هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

S.M@je$TiK

کاربر سایت
Oct 28, 2010
126
نام
سامان
سلام دوستان
قبلا ps3 من که از نوع فت هستش بعد از 10-15 دقیقه فن میرفت رو دور تند اما چند روزه که حتی بعد از یک ساعت بازی هم نمیره رو دور تند و با همون دور کند کار میکنه. به نظرتون مشکل از چیه؟
جاشو عوض کردی یا نه؟یا حالت گذاشتنشو مثلا ایستاده یا خوابیده
باد گرم از پشتش میاد یا باد خنک اگه باد گرم بیاد کمی صدای فن مشکلی نیست ولی اگه باد خنک میاد مشکل داره

ehsan_kh

کاربر سایت
Jun 11, 2011
4
جاشو عوض کردی یا نه؟یا حالت گذاشتنشو مثلا ایستاده یا خوابیده
باد گرم از پشتش میاد یا باد خنک اگه باد گرم بیاد کمی صدای فن مشکلی نیست ولی اگه باد خنک میاد مشکل داره

دستگاه من در حالت خوابیده(افقی) است .جای دستگاه رو هم عوض نکردم. اما فن در همون دور کند که کار میکنه باد گرم از پشتش در می یاد . قبلا بعد از 10 دقیقه صدای فن به طور آزار دهنده بالا می رفت و تا زمانی که دستگاه رو خاموش می کردم روی دور تند باقی میموند . اما الان دیگه روی دور تند نمیره. البته از این جهت که اون صدای آزاد دهنده رو دیگه نداره خوبه ، فقط ترسیدم نکنه دستگاه داغ کنه بسوزه.

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
سلام دوستان
به چند تا سوال دارم ممنون میشم جوابم رو بدید :)
من حدود1 سال پلی 3 دارم اما الان اینترنت 1 مگابایتی گرفتم و می خوام آنلاین بازی کردن رو تجربه کنم و دنیای کپی خوری رو هم بزارم کنار :d تصمیم گرفتم اورجینال pes2012 رو برای دستگاهم بخرم فقط به چیزی شنیدم ریجن 2 سرعتش بالاتره اما خود دستگاه هم ریجن داره ؟ مثلا دستگاه من اگه ریجن 1 باشه بازی با ریجن 2 بهش نمی خوره ؟ یا همه ریجن ها بهش می خورن ؟؟؟
و اینکه قیمت ریجن 2 حدودا الان چنده ؟ ( ریجن رو از کجا کیشه فهمید کی به کیه ؟ )
و سوال اساسیم اینه که آیا پس 2012 کد آنلاین داره ؟ یعنی اگه مثلا من دست دوم بگیرم نفر قبلی آنلاین بازی می کرده من دیگه نمی تونم بازی کنم ؟
و اینکه از کجا تشخیص بدم بازی آکبند هست وقتی می خوام بخرم ؟؟؟
اگه جای مطمئنی با قیمت پایین سراغ دارید ممنون میشم واسم پیغام بزنید
ممنون

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام دوستان
قبلا ps3 من که از نوع فت هستش بعد از 10-15 دقیقه فن میرفت رو دور تند اما چند روزه که حتی بعد از یک ساعت بازی هم نمیره رو دور تند و با همون دور کند کار میکنه. به نظرتون مشکل از چیه؟
سلام به شما
اگه خود به خود اینجوری شده دلیل بر این نیست که درست شده ولی احتمالش میره که آی سی ترموستات دستگاه بر اثر همون حرارتی که بهش وارد شده درست داره کار میکنه البته این روند موقتیه و بعد از چند وقت ممکنه برگرده به حالت پر سر و صدا به نظر من اگه تواناییشو داری (از نظر مالی) ردش کن بره و یه اسلیم برای خودت بخر چون بالاخره یه جایی این چراغ زرد بهت میده

---------- نوشته در 12:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:48 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان
به چند تا سوال دارم ممنون میشم جوابم رو بدید :)
من حدود1 سال پلی 3 دارم اما الان اینترنت 1 مگابایتی گرفتم و می خوام آنلاین بازی کردن رو تجربه کنم و دنیای کپی خوری رو هم بزارم کنار :d تصمیم گرفتم اورجینال pes2012 رو برای دستگاهم بخرم فقط به چیزی شنیدم ریجن 2 سرعتش بالاتره اما خود دستگاه هم ریجن داره ؟ مثلا دستگاه من اگه ریجن 1 باشه بازی با ریجن 2 بهش نمی خوره ؟ یا همه ریجن ها بهش می خورن ؟؟؟
و اینکه قیمت ریجن 2 حدودا الان چنده ؟ ( ریجن رو از کجا کیشه فهمید کی به کیه ؟ )
و سوال اساسیم اینه که آیا پس 2012 کد آنلاین داره ؟ یعنی اگه مثلا من دست دوم بگیرم نفر قبلی آنلاین بازی می کرده من دیگه نمی تونم بازی کنم ؟
و اینکه از کجا تشخیص بدم بازی آکبند هست وقتی می خوام بخرم ؟؟؟
اگه جای مطمئنی با قیمت پایین سراغ دارید ممنون میشم واسم پیغام بزنید
ممنون
سلام به شما
ریجن تو سرعت آنلاین زدن هیچ فرقی نداره همش بستگی به سرورای خود بازی ربط داره الان مورتال کمبت ریجن 2 هست ولی با 1000 تا بدبختی میشه آنلاین زد
ریجن دستگاه هم فقط برای پخش فیلم های بلوری هستش و بازی ها فری ریجن هستن (همه ریجن ها بهش میخوره)
ریجن 2 pes حدودا 85-90 تومنه
پشت قاب بازی یه عددی نوشته تو یه مربع مشکی رنگ بالای یه قسمتی از یه کره به صورت شطرنجی
بله داره تا 2 نفر میتونن اون کد رو دانلود کنن و آنلاین بزنن

mehran1

کاربر سایت
Mar 12, 2008
554
سلام دوستان عزیز
دستگاه من مشکل پیدا کرده اگه کمکم کنید ممنون میشم
دستگاهم 60گیگه ولی وقتی همه بازی های ریخته شده رو هارد و محتویات و....رو پاک می کنم فقط 44گیگ ازاد میشه
چی کارش کنم
بازی نصفه ریخته شده رو هارد هم ندارم

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام دوستان عزیز
دستگاه من مشکل پیدا کرده اگه کمکم کنید ممنون میشم
دستگاهم 60گیگه ولی وقتی همه بازی های ریخته شده رو هارد و محتویات و....رو پاک می کنم فقط 44گیگ ازاد میشه
چی کارش کنم
بازی نصفه ریخته شده رو هارد هم ندارم
سلام به شما
کلا هارد ها یه مقدار از اون عددی که بهشون داده میشه کمتر هستن مثلا هارد 1000 گیگ در اصل 910 گیگه یا هارد 120 گیگ در اصل 117 گیگه ولی اینی که شما میگی یه مقدار زیاد از حد کمه به نظرم فرمتش کنی درست بشه البته اگه نمیخوای اطلاعاتت بپره در ضمن کنسولت قبلا هک شده نبوده؟ چون اگه بازی تو هاردش مونده باشه و شما از هک در آورده باشید و فرمت هم نکرده باشید، رقم فصای آزاد کنسولتون رو کم نشون میده
نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه

mehran1

کاربر سایت
Mar 12, 2008
554
سلام به شما
کلا هارد ها یه مقدار از اون عددی که بهشون داده میشه کمتر هستن مثلا هارد 1000 گیگ در اصل 910 گیگه یا هارد 120 گیگ در اصل 117 گیگه ولی اینی که شما میگی یه مقدار زیاد از حد کمه به نظرم فرمتش کنی درست بشه البته اگه نمیخوای اطلاعاتت بپره در ضمن کنسولت قبلا هک شده نبوده؟ چون اگه بازی تو هاردش مونده باشه و شما از هک در آورده باشید و فرمت هم نکرده باشید، رقم فصای آزاد کنسولتون رو کم نشون میده
نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه
بله دوسته عزیز
حداقل باید55گیگ بشه نه 44گیگ
کنسولم هم الان هکه
بازی هم نصفه ریخته نشده
چون با مولتی چک کردم
اگه کنسول روفرمت کنم مطمعنن درس میشه؟
بعد هکش میپره یا می مونه؟
ممنون

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
بله دوسته عزیز
حداقل باید55گیگ بشه نه 44گیگ
کنسولم هم الان هکه
بازی هم نصفه ریخته نشده
چون با مولتی چک کردم
اگه کنسول روفرمت کنم مطمعنن درس میشه؟
بعد هکش میپره یا می مونه؟
ممنون
در مورد هک و همه چیزاش شما بری تو بخش ps3 jailbreak بهت بهتر راهنمایی میکنن

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
سلام اقایون میخواستم بدونم میشه موس و کیبرد رو به ps3 وصل کرد و ایا میشه باهاش بازی هم کرد مثل کال او دیوتی یا نه فقط برای تایپ کردن مورد استفاده قرار میگیره؟
و اینکه یه هدست ارزون بهم مورفی کنید که بشه باهاش تو محیط psn حرف زد با بقیه میخوام ارزون قیمت باشه مدل خواصی داره یا نه هر هدستی میتونه باشه؟

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
سلام اقایون میخواستم بدونم میشه موس و کیبرد رو به ps3 وصل کرد و ایا میشه باهاش بازی هم کرد مثل کال او دیوتی یا نه فقط برای تایپ کردن مورد استفاده قرار میگیره؟
و اینکه یه هدست ارزون بهم مورفی کنید که بشه باهاش تو محیط psn حرف زد با بقیه میخوام ارزون قیمت باشه مدل خواصی داره یا نه هر هدستی میتونه باشه؟

من دقیقا اطلاع ندارم. اما تا جایی که میدونم موس و کیبرد معمولی رو فکر نکنم بتونی وصل کنی.باید برای خود پلی 3 باشه.بعدشم تازه اگه وصل کنی فکر نکنم بشه باهاش بازی کرد.مخصوصا کیبرد که فکر کنم فقط برای تایپ باشه.
هد ست رو هم فکر کنم باید حتما مخصوص ps3 باشه.مدلش رو دیگه نمیدونم. اما شندیم ارزون هاش زود شارژ خالی میکنن.یکی از دوستام که ارزونش رو خریده بود میگفت خوب نبوده.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام آقا
موس و کیبورد فقط تو تایپ و اینترنت کاربرد داره کاربرد دیگه ای نداره
شما از مدل jabra بگیری قشنگ کارتو راه میندازه مدل 18 تومنیشم هست مدل 200 تومنیش خب مسلمه هرچقدر پول بدی همونقدر هم آش میخوری یه مدل 25-30 تومنی فکر کنم برای کارتون خوب باشه

iArmin

کاربر سایت
Oct 17, 2011
52
نام
آرمین
با سلام دوستان....
تو رو خدا کمک کنید...
من دیروز صبح PES 2012 خریدم بعد گذاشتمش تو دستگاه ارور داد و گفت باید آپدیت کنی...منم تایید کردم..((البته به اینترنت وصل نبودم))خلاصه یه نواری اومد و از 0 تا 100 درصد پر شد و دستگاه ریستارت شد و از ظاهر معلوم بود که آپدیت شده....بازی هم اجرا شد و کلی هم بازی کردم ولی بعد از بازی دیگه تو مولتی من نمیره و نمیتونم بازی های توی هارد رو اجرا کنم یعنی تا میخوام برم تو مولتی من ارور میده....:((
کسی میدونه چی شده؟؟؟
یه روزه از خواب و خوراک افتادم لطفا کمک کنید...

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
با سلام دوستان....
تو رو خدا کمک کنید...
من دیروز صبح PES 2012 خریدم بعد گذاشتمش تو دستگاه ارور داد و گفت باید آپدیت کنی...منم تایید کردم..((البته به اینترنت وصل نبودم))خلاصه یه نواری اومد و از 0 تا 100 درصد پر شد و دستگاه ریستارت شد و از ظاهر معلوم بود که آپدیت شده....بازی هم اجرا شد و کلی هم بازی کردم ولی بعد از بازی دیگه تو مولتی من نمیره و نمیتونم بازی های توی هارد رو اجرا کنم یعنی تا میخوام برم تو مولتی من ارور میده....:((
کسی میدونه چی شده؟؟؟
یه روزه از خواب و خوراک افتادم لطفا کمک کنید...

تبریک میگم شما تونستید دستگاه خود را از حالت کپی خور در بیارید :d
باید دانگرید کنی. 100 تومن هزینشه

FreeGamer

کاربر سایت
Sep 17, 2011
248
نام
آزاد
سلام میخواستم بدونم اگه وقت آپدیت با ps3 یه دفعه برقا بره مشکلی پیش میاد؟ آخه الان آپدیت 4.10 امروز اومده ولی تو سایتشون نذاشتن.
کنسولم ریجن 3 هست از کجا میشه برداشت با کامپیوتر . تو بخش global setting وقتی japan رو انتخاب میکنه ژاپنی مینویسه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر