هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
سلام دوستان
میشه چند تا فروشگاه اینترنتی معتبر واسه بازیهای اورجینال ps3 به من معرفی کنید؟
ممنون

- - -ویرایش - - -

آخرین ویرایش:

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
چجور میتونم PS3 رو به مانیتور PC وصل کنم ؟؟!!

توضیح کامل :

من مانیتورم ورودی HDMI نداره ، چکار کنم؟
در صورتی که مانیتور شما پورت DVI داشته باشه : در این صورت شما باید یک تبدیل HDMI به DVI خریداری کنید (که هم به صورت کابل و هم به شکل بدون کابل در بازار موجود هست) و تصویر را از طریق DVI به مانیتور بفرستید
صدا را هم از کابل سه فیش که توی کاتون موجود هست استفاده میکنید ، به این شکل که دو تا از این سه کابل مخصوص صدا هست ، که با یک تبدیل به شکل زیر میتونین به اسپیکر وصل کنید

ps333.jpg

به نقل از راهنمای جامع خرید PS3

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
اگر هدست ــتون بی سیم نیست ؛ باید USB باشه ؛ اگر نیست می تونید از این کارت صوت های اکسترنال (بهشون تبدیل هم گفته میشه) استفاده کنید. ( دو ورودی دارند : MIC ، AUX خروجی : USB ) خیلی کوچک هستند (اندازه ی USB Flash هستند) و قیمت کمی هم دارند. وقتی با USB متصلــش کردید به PS3 ، در تنظیمات :
Setting --> Accessory Setting --> Audio Device Setting --> Input Device
حالا Input رو روی USB قرار بدید. (USB Headphone)
اگر می خواهید صدای بازیکن ها رو در PSN از Head Set بشنوید ؛ Output رو هم روی USB قرار دهید. برای اینکه صدای بازیکن ها از TV بیاد ، Output رو روی System Default Device قرار دهید.
اگر Headsetــتون Bluetooth هست به Accessory Setting --> Manage Bluetooth Devices بروید ؛ در اینجا باید Headsetــتون رو Register کنید؛ Yes رو انتخاب کنید بعد Scan رو بزنید ؛ در همین حال باید با Headset هم Scan کنید برای اینکار (در بیشتر Headset ها) کلید خاموش/روشن Headset رو 5 تا 10 ثانیه نگه دارید تا چراغــش چشمک زن بشه ؛ بعد که PS3 Headset رو پیدا کرد یک کد ازتون میخواد که 0000 وارد کنید (بعضی موارد 1234) و Headset رو Register کنید.
بعد به Accessory Setting برید سپس به Audio Device Setting حالا هدست ــتون رو در گزینه ی input انتخاب کنید.
اگر می خواهید صدای بازیکن ها رو در PSN از Head Set بشنوید ؛ Output رو هم روی Headset قرار دهید. برای اینکه صدای بازیکن ها از TV بیاد ، Output رو روی System Default Device قرار دهید.
واقعا ممنونم. پس همین هدست سیمی های معمولی دو فیش (که یه فیش سبز و یه صورتی دارن و قیمتشونم ارزونه-در واقع باید بگم هدفون البته یه میکروفون هم دارن) رو می شه با تبدیل usb زد به PS3 استفاده کرد دیگه و راحت با بقیه تو مولتی پلیر صحبت کرد؟
بعد هر کارت صدای اکسترنالی بگیرم PS3 می شناسه؟
سلام دوستان
میشه چند تا فروشگاه اینترنتی معتبر واسه بازیهای اورجینال ps3 به من معرفی کنید؟
ممنون

- - -ویرایش - - -

ای ول منم دومی رو گرفتم خیلی با کلاسه ، چند ماهی میشه
این PS3 سوپر اسلیم های قرمز رنگ باندل GoW: A تو توپخونه ریخته. فقط نمی دونم کپی خور نرم افزاری می شن یا نه...

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
سلام
این نسخه دیجیتالی بازی جریانش چی هست ؟ منظورم اینه که بعد از خریدن بازی و دانلود اون میشه بازی رو به کس دیگه ای فروخت ؟ چطوری ؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
این نسخه دیجیتالی بازی جریانش چی هست ؟ منظورم اینه که بعد از خریدن بازی و دانلود اون میشه بازی رو به کس دیگه ای فروخت ؟ چطوری ؟

سلام
جریان خاصی نداره بازی به صورت دانلود روی سرور psn قرار داره و یکمی هم حجمشون کمتر از بلوری هست ولی بازی کامل کامل در اختیارت قرار میگیره
بله میشه بازی رو بدی به یکی دیگه
شما وقتی بازی رو میخرید از طریق اکانتون این بازی خریداری میشه و میره توی لیست دانلود اکانت شما
شما بعد میتوانی این ایدی و پسورد اکانت پلی3 رو بدی به طرف و طرف بره توی لیست دانلودتون اون بازی مورد نظر رو دانلود کنه
ولی به شرطی که ایدی شما رو پاک نکنه و تا زمانی که بازی رو میخواد باید اکانت شما توی دستگاهش بمونه
موفق باشی

KING OF WORLD

کاربر سایت
Nov 18, 2010
84
نام
Omid
توضیح کامل :

من مانیتورم ورودی HDMI نداره ، چکار کنم؟
در صورتی که مانیتور شما پورت DVI داشته باشه : در این صورت شما باید یک تبدیل HDMI به DVI خریداری کنید (که هم به صورت کابل و هم به شکل بدون کابل در بازار موجود هست) و تصویر را از طریق DVI به مانیتور بفرستید
صدا را هم از کابل سه فیش که توی کاتون موجود هست استفاده میکنید ، به این شکل که دو تا از این سه کابل مخصوص صدا هست ، که با یک تبدیل به شکل زیر میتونین به اسپیکر وصل کنید

ps333.jpg

به نقل از راهنمای جامع خرید PS3
مانیتور من کابل RGB میخوره باید کابل DVI To RGB هم بخرم ؟!

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
مانیتور من کابل RGB میخوره باید کابل DVI To RGB هم بخرم ؟!
RGB باید یه کابل VGA بخرید و با تبدیل نمی شه. (اگه می شد چی می شد! RGB To DVI - DVI To HDMI = تبدیل تو تبدیل!)
کلا هم توصیه می کنم یه مانیتور بهتر تهیه کنید چون فقط RGB یعنی قدیمی...نمایشگر تو بازی خیلی مهمه و بدون مانیتور خوب گرافیک واقعی بازی رو نمی بینید.
خیر دوست عزیز........
دوست عزیز اتفاقا می شه...چند تا پست بالاتر رو نگاه بندازید (پست S.V.R)

- - -ویرایش - - -

دوستان چجوري با pc دانلود كنم بازي ديژيتالي رو،لطفاً برنامه مورد نياز رو هم بگيد
تاپیکش هست:
http://forum.bazicenter.com/thread43472/

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
سلام دوستان
آیا می شه با مانیتورهای WiFi از ps3 تصویر گرفت؟ به چه صورت؟
با تشکر

- - -ویرایش - - -

RGB باید یه کابل VGA بخرید و با تبدیل نمی شه. (اگه می شد چی می شد! RGB To DVI - DVI To HDMI = تبدیل تو تبدیل!)
کلا هم توصیه می کنم یه مانیتور بهتر تهیه کنید چون فقط RGB یعنی قدیمی...نمایشگر تو بازی خیلی مهمه و بدون مانیتور خوب گرافیک واقعی بازی رو نمی بینید.
من تست کردم نمیشه اما میشه مبدل HDMI به VGA استفاده کرد که اگر کسی واقعا دوس نداره مانیتور عوض کنه اون عالیه تا 1080 هم کاملا ساپرت داره.

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
دوستان یه سوال تخصصی دارم :D

من الان بخوام تمام اطلاعات روی هارد PS3 رو انتقال بدم به یه PS3 دیگه به جز PS3 to PS3 Transfer راه دیگه ای وجود نداره؟ منظور از اطلاعات، بازی هایی هست که از PSN دانلود شدن. میتونم بکاپ بگیرم روی یه هارد اکسترنال و بعد روی یه PS3 دیگه رستور کنمش؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر