هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان یه سوالی چند وقته ذهنم رو مشغول کرده ممنون میشم کامل راهنماییم کنید.
هر کارت psn ـی که میخری رو روی چندتا ps3 با آیدی متفاوت میشه نصب کرد و به صورت مشترک استفاده کرد؟
اگه میشه کامل توضیح بدین ممنون.

نخیر دوست من فقط یک بار مصرف هستن شما میخری کدشو تو اکانتت وارد میکنی و به اون مبلغ اکانتت شارژ میشه و دیگه اون کد بدون استفاده میشه

DANTE14

کاربر سایت
Sep 10, 2012
42
سلام
میخواستم بدونمps3fat خیلی مشکل داره.چون یه دونه هست دست دوم120GBمیگه750 میرزه بخرم؟
قیمتSLIM160GBنویا دست دوم چنده الان؟
ممنون

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام
میخواستم بدونمps3fat خیلی مشکل داره.چون یه دونه هست دست دوم120GBمیگه750 میرزه بخرم؟
قیمتSLIM160GBنویا دست دوم چنده الان؟
ممنون

سلام
خرید FAT اصلا پیشنهاد نمیشه
آخرین قیمت ها توی تاپیک زیر هست:
قیمت به روز PS3 در فروشگاه های مختلف [پست اول حتما خوانده شود]
لطفا سوالتون رو یکجا مطرح کنید
موفق باشید

kamivh1

کاربر سایت
Aug 29, 2010
198
سلام
میخوام هارد اکسترنال واسه ps3 بگیرم. فرقی نداره چه نوعی و برندی باشه؟ اگه هارد usb3 باشه یعنی پلی استیشن ساپورت نمیکنه؟ ممنون میشم یه توضیح کلی بهم بدید.

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام
میخوام هارد اکسترنال واسه ps3 بگیرم. فرقی نداره چه نوعی و برندی باشه؟ اگه هارد usb3 باشه یعنی پلی استیشن ساپورت نمیکنه؟ ممنون میشم یه توضیح کلی بهم بدید.

سلام
پیشنهاد میشه از برندهای معتبر (مثل WD/Seagate) با گارانتی معتبر (مثل سازگار ارقام) مدل USB2.0 تهیه کنید که بدون مشکل بتونین استفاده کنید
مدل های USB3 مشکلات و دردسرهایی برای شناسایی و استفاده با PS3 داره ، مخصوصا WD های جدید

kritooos

کاربر سایت
Jul 20, 2013
256
نام
امین
سلام بچه ها من می خوام یه هارد 500 یا 1ترابایت وسترن دیجیتال USB 3 و,USB2 برای پی اس 3 اسلیمم بگیرم من قبلا هارد توشیبا 1 ترابایت یو اس بی 2 داشتم و مشکلی هم نداشتم اما شنیدم هارد های USB 3 به پی اس 3 های اسلیم نمی خورن و مشکل دارن لطفا یه نفر بگه ایا واقعا مشکل دارن یا خیر؟؟!

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام بچه ها من می خوام یه هارد 500 یا 1ترابایت وسترن دیجیتال USB 3 و,USB2 برای پی اس 3 اسلیمم بگیرم من قبلا هارد توشیبا 1 ترابایت یو اس بی 2 داشتم و مشکلی هم نداشتم اما شنیدم هارد های USB 3 به پی اس 3 های اسلیم نمی خورن و مشکل دارن لطفا یه نفر بگه ایا واقعا مشکل دارن یا خیر؟؟!

سلام
پست قبلی توضیح دادم

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
داداش شما احتمالات رو گفتی من منظورم اینه اگه با هاب هم وصل کنی لود نمی شه؟

بستگی به مدل داره ، متاسفانه تجربه استفاده ندارم ولی تا جایی که شنیدم مدلهای آداپتوری جدید WD حتی با هاب هم شناسایی نمیشه

TheSilent

کاربر سایت
Jun 20, 2013
39
نام
معین
راهی هست که فایل بازی هایی که از شبکه PSN خرید میشه رو دانلود نکرد و فایل ها رو مثل Steam از جا دیگه آورد؟
فرمت هارد حتما باید FAT 32 باشه؟
بازی رو میشه رو هارد اکسترنال نصب کرد یا منتقل کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر