هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
خروجی صدای Ps3 چند کاناله هست ؟ ( فکر کنم 5.1 دالبی باشه توی دفترچش یه چیزایی خوندم ولی خواستم مطمئن بشم )
بعد تلویزیونی هست از تمامی قدرت صدای Ps3 استفاده بکنه ؟
R81 تا چند کانال و چه قدر از قدرت صدای Ps3 استفاده می کنه ؟
ممنون

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
خروجی صدای Ps3 چند کاناله هست ؟ ( فکر کنم 5.1 دالبی باشه توی دفترچش یه چیزایی خوندم ولی خواستم مطمئن بشم )
ممنون

kamred

کاربر سایت
Mar 27, 2007
363
اشتباه میکنی . بعد از اینکه پوشه PS3 و UPDATE رو ساختی باید فریمور این اسم باشه : PS3UPDAT.PUP تو نوشتی ps3update.pup ;)
اقا این کارم کردم فایده نداشت.
این فریمور که دارم ظاهرا مال ساینps3 hackهست که من گرفتم با یه همچین ظاهری ps3UPDAT_1_90 اینو تو کامپیوتر پررنگ مینویسه و بعد زیرش کمرنگتر می نویسهpup File به همراه حجمش.میگم این فایلی که شما برای دانلود میگیری از همین سایت باهمین مشخصاته؟

راستی من کنسولمو یکبار اپدیت کردم اونم از روی بازیه هونلی اسورد بوده وکنسولم پال هست.

Luis Figo

کاربر سایت
Jun 30, 2007
72
یه سوال در مورد Oblivion داشتم (یه مدت رهاش کرده بودم ولی حالا که از سایت IGN چند تا جایزه گرفته تصمیم گرفتم ادامه بدم): وقتی که به شهر میرسم (اسم شهرش یادم نیست) چیکار باید بکنم؟ دم به ساعت نگهبانا بهم گیر میدن!

Persian-Elohimy

کاربر سایت
Nov 21, 2007
170
نام
حسین
سلام دوستان. یک سوالی دلشتم.
من PlayStatian Home رو از کجا بیارم؟ توی PlayStation Store فقط بازی های Demo و classic و... هست اما خبری ازHOME نیست.
چطور باید دانلودش کنم؟ اصلا این HOME پولی هست یا FREE ؟
ممنون میشم اگه به سوالم پاسخ بدید.
با تشکر.

kamred

کاربر سایت
Mar 27, 2007
363
اقا میخوام بیخیال اپدیت بشم.این سوالو چند وقت پیش پرسیدم که جوابی که گرفتم یادم نمیاد:میگم توی تمام بازیهای ps3فریمور مورد نیاز برای اجرای اون بازی هست که دیگه مجبور به اپدیت برای بازی نباشیم؟

Core2Duo

کاربر سایت
Nov 20, 2006
168
نام
Rexxxar
ممنون
R81
Full HD نیست و بازیهای Full HD رو نمیتونه با کیفیت اصلی نشون بده

برا صدا هم زیاد رو صدای خود TV حساب نکن، یه سیستم سینما خانوادگی بگیر :D

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
اقا میخوام بیخیال اپدیت بشم.این سوالو چند وقت پیش پرسیدم که جوابی که گرفتم یادم نمیاد:میگم توی تمام بازیهای ps3فریمور مورد نیاز برای اجرای اون بازی هست که دیگه مجبور به اپدیت برای بازی نباشیم؟

بله هر بازی که نیاز به فریمور جدید داشته باشه داخل خودش هست و نیاز نیست بری دانلود کنی از روی بازی به راحتی نصب میشه

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
سلام دوستان. یک سوالی دلشتم.
من PlayStatian Home رو از کجا بیارم؟ توی PlayStation Store فقط بازی های Demo و classic و... هست اما خبری ازHOME نیست.
چطور باید دانلودش کنم؟ اصلا این HOME پولی هست یا FREE ؟
ممنون میشم اگه به سوالم پاسخ بدید.
با تشکر.
Home هنوز نيومده. ايشالله سال بعد مياد.
مجاني هم هست. البته توش چيزاي پولي هم وجود داره كه ميتونيد بخريد و يا حتي يه چيزهايي به ديگران بفروشيد...

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
R81
Full HD نیست و بازیهای Full HD رو نمیتونه با کیفیت اصلی نشون بده

برا صدا هم زیاد رو صدای خود TV حساب نکن، یه سیستم سینما خانوادگی بگیر :D
عزیز اینو که می دونم.منظورم چیز دیگه ای بود کامل بخون :
ممنون

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
ممنون

PS3 صداهای Stereo و Dolby Digital 5.1 رو برای بازی ها DVD ها و Dolby TrueHD 7.1 رو برای Blu-ray ساپورت میکنه.

تلویزون ها همه دوتا اسپیکر دارن که میشه Stereo . البته توی مدل های جدید ، تکنولوژی هایی به کار رفته که کیفیت استریو رو افزایش میده و صدای فراگیر مجازی تولید میکنه ، مثل SRS TruSurround و Dolby Virtual Surround .

R81 مثل همه استریو هستش و از SRS TruSurround استفاده میکنه ، اگه 5.1 و 7.1 میخواید باید سینما خانگی داشته باشید...

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
کیفیت زیادی بین دالبی 5.1 و صدای استریو R81 هست ؟
یه سینمای خانگی که تا دالبی 5.1 رو پشتیبانی کنه و قیمتش هم مناسب باشه رو معرفی کنید ( بدون دی وی دی پلیر ) ممنون

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
کیفیت زیادی بین دالبی 5.1 و صدای استریو R81 هست ؟
یه سینمای خانگی که تا دالبی 5.1 رو پشتیبانی کنه و قیمتش هم مناسب باشه رو معرفی کنید ( بدون دی وی دی پلیر ) ممنون
تفاوت صدای 5.1 HD واقعی با stereo دقیقا مثل این می مونه بگی چقدر فرق بین یه HDTV 1080p با یک تلویزیون معمولی هست.
سینمای خانگی هایی که ارزون هستن نسبتا معمولا همشون خودشون دارای DVD-player+Receiver هستند.
اگه بخوای receiver(amplifire) جدا با بلندگوهاش بخری باید خیلی بیشتر پول بدی. البته می تونی یک سیستم speaker 5.1 کامپیوتر هم بگیری و با Decoder وصل کنی به ps3.

milad_sony

کاربر سایت
Dec 23, 2007
21
این مرحله ی 6 نینجا گایدن رو گیر کردم اونجایی که دو تا موتور سوار میان و اونها رو میکشی و تمام راهها رو

میگردم ولی راه پیدا نیست باید کجا برم ؟؟؟؟ مرحله ی 6 هستم ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر