هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
تفاوت صدای 5.1 HD واقعی با stereo دقیقا مثل این می مونه بگی چقدر فرق بین یه HDTV 1080p با یک تلویزیون معمولی هست.
سینمای خانگی هایی که ارزون هستن نسبتا معمولا همشون خودشون دارای DVD-player+Receiver هستند.
اگه بخوای receiver(amplifire) جدا با بلندگوهاش بخری باید خیلی بیشتر پول بدی. البته می تونی یک سیستم speaker 5.1 کامپیوتر هم بگیری و با Decoder وصل کنی به ps3.
می شه بگید بهترین مارکش چی هست ؟؟
چندتا از نمونه های HD 5.1 رو معرفی کنید.ممنون

RE2CV

کاربر سایت
Dec 6, 2007
139
نام
محمد
سلام
بچه ها ببخشيد من يك سوال داشتم كه واقعا به جوابش احتياج دارم و در مورد PS3 هم نيست :blushing:
آيا دستگاهي وجود داره كه ورودي كنسول هاي قديمي (PS2 GC XBOX DC) را بهش داد و خروجي HD يا Component يا مانيتور بده ؟
در واقع تصوير رو Up Scale كنه .
اگه هست به من معرفي كنيد و اگه ميدونيد كجا ميفروشه به من بگين , واقعا ممنون ميشم :blushing::love:
GOOD LUCK

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
می شه بگید بهترین مارکش چی هست ؟؟
چندتا از نمونه های HD 5.1 رو معرفی کنید.ممنون
همانطور که دوستان گفتن ps3 هم از 5.1 dts پشتیبانی می کنه و هم از trueHD 7.1 که این البته فقط مخصوص فیلم های blu-ray و یسری از بازی های ps3 هست که یه سیستم صوتی گرون هم می خواد و شما در حد همون دالبی دیجیتال 5.1 کافیته.

در مورد اینم که شما نوشتید که بهترین مارک چیه باید بگم که در زمینه سیستم صوتی بهترین نداریم چون اگه بخوای یک چیز خیلی خوب بخری حداقل 10-15 میلیون باید خرچ کنی تا یه سیستم تازه نسبتا حرفه ای بخری. مثلا آمپلی فایر های دیجیتال شرکت های بزرگ در این زمینه مثل مارانتس، دنون یا یاماها بالای 3-4 هزار دلار قیمت دارن مدل های حرفه ای شون. تازه این قیمت سوای بلندگو هایی هست که باید بخری.

بنابراین شما بهترین کاری که می تونی بکنی یک سینمای خانگی که قیمتاشونم حدود 500-600 هست مدلای خوبش و کیفیتی خوبی هم دارند (البته قیمتای پایینتر هم هست که خوب کیفیتش کمتر می شه نسبت به قیمت) مثل سامسونگ یا سونی یا پاناسونک خریداری کنی که همانطور هم که گفتم اینا اکثرا dvd-player هم با خودشون دارن.

سلام
بچه ها ببخشيد من يك سوال داشتم كه واقعا به جوابش احتياج دارم و در مورد PS3 هم نيست :blushing:
آيا دستگاهي وجود داره كه ورودي كنسول هاي قديمي (PS2 GC XBOX DC) را بهش داد و خروجي HD يا Component يا مانيتور بده ؟
در واقع تصوير رو Up Scale كنه .
اگه هست به من معرفي كنيد و اگه ميدونيد كجا ميفروشه به من بگين , واقعا ممنون ميشم :blushing::love:
GOOD LUCK

یه مبدلی هست که کنسول های قدیمی رو به راحتی می شه به مانیتور وصل کرد. اسمش یادم نیست ولی اگه دقیق می خوای اگه از حامد (konami) بپرسی بهت می گه جون داشت یادمه.

ولی مبدلی که کنسول های قدیمی رو به مانیتور وصل کنه و کیفیت رو هم upscale کنه فکر نمی کنم وجود داشته باشه.

مرتضی موسوی

کاربر سایت
Jul 3, 2007
86
سلام اقا پلی استیشن من یک مشکلی مثل اینکه پیدا کرده من دیگه خیلی کم میتونم با دسته دستگاهم رو روشن کنم کسی میدونه دلیلش چیه
بعد اینکه وقتی دستگاهم رو روشن می کنم و دسته رو هم روشن میکنم با دسته که کار میکنم بعد چند ثانیه قفل یا قطع و دیگه نمیتونم باهاش کار کنم دوبار بعد چند ثانیه کار میکنه و فقط یک باز اتفاق میفته درست وقتی دستگاهم رو روشن میکنم

افا یکی خواهشا بگه باید چه کار کنم:(

RE2CV

کاربر سایت
Dec 6, 2007
139
نام
محمد
یه مبدلی هست که کنسول های قدیمی رو به راحتی می شه به مانیتور وصل کرد. اسمش یادم نیست ولی اگه دقیق می خوای اگه از حامد (konami) بپرسی بهت می گه جون داشت یادمه.

ولی مبدلی که کنسول های قدیمی رو به مانیتور وصل کنه و کیفیت رو هم upscale کنه فکر نمی کنم وجود داشته باشه.
من يادمه تو بازي رايانه خودم دستگاهي براي PS2 اومده كه خروجي براي HDTV داره كه كيفيت رو ميبره بالا .
يك چيزي تو اين مايه ها ميخوام .
GOOD LUCK

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
سلام اقا پلی استیشن من یک مشکلی مثل اینکه پیدا کرده من دیگه خیلی کم میتونم با دسته دستگاهم رو روشن کنم کسی میدونه دلیلش چیه
بعد اینکه وقتی دستگاهم رو روشن می کنم و دسته رو هم روشن میکنم با دسته که کار میکنم بعد چند ثانیه قفل یا قطع و دیگه نمیتونم باهاش کار کنم دوبار بعد چند ثانیه کار میکنه و فقط یک باز اتفاق میفته درست وقتی دستگاهم رو روشن میکنم

این کاری که میگم انجام بده ابتدا شارز دسته هر سه تا خونه خالی باشه حالا از روی منو برو در قسمت setting بعدش restore default setting رو انتخاب کن و enter رو بزن و کنسول یک بار restart میشه وقتی سیستم میاد بالا ازت میخواد کابل usb شارز دسته رو وصل کنی و دکمه ps رو بزنی بعدش وارد منو میشه و بزار دسته
کامل شارز بشه و کار دیگه هم با کنسول نکون اگه بازم دیدی درست نشود یک راه دیگه هست که بعد بهت میگم

موفق باشی

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
من يادمه تو بازي رايانه خودم دستگاهي براي PS2 اومده كه خروجي براي HDTV داره كه كيفيت رو ميبره بالا .
يك چيزي تو اين مايه ها ميخوام .
GOOD LUCK
یه DVD نرم افزاری به نام Xploder HDTV Player وجود داره که تا جایی که می دونم تنها وسیله بدردبخوری است که بازی های ps2 رو upscale می کنه به 720p/1080i که همراهشم یدونه کابل Component خود ps2 برای وصل کردن به HDTV داره. ولی الان که سایتشو مجددا نگاه کردم دیدم نوشته که شما می تونید کابل VGA برای ps2 رو هم جدا تهیه کنید و به جای hdtv از مانیتور استفاده کنید یعنی همان چیزی که شما دنبالش هستی.
این یک نرم افزار هست که قبل از انجام بازی در ps2 گذاشته می شه و رزولوشن HD مورد نظر تعیین می شه و بعد بازی رو می زارید و با اون رزولوشن بازی می کنید.
اینم توضیحات اضافی مربوط به این نرم افزار:
http://www.xploder.net/faqs/5/Xploder-HDTV-Player-for-PS2.htm

Luis Figo

کاربر سایت
Jun 30, 2007
72
یه سوال در مورد Oblivion داشتم (یه مدت رهاش کرده بودم ولی حالا که از سایت IGN چند تا جایزه گرفته تصمیم گرفتم ادامه بدم): وقتی که به شهر میرسم (اسم شهرش یادم نیست) چیکار باید بکنم؟ دم به ساعت نگهبانا بهم گیر میدن!
کسی نبود؟ ای بابا!

Luis Figo

کاربر سایت
Jun 30, 2007
72
کریسمس همتون مبارک!
امیدوارم سال 2008 سال خوبی واسه Ps3 بازها و کلا بازیبازها باشه.
دعا کنین باشگاه اینتر زودتر باهام تصویه حساب کنه آخه میخوام بیشتر به بازی کردن بپردازم!
خیلی خب! شوخی کردم گفتم یه کم شاد شین!
به هر حال برای همه ی دوستان خوبم در بازیران آرزوی سلامتی و خوشبختی میکنم در سال جدید.

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !

دستت رو به پشت برگردون کنار پیچ یه سوراخ هست که یه دکمه هست. ( دکمه ریست دسته )
با یه سنجاق فشارش بده البته موقعی که دستگاه و دسته روشن است ( فکر کنم درست بشه )

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
کسی میدونه چطور میشه به پلی استیشن 3 ( یو سی ) قبولوند دیویدی های پال رو اجرا کنه ؟;)
منظورم دی وی دی ویدئو پال هستا !

نمیشه...!! ;)

راهش اینه که برید یه DVD Player جدا بخرید بذارید کنار PS3. :cheesygri

به همین راحتی!

fictionarea

کاربر سایت
Dec 23, 2007
338
نام
حسین
اینجوری که نصف بیشتر دی وی دی هام رو باس بی خیال شم ؟!
راستی دی وی دی های ریجن 1 رو هم که تو مونیتور واید میبینم چون مانیتور 16:10 هستش موقع نمایش فیلم یزره تصویرو میکشه
کسی میدونه چی کارش میشه کرد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر