هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

ssma

کاربر سایت
Sep 18, 2010
167
چیکار کنم که پخش بشه؟ باید فیلم رو پخش کنم بعد مثلث بزنم و بعد هم زیرنویس رو از منو ایجاد شده انتخاب کنم؟ باید هم نام فیلم باشه؟
بعد هم STRاصلا جزو فایل ها نشون نمیده؟

---------- نوشته در 01:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:27 PM ارسال شده بود ----------

srt فارسی به هم میریزه ولی زیرنویس های SUB/IDX با پلیر خود ps3 به راحتی نمایش داده میشه.

چیکار کنم که پخش بشه؟ باید فیلم رو پخش کنم بعد مثلث بزنم و بعد هم زیرنویس رو از منو ایجاد شده انتخاب کنم؟ باید هم نام فیلم باشه؟
بعد هم STRاصلا جزو فایل ها نشون نمیده؟

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
srt فارسی باید تبدیل بشه. یه سر برو اینجا:
http://forum.bazicenter.com/thread49633/
چیکار کنم که پخش بشه؟ باید فیلم رو پخش کنم بعد مثلث بزنم و بعد هم زیرنویس رو از منو ایجاد شده انتخاب کنم؟ باید هم نام فیلم باشه
؟
آره همینه. من خودم فیلم هایی که زیرنویسشون SUB/IDX هست رو اینطوری نگاه می کنم. تازه srt تو رو هم به راحتی می تونی به SUB/IDX تبدیل کنی(اگه نخواستی از روش بالا استفاده کنی).

ssma

کاربر سایت
Sep 18, 2010
167
srt فارسی باید تبدیل بشه. یه سر برو اینجا:
http://forum.bazicenter.com/thread49633/
؟
آره همینه. من خودم فیلم هایی که زیرنویسشون SUB/IDX هست رو اینطوری نگاه می کنم. تازه srt تو رو هم به راحتی می تونی به SUB/IDX تبدیل کنی(اگه نخواستی از روش بالا استفاده کنی).
داداش قربونت لینکی که دادی یک بود
فقط یه سوال ابتدایی دارم، وقتی PS هکشدس یعنی اینکه مولتی من هم روش نصبه دیگه؟ یا اینکه باید نصبش کنم؟

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
داداش قربونت لینکی که دادی یک بود
فقط یه سوال ابتدایی دارم، وقتی PS هکشدس یعنی اینکه مولتی من هم روش نصبه دیگه؟ یا اینکه باید نصبش کنم؟
:d مگه الان ps3 دم دستت نیست؟ خب تو لیست برنامه هات نگاه کن دیگه.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام
چجوری میشه بلوتوث PS3 Slim رو راه انداخت؟
وقتی تو تنظیمات سرچ دیوایس می کنم هیچ دستگاهی رو تشخیص نمیده، موبایل و لپ تاپم هم اونو تشخیص نمی دن؟
اصلاً با بلوتوثش چیکار میشه کرد؟

---------- نوشته در 10:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:21 AM ارسال شده بود ----------

من وقتی PS3 slim با کابل HDMI به تی وی وصل می کنم تو صفحه یکسری دون دون سفید میاد و تو تمام قسمت های که رنگ صفحه تیره باشه دیده میشه حتی تو بازی ها!
با VGA این مشکل رو ندارم، جای دیگه هم تست کردم با همون HDMI خودم مشکلی نبود!
به نظر تون درگاه HDMI تی وی خرابه یا تنضیماتی وجود داره که من نمی دونم؟
تلویزون ما LG plasma 42 هسش و روش زده 1080p رو ساپورت می کنه.

---------- نوشته در 10:35 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:30 AM ارسال شده بود ----------

منم 3 WD 1TB USBدارم و راحت وصلش میکنم و باهاش فیلم می بینم بدون افت سرعت در پخش، ولی هنوز چیزی باهاش کپی نکردم
به نظر شما نیاز به هاب پیدا می کنم؟
سلام بلوتوثش کد گزاری شدس و همینطوری به گوشی و یا لپتاپ وصل نمیشه
فقط و فقط برای شناسایی دسته و هدست و وسایل مخصوص به خودشه
شما بزن به یه پورت دیگه کابل HD<I تون رُ بعد ببین باز همین اتفاق میوفته یا نه؟ اگه تکرار شد مشکل از کابلته با کنسول و تلویزیون هماهنگ نیست
نه نیازی به هاب نداری
چجوری یه فیلم رو با زیرنویس در PS دید.منظورم چسبیده به فیلم نیستا
از سابتایتل های STR پشتیبانی میکنه؟
آقا شهاب اینایی که شما میگی برای هک شده هست و ما اینجا رو این قضیه صحبت نمیکنیم (یعنی در کل بلد نیستیم)
ولی شما که میگی زیرنویس رُ میخوای ببینی باید به این پستم تو صفحه فکر کنم 352 بود بری لینکشو میزارم اگه باز نکرد برو صفحه 352

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
سلام به همه بزرگان.

آقا من بعد 6 ماه دوباره ps3 گرفتم فقط یه مشکلی دارم اونم اینکه قبلاً اگه دستگاه خاموش بود(به برق وصل بود) وقتی دسته ها رو بهش وصل میکردی دسته ها شارژ میشد ولی الان نه، باید حتماً کنسول روشن باشه.میخوام بدونم مشکل از دسته ست ؟یا کنسول ؟یا چیزه دیگه؟

ممنون

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام به همه بزرگان.

آقا من بعد 6 ماه دوباره ps3 گرفتم فقط یه مشکلی دارم اونم اینکه قبلاً اگه دستگاه خاموش بود(به برق وصل بود) وقتی دسته ها رو بهش وصل میکردی دسته ها شارژ میشد ولی الان نه، باید حتماً کنسول روشن باشه.میخوام بدونم مشکل از دسته ست ؟یا کنسول ؟یا چیزه دیگه؟

ممنون
سلام به شما
تا اونجایی که من میدونم و کار میکردم همچین قضیه ای نبوده به هر حال...
الان باید کنسول روشن باشه تا شارژش کنه

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
سلام یه سوال داشتم خدمت دوستم :D

الان چرا Ps3 بعضی از Usb ها رو نمیشناسه ؟

میشه از طریق اینترنت وایرلس همینجوری از لپتاپ به Ps3 انتقال داده بدی ؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام یه سوال داشتم خدمت دوستم :D

الان چرا Ps3 بعضی از Usb ها رو نمیشناسه ؟

میشه از طریق اینترنت وایرلس همینجوری از لپتاپ به Ps3 انتقال داده بدی ؟
سلام
چیو از usb ها نمیشناسه؟
منظورت از داده اگه فیلم و عکس و آهنگ و اینجور چیزاس که باید برنامه ps3 media server رُ نصب کنی اون هم به صورت سیمی هم به صورت بیسیم انتقال میده (الیته سرعتش پایینه ولی برای فایل های حجیم خیلی خوبه)

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
آقا یه مشکل :D من قبلا PS3 رو با کابل HDMI وصل میکردم به مانتیور، امشب میخوام با کابل AV وصلش کنم به تلویزیون. قربونش برم خودش نمیفهمه که کابل ها عوض شده و باید به صورت دستی بهش حالی کرد، یادمه قبلا یه چند تا کلید رو با هم می گرفتیم که تنظیمات دستیش فعال میشد، اگه میشه یکی بگه کدوم کلیدها هست :D

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
آقا یه مشکل :D من قبلا PS3 رو با کابل HDMI وصل میکردم به مانتیور، امشب میخوام با کابل AV وصلش کنم به تلویزیون. قربونش برم خودش نمیفهمه که کابل ها عوض شده و باید به صورت دستی بهش حالی کرد، یادمه قبلا یه چند تا کلید رو با هم می گرفتیم که تنظیمات دستیش فعال میشد، اگه میشه یکی بگه کدوم کلیدها هست :D
شما روشن که کردی دستت رُ روی دکمه پاور نگه دار تا بوغ دوم رُ بزنه خاموش بشه بعد روشن کن دستت رُ این دفعه نگه ندار روشن بشه باید تصویر بده

yaray

کاربر سایت
Jul 31, 2011
4
ريجن١و٢و٣يعني چي چه فرقي با هم دارن؟ این که میگن ریجن فیری یعنی چی؟ کد بازی ها چه معنی داره؟ ما نمیتونیم هر بازیه اوریجینالی رو برای پی اس 3 بخریم؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
بدنه اسلیمم ضربه شدید خورده ولی مین برد سالمه
می شه بدنه را عوض کرد؟ جایی هست بدنه داشته باشند؟
بله میشه عوض کرد اگه میخواید براتون از بازار تهیه کنم؟ باید برم سراغ تعمیرکار ها شماره سریال دستگاهتون که به این صورت هستو بدید CECH-25xx برم دقیقا مدل خودشو گیر بیارم
ريجن١و٢و٣يعني چي چه فرقي با هم دارن؟ این که میگن ریجن فیری یعنی چی؟ کد بازی ها چه معنی داره؟ ما نمیتونیم هر بازیه اوریجینالی رو برای پی اس 3 بخریم؟
ریجن به منطقه یا محدوده ای از کره زمین میگن که بنا به اون محدوده کنسول ها مدل های مختلفی دارند
شرمنده من باید برم بعدا میام کامل توضیح میدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر