه میشه

babak1372

کاربر سایت
Jun 3, 2013
28
کنسول بدون کپی خور دست دوم تقریبا400تا450 و دربهترین حالت 500 معامله میشه اما کپی خور بالای600.کپی خور 150تا 200 به قیمت دستگاه اضافه میشه

اقا شرمنده اینقدر سوال میکنم
یعنی با کبری کپی خور کنم به نفعمه؟ تابفروشمش؟
کپیخور باکبری بعدا چون دستگاه باز شده برا فروشش مشکل نداره ؟
الان 4.60 میتونم با کبری کپی خور کنم تو بازار؟

presfn

کاربر سایت
Aug 26, 2009
193
به نظرم هدست یه چیزه دیگه ایی ....

نه منظورم اینه که برای این که دالبی 5.1 بگیری فقط خود TV لازم هست یا باید باند جدا گونه ختما بگیری
یه چیز دیگه من داخل دفترچه TV که نگاه کردم دالبی 5.1 ننوشته بود فقط نوشته بود dolby decoder میخوام بدونم می ارزه اگه بخوام خرج کنم باند بخرم یا کلا دالبی رو بیخیال بشم ؟؟

آخرین ویرایش:

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
نه منظورم اینه که برای این که دالبی 5.1 بگیری فقط خود TV لازم هست یا باید باند جدا گونه ختما بگیری
یه چیز دیگه من داخل دفترچه TV که نگاه کردم دالبی 5.1 ننوشته بود فقط نوشته بود dolby decoder میخوام بدونم می ارزه اگه بخوام خرج کنم باند بخرم یا کلا دالبی رو بیخیال بشم ؟؟

به نظرم به جای اینکه اینقدر خرج کنی یه هدست گلد ps4 بخر هم کیفیتش در حد آسمون هاست هم 7.1 هستش

Last edited by a moderator:

nikjou

کاربر سایت
Dec 6, 2013
8
دوستان من یه مشکل دارم ps3 وقتی باز میکنم صدا میده خودش خاموش میکنه هر چه قدر کردم این کار میکنه چراغشم زرد میشه خاموش میشه مشکلش چیه اگه راهنمایی کنید مرسی

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
دوستان من یه مشکل دارم ps3 وقتی باز میکنم صدا میده خودش خاموش میکنه هر چه قدر کردم این کار میکنه چراغشم زرد میشه خاموش میشه مشکلش چیه اگه راهنمایی کنید مرسی

اخ اخ .................... دستگاهت چراغ زرد شده و مواظب باش این اخطار که دستگاهت داره over heat میشه بر اثر گرم کردن زیاد که باید ببریش تعمیر کار که درستش کنن ....... قبل از اینکه به اون حد چراغ زردیش برسه اگر که تا الان اینطور نشده باشه ........

aref 2

کاربر سایت
Oct 3, 2012
78
نمی دونستم کجا بگم بنا بر این لطفا پاک نکنین

بچه ها چه جوری میشه هارد با فرمت ntfs رو به دستگاه ps3 شناختوند
آخه هارد fat 32 نمی تونه بیش از 4 گیگ رو بریزه رو خودش

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام