هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
دوسته عزیز فت ها مورد حرارتی دارند و داغ میکنند شما چه طور میگید داغ نمیکنه عجیبه
فت های ریفر:D من خودم فت داشتم از اسلیم هم صدای فنش کمتر بود...:D از فرش صدا در مییومد از این صدا در نییمومد:D البته اسلیمم این طوریه:D

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
فت های ریفر:D من خودم فت داشتم از اسلیم هم صدای فنش کمتر بود...:D از فرش صدا در مییومد از این صدا در نییمومد:D البته اسلیمم این طوریه:D
من خودم فت دارم که چهار سال برام کار کرد و اخرش هم چراغ زرد داد رفت
من میگم به شما باید صدا بده تا نشون بده که سالمه
موفق باشی

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام!!
دوستان دسته ام فقط با سیم به کنسول وصل میشه!یعنی تا سیم رو میکشم چراغش خاموش میشه.روشنشم بکنم دستگاه رو نمیشناسی و همینجوری چند ساعت چراغ میده واسه خودش.کسی نمیدونه چه مرگشه؟
شما یه مداد نوکی یا سوزن بردار وقتی دستت روشنه پشتش یه سوراخ ریز هست ببر توش و یه کلید ریز هست یه بار فشار بده دسته ریست میشه بعد با کابل وصل کن ببین بازم درست میشه یا نه در ضمن وقتی با کابل وصله روشن کن کنسولو (با دسته) بعد بزار کابل وصل بمونه بعد برو خاموشش کن بعد سیمو بکش دوباره تست بزن ببین روشن میکنه؟
الان با گوشیمم تست کردم دیدم بولوتوثش پیدا نمیکنه گوشی رو.
آخه چشمک زدن هم تموم نمیشه که بگی بلوتوث خراب شده.انگاری قاطی کرده کلا!
نبایدم با گوشی پیدا کنه بلوتوثش کد گزاری شدس و با این معمولی ها فرق میکنه
با سلام اگه ممکنه تفاوت اسلیم و فت رو به طور کامل بگید
با تشکر
همونطور که حمید گفت
فت ها بزرگتر ولی زیباتر هستن اسلیم ها کوچیکتر ولی مقاومتر هستن
مدل فت دیگه تولید نمیشه ولی اسلیم چرا تولید میشه اما مدل 2011ش هنوز تو ایران نیمده همشون الان 2010 هستن
کلا از لحاظ کارایی شبیه هم هستن ولی ظاهری نه و فقط تفاوت عمدشون تو تراکتوری:d بودن اسلیمه توصیه میشه برای خرید سراغ اسلیم برید چون فت های موجود تو بازار الان همه ریفر شده هستن (یعنی یه بار رفتن شرکت تعمیر شدن بعد برگشتن)
دوستان یه سوال خز:))
این اسلیم رو ایستاده بذارم یا خوابیده یا شناور:d یا.........
یه دوستی داشتم زیر اسلیمش یه فن لبتاب میذاشت مگه لازمه:d:-/
ممنون
چند بار تا الان توضیح دادم این مساله رُ ولی بازم میگم:d
حالت ایستاده باعث میشه یک مقدار گرما کمتری توسط کنسول تولید بشه چون از 2 طرفش هوا جریان داره
حالت ایستاده باعث میشه گرد و خاک به کف برن و روی برد نشینن
حالت ایستاده زیبایی بیشتری به کنسولتون میده
حالت ایستاده از نطر من توصیه میشه ولی برای اسلیم حتما و حتما پایه تهیه کنید!! (میتونم تهیه کنم!)
لازم نیست بزارید ولی خب کمک میکنه هوای بهتری جریان داشته باشه توصیم اینه که اگه فن میزارید حتما و حتما تراز باشه و شیبشو بگیرید و برق فن رُ از طریق آداپتور بگیرید نه usb خود کنسول چون مداوم برق مصرف میکنه به usb فشار میاره
سلام
من یکم بازی کردم . کنسول شروع به یکم صدا کردن کرد . طبیعی ؟
یکم هم داغ شد ، مشکلی نیست ؟
کنسول اسلیم می باشد .
TNX
بله طبیعیه
نه مشکلی نیست صدای فن خیلی بالا نرفت؟ یعنی تا حدی که انگار جاروبرقی روشنه!:d
نگرانی نداره برای خودمم صدا میده در اثر گرما چون بیشتر قطعات پلاستیکی هستن باعث میشه صدایی تولید بشه که طبیعیه!

above0

کاربر سایت
Jul 19, 2010
60
من یه هارد وسترن usb3 دارم وقتی میزنم به ps3 نمیخونش ولی با هاب که میزنم چراغش روشن میشه ولی بازم نمیخونش میشه راهنماییم کنید؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من یه هارد وسترن usb3 دارم وقتی میزنم به ps3 نمیخونش ولی با هاب که میزنم چراغش روشن میشه ولی بازم نمیخونش میشه راهنماییم کنید؟
ببین دوست عزیز همونطور که دوستان گفتن اول از همه باید فورمتشو فت32 کنی بعد باید یه هاب که usb3.0 به usb2.0 هست بگیری چون تو حالت معمولی هنگ میکنه اگه مستقیم وصل کنی هاردو به کنسول
شما اول این کار ها رُ به ترتیب که میگم انجام بده بعد اگه نیاز شد هاب تهیه میکنیم برات
1. هاردتو فرمت کن و تغییر بده به Fat32
2. وصلش کن به کنسول ببین شناسایی میکنه یا نه اگه نکرد که میری به سراغ هاب اگه کزد میری یه چیزی کپی میکنی از هارد کنسول تو هارد اکسترنال (فای ویدیو حجم بالا باشه بهتره) بعد اگه راحت کپی کرد که حله اگه نه که باز باید بری سراغ هاب
3. با من در ارتباط باش برای خریدش یه مدل خوب تهیه کنم برات

ssma

کاربر سایت
Sep 18, 2010
167
سلام
چجوری میشه بلوتوث PS3 Slim رو راه انداخت؟
وقتی تو تنظیمات سرچ دیوایس می کنم هیچ دستگاهی رو تشخیص نمیده، موبایل و لپ تاپم هم اونو تشخیص نمی دن؟
اصلاً با بلوتوثش چیکار میشه کرد؟

---------- نوشته در 10:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:21 AM ارسال شده بود ----------

من وقتی PS3 slim با کابل HDMI به تی وی وصل می کنم تو صفحه یکسری دون دون سفید میاد و تو تمام قسمت های که رنگ صفحه تیره باشه دیده میشه حتی تو بازی ها!
با VGA این مشکل رو ندارم، جای دیگه هم تست کردم با همون HDMI خودم مشکلی نبود!
به نظر تون درگاه HDMI تی وی خرابه یا تنضیماتی وجود داره که من نمی دونم؟
تلویزون ما LG plasma 42 هسش و روش زده 1080p رو ساپورت می کنه.

---------- نوشته در 10:35 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:30 AM ارسال شده بود ----------

منم 3 WD 1TB USBدارم و راحت وصلش میکنم و باهاش فیلم می بینم بدون افت سرعت در پخش، ولی هنوز چیزی باهاش کپی نکردم
به نظر شما نیاز به هاب پیدا می کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر