هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
آقا من چند تا بازی رو قبلا بازی کردم و دیسکش برای خودم نبوده و قرض گرفته بودم!
حالا نمیدونم ریجنش چنده بوده
الان میخوام خودم بخرم موندم چه ریجنی بگیرم
میخواستم ببینم آیا راهی هست که الان از روی سیو ها یا تروفی هام بفهمم ریجن بازی چند بوده که الانم برم همون ریجن رو بخرم که سیو هاش به هم بخوره و تروفی هم بتونم بگیرم!
اگه راهی بلدید ممنون میشم بگید

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
میخواستم ببینم آیا راهی هست که الان از روی سیو ها یا تروفی هام بفهمم ریجن بازی چند بوده که الانم برم همون ریجن رو بخرم که سیو هاش به هم بخوره و تروفی هم بتونم بگیرم!

من یه بار تست کردم همچین چیزی رو از روی اسمشون میشد تقریبا بفهمی چه ریجنی بودن
یه فلش وصل کن به دستگاه (حتما فرمت فت 32 باشه)
بعد برو روی سیو مورد نظر بازیت و کپی کن تو فلش
بعد فلشو بزن به pc
بعد برو تو پوشه PS3 بعد برو تو پوشه SAVEDATA یا یه همچین اسمی
اگه پوشه ی سیو اونجا بود و با BCES شروع شده بود به احتمال زیاد ریجنش 2 هست و اگه با BCUS شروع شده بود به احتمال زیاد ریجنش 1 هست

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372

بله حرف دوستمون کاملا درسته es اروپا و us آمریکاست.البته یه راه ساده ترم هست .id هر بازی تویه دفترچه دیسک نوشته شده میتونید از همون فردی که دیسک ها رو قرض گرفتین همون بازی ها رو بپرسین تا id بازی بهتون میده که اونوقت متوجه میشید ریجن 1 بوده یا 2 (مثلا: BCES01584 مال THE LAST OF US)

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام دوستان
میگم تو این ماه وماه اینده بازی اختصاصی واسه کنسول نمیاد؟
چی هست؟اسمشون
ممنون

نه فعلا بازی انحصاری ای براش نمیاد
در ضمن جای سوالتون اینجا نبود باید میرفتین release date center
سلام
من میخوام کنسول کپی خور شده بخرم
به نظر شما اسلیم بگیرم یا سوپر اسلیم ؟
هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور*

|| 47 ||

کاربر سایت
Jul 29, 2013
404
نام
محسن
سلام

پورت USB سمت چپ دستگاه دسته رو شارژ نمیکنه ولی وقتی رابط دسته PS2 رو بهش وصل میکنم چراغ رابط روشن میشه ولی دوباره کار نمیکنه .. مشکل این پورت چیه؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام

پورت USB سمت چپ دستگاه دسته رو شارژ نمیکنه ولی وقتی رابط دسته PS2 رو بهش وصل میکنم چراغ رابط روشن میشه ولی دوباره کار نمیکنه .. مشکل این پورت چیه؟

سلام
پورتت خراب شده همین
بعد نمیخواهی ببریش تعمییرکار بخاطر یک پورت فعلا بذار هر دو تا پورتش خراب شد اون وقتت ببرش تعمییرکار
بعد دوست عزیز چه جوری خرابش کردی این پورت ها به این اسانی خراب نمیشن و اگر رعایت کنی و اروم usb رو وارد کنی هیچ مشکلی پیش نمیاد براش

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام

طبق فرمایشات دوست بالایی اینا رو هم اضافه کن
شاید کابلت خرابه و با یه کابل دیگه تست بزن
اگه جواب نداد احتمالا چون وقتی usb وصل میکردین و در میاوردین تکونش دادین قطعی پیدا کرده

hellbhell

کاربر سایت
Nov 9, 2010
22
سلام
من دستگاهم تا دیروز درست بود و الان روشن میکنمش بعد چند دقیقه هنگ میکنه.یکم هم میگذره یه چنتا رگه رگه های سفید میفته رو صفحه.بعد دستگاهو روشن خاموش میکنم هیچی تصویر نمیده.
از دوباره 10-20 دقیقه بعد روشن میکنم تصویر میاد ولی بازم مثل اولش بعد چند دقیقه هنگ میکنه و.....
کسی میدونه باید چیکار کنم؟
دستگاه با hdmi وصله
با cobra ode هم کپی خور شده

hellbhell

کاربر سایت
Nov 9, 2010
22
سلام
من دستگاهم تا دیروز درست بود و الان روشن میکنمش بعد چند دقیقه هنگ میکنه.یکم هم میگذره یه چنتا رگه رگه های سفید میفته رو صفحه.بعد دستگاهو روشن خاموش میکنم هیچی تصویر نمیده.
از دوباره 10-20 دقیقه بعد روشن میکنم تصویر میاد ولی بازم مثل اولش بعد چند دقیقه هنگ میکنه و.....
کسی میدونه باید چیکار کنم؟
دستگاه با hdmi وصله
با cobra ode هم کپی خور شده
الان رفتم سایتایه خارجی خوندم نوشتن مشکل از gpu که یا دستگاه نمیتونه خنک کنه یا اسیب دیده....یعنی باید بندازم دور؟؟؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
الان رفتم سایتایه خارجی خوندم نوشتن مشکل از gpu که یا دستگاه نمیتونه خنک کنه یا اسیب دیده....یعنی باید بندازم دور؟؟؟

نه احتیاجی نیست بندازیش دور میتوانی تعمییرش کنی
این خارجی ها هنوز ایرانی ها رو نشناختن ما تا یه دستگاه رو دمارشو در نیاریم ول کنش نیستیم
پس برو ببرش پیش یه تعمییرکار

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
سلام دوستان
خواهش میکنم منو راهنمایی کنید
دیروز داشتم فایلهای مربوط به مولتی پلیر بازی آنچارتد3 رو از استور دانلود میکردم با خود کنسول
که یه دفعه حجم دانلودم تموم شد . نزدیک به 5 گیگ هست فایلهاش و من نزدیک به 53 درصدش رو دانلود کرده بودم
حالا توی پوشه گیم توی منوی اصلی یه شکل اومده که علامت آنچارتد3 مولتی داره و حجمش 9 کیلو هست و روش که ضربدر میزنم اشکال اینترنت میگیره در حالی که دوباره اینترنتم رو شارژ کردم
حالا چطور میتونم از اونجایی که دانلود کردم ادامه بدم ؟؟ اصلا میشه اینکارو کرد یا باید همه چی رو از اول انجام بدم؟؟تو رو خدا نگین باید از اول دانلود کنم !! آخه از اینترنت داداشم استفاده کردم پوستمو میکنه !!!!:(
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر