هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

angrybird

کاربر سایت
Aug 2, 2011
188
بله عزیزم کپی خور هستش 3.55
خیلی کم باهاش کار می کنم شاید ماهی 1 ساعت ولی جدیدا هر بار روشنش می کنم تو هر بازی هنگ می کنه و هیچ دکمه ای هم کار نمی کنه ولی قبلا اینجوری نبودش
پارسال که دستگاه رو خریدم البته فقط هم به خاطر god of war 3 خریدمش تو 2 روز بازی رو تموم کردم و بعد از اون فقط ماهی یکی 2 ساعت بیشتر باهاش کار نکردم
به نظر شما ممکنه که از بس که باهاش کار نکردم خراب شده باشه؟؟؟!!!!
در ضمن یک سری از دوستان میگن که فن دستگاه در چند حالت کار می کند و در بیشترین حالت صدای زیادی می دهد ولی من تا حالا ندیدم فن دستگاهم صدای زیادی بدهد یا دستمو می گیرم پشت دستگاه باد شدیدی نمی زند....
باز هم ممنون به خاطر هم فکریتان...

---------- نوشته در 04:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:30 PM ارسال شده بود ----------

ممنونم دوست گلم....
یعنی سیم برقی که خورده پشت دستگاه رو در بیارم و برعکس بزنم ( یعنی 180 درجه سر کابل رو بچرخونم ) درسته؟؟؟

بله پشت و رو بشه سیم
واسه منم مثل شما بعد یه مدت اینجوری شد چرخوندمش درست شد

Joker_Love

کاربر سایت
Oct 20, 2008
15
سلام دوستان

من هدفون وايرلس سوني (دالبي ديجيتال 5.1) که مخصوص PS3 هست را دارم، از ديروز صداي هدفون کم شده؛

يعني صداي موزيک و فيلم خيلي کم هست با اينکه درجه صداي هدفون زياد هست ولي صداي کمي داره؛ هدفون فول شارژ هم هست؛ کسي ميدونه مشکل از کجاست؟

Mohadese

کاربر سایت
Sep 21, 2007
15
نام
Mohadese al.f
دوستان اگه قیمت خوب ps3 گیر بیاریم بگین تو نحوه ی اجرای بازی های فرقی میکنه یا نه ! فرض کنین ظاهر و هارد اصلا واستون مهم نباشه فقط کیفیت و نحوه ی اجرا و لگ داشتن تو بازی فزقی میکنه؟
یعنی بین fat slim160 250 تو رزولیشن و کیفیت اجرا تفاوت هست یا نه و این اختلاف قیمت فقط سره هارد و ضاهره یا نه !
من اطلاعات کنسولیم در زمینه ps3 پایینه ممنون میشم ...

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
دوستان اگه قیمت خوب ps3 گیر بیاریم بگین تو نحوه ی اجرای بازی های فرقی میکنه یا نه ! فرض کنین ظاهر و هارد اصلا واستون مهم نباشه فقط کیفیت و نحوه ی اجرا و لگ داشتن تو بازی فزقی میکنه؟
یعنی بین fat slim160 250 تو رزولیشن و کیفیت اجرا تفاوت هست یا نه و این اختلاف قیمت فقط سره هارد و ضاهره یا نه !
داداش تمام مدلای ps3 چه فت و چه اسلیم دارای یک قدرت پردازشن یعنی از این لحاظ همه باهم برابرند و اختلاف قیمت سر هارد-مدل-وسایل جانبیو...هستش واسه ایکس باکسم همینطور
شما اگه قصد خرید داری دنباله یه اسلیم باش چون عمر مفیدش از فتا بیشتره
به این تاپیک مراجعه کن به دردت میخوره http://forum.bazicenter.com/thread67855/#post2320133

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام

برای اتصال برق دستگاه وسیله نیست که با یه دکمه برق رو قطع و وصل کنه که نیازی به درآوردن کابل نباشه ؟

سلام
معمولا اکثر سه راهی ها (یا چند راهی ها) و همچنین محافظ های برق این دکمه رو دارن:
SAM_0102-500x500.JPG

large_dbb8bd0626b80c795b93af155ea825dd.jpg

reza7790

کاربر سایت
Aug 2, 2009
62
سلام
معمولا اکثر سه راهی ها (یا چند راهی ها) و همچنین محافظ های برق این دکمه رو دارن:

سلام

ممنون
اما آخه یه سه راهی به این گندگی بزارم برای این نافرمه
یادمه سری اول که خریدم یکی از سایتها یه واسطه برای برق گذاشته بود اندازه یه پاک کن که روش یه کلید داشت ( پشت ps وصل میشد )
اما دیگه اونو پیدا نمیکنم , گفتم شاید دوستان دارن یه راهنمایی کنن مارو

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام

ممنون
اما آخه یه سه راهی به این گندگی بزارم برای این نافرمه
یادمه سری اول که خریدم یکی از سایتها یه واسطه برای برق گذاشته بود اندازه یه پاک کن که روش یه کلید داشت ( پشت ps وصل میشد )
اما دیگه اونو پیدا نمیکنم , گفتم شاید دوستان دارن یه راهنمایی کنن مارو

شاید مدل یکی هم پیدا بشه تو بازار که کلید داشته باشه
یه سر به بازار بزنین و از فروشگاه های لوازم الکتریکی سوال کنید

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دستت درد نکنه ! آقا اگه خیلی اوعضای gpu خراب باشه چی ؟! ممکنه اصلا تعمیر نشه ؟!

اگه اوضاعش خراب باشه و تعمیر نشه باید کنسولو عوض کنی وگرنه هزینش بیشتر از کنسول در میاد برات
سلام دوستان

من هدفون وايرلس سوني (دالبي ديجيتال 5.1) که مخصوص PS3 هست را دارم، از ديروز صداي هدفون کم شده؛

يعني صداي موزيک و فيلم خيلي کم هست با اينکه درجه صداي هدفون زياد هست ولي صداي کمي داره؛ هدفون فول شارژ هم هست؛ کسي ميدونه مشکل از کجاست؟
اون هدست 7.1 هستش نه 5.1 (جهت اطلاع گفتم)
روی گوشی چپ 2 تا volume هستش که جلویی رو روی وسط قرار بدید و پشتی هم برای کم و زیاد کردن صدا هستش اونو بالا ببرید
احتمالا دستتون خورده و یه لحظه تکون خوردن اونا
ps3 همونطور که گفتن از نظر کیفیت و قدرت تفاوتی تو مدلاش نیست و هیچ فرقی نداره

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
423
نام
フセイン
دوستان من یه دسته دارم برای پلی3
بکل قاط زده همه دکمهاش قاط زده هر کاری میکنم درست نمیشه میشه راهنمای بکنید...
ضربدر برا خودش میزنه دایره برا خودش میزنه الکی میره چپ و راست...ایا راهی برای تعمیرش هست
بنظرتون هزینه تعمیرش چقدر میشه..
میتونم خودم درستش کنم...
لطفا راهنمای کنید...

geow

کاربر سایت
Oct 17, 2012
87
دوستان من یه دسته دارم برای پلی3
بکل قاط زده همه دکمهاش قاط زده هر کاری میکنم درست نمیشه میشه راهنمای بکنید...
ضربدر برا خودش میزنه دایره برا خودش میزنه الکی میره چپ و راست...ایا راهی برای تعمیرش هست
بنظرتون هزینه تعمیرش چقدر میشه..
میتونم خودم درستش کنم...
لطفا راهنمای کنید...
ببین دادش اکه دسته ات فیک باشه درست نمی شه کرد اگر اصل باشه میشه
دسته من هم این مشکل رو داشت طرف گفت تقلبیه درستش نمیشه کرد
اگر هم می نونی یه عکس از دسته ات برام بگیر تا ببینم اصله یا نه
اگر بچه تهرانی بگو تا ادرس کسی که کاردرسته رو بهت بگم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر