هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
برای خرید بازی ps3 کجا قیمت منصفانه میدن؟

واسه آکبند اگه بخواین که اسم فروشگاه نمیشه اینجا آورد
اما اگه دست دو میخواین تاپیک مبادله و بازارچه هست

سلام
برنامه های ps3 رو میشه کلهم با pc دانلود کرد؟
منظورم برنامه هایی ـه که تو ps3 میگه نیاز به دانلود نرم افزارش هست.

فرقی نمیکنه شما چی میخوای دانلود کنی
برنامه , گیم , دمو , تریلر و ....
با ps pro*x همش رو میتونی دانلود کنی

آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
آقا من چجوری میتونم صدای ps3 رو از لپتاپم داشته
میخوام هدفون بزنم به لپتاپ صدا رو از اون بگیرم .

یه دونه از این کابل ها می خوای(سادست.خودت هم می تونی بسازی)
OCvmdm7KKYYjoPy80bHXBJIXlFADrCTf7Ga9PQYYOJ98sR470bFoGeQCh7QXVLruGh3U18-QeMaq7Qhhy7iXFtYbYghOet8P0ryZHeqrlfuJnlNV_6UM4aZ6wbs0DnihCggQ3nM_Eo8xminIHldgpg0

وصل کن به Line-In. اگه لپتاپت فقط 1خروجی و 1 ورودی داشت وصلش کن به میکروفن. بعد برو به Control Panel>Sound برو به برگه ی Recording. میکروفن یا لاین رو انتخاب کن و روی دکمه properties کلیک کن. از برگه Listen تیک Listen to this device رو بزن.

che guevara

کاربر سایت
Nov 1, 2010
128
نام
مهدی
یه دونه از این کابل ها می خوای(سادست.خودت هم می تونی بسازی)
OCvmdm7KKYYjoPy80bHXBJIXlFADrCTf7Ga9PQYYOJ98sR470bFoGeQCh7QXVLruGh3U18-QeMaq7Qhhy7iXFtYbYghOet8P0ryZHeqrlfuJnlNV_6UM4aZ6wbs0DnihCggQ3nM_Eo8xminIHldgpg0

وصل کن به Line-In. اگه لپتاپت فقط 1خروجی و 1 ورودی داشت وصلش کن به میکروفن. بعد برو به Control Panel>Sound برو به برگه ی Recording. میکروفن یا لاین رو انتخاب کن و روی دکمه properties کلیک کن. از برگه Listen تیک Listen to this device رو بزن.

اسم این چیه؟
line-in دیگه چیه ؟
لپتاپم هم یه جای هدفون و یه جای میکروفون داره .

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
اسمش تو بازار 2 به 1 استریو هست قیمتش هم خیلی ارزونه
شما اون سرش که هدفونی هست رو بزن به پورت میکروفونت اون یکی رو هم فیش های کنسولت رو وصل کن بهش بعد برو تو قسمت کنترل پنل که دوستمون گفت اون تنظیمات رو انجام بده
این کارا رو بکن بعد اگه صدا نیمد بیا بیشتر توضیح بدیم بهت

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ببخشین دو تا پست پشت هم شد
من از یکیشون سوال کردم انها ریفرش که نیستن گفت اصلا اسلیم 160 ریفرش نداره؟
بله هنوز پلی3 اسلیم خرابی نداده که بره کسی بازش کنه و ریفرش بشه و برای همین هر کی میخره با خیاله راحت باهاش بازی نیکنه>:d

tsubasa218

کاربر سایت
Nov 24, 2011
5
نمیدونم چرا یکی از پستهای من حذف شده ؟
حالا مهم نیست من 5شنبه واسه خرید ps3 رفته بودم توپخونه مدل اسلیم 160 را از 380 قیمت دادن تا430 واسه کپی خور شدن هم از 0 تومن تا 60 تومن قیمت دادن.
سوال من اینه که مگه ps3 اسلیم 160 اصلی و تقلبی داره؟
اگر نداره آیا میشه من خودم خامش را بگیرم و بعد اون ورژن هک شده راروش بزارم؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایین چون من 5شنبه واسه خرید رفتم که این چیزا را دیدم و تا جواب سوالهامو نگیرم نمیتونم خرید کنم.
ممنون

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
من میخوام اطلاعات داخل ps3 که شامل عکس و فیلم و بازیهای هارد هست را به لبتاپم منتقل کنم
ااز چه کابلی میتونم استفاده کنم ؟؟یعنی میخوام کابلی باشه بتونم فایلهای داخل دستگاه را به لبتاپ منتقل کنم

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
نمیدونم چرا یکی از پستهای من حذف شده ؟
حالا مهم نیست من 5شنبه واسه خرید ps3 رفته بودم توپخونه مدل اسلیم 160 را از 380 قیمت دادن تا430 واسه کپی خور شدن هم از 0 تومن تا 60 تومن قیمت دادن.
سوال من اینه که مگه ps3 اسلیم 160 اصلی و تقلبی داره؟
اگر نداره آیا میشه من خودم خامش را بگیرم و بعد اون ورژن هک شده راروش بزارم؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایین چون من 5شنبه واسه خرید رفتم که این چیزا را دیدم و تا جواب سوالهامو نگیرم نمیتونم خرید کنم.
ممنون

به خاطر اینکه عنوان تاپیک رو نمیخونی به غیر از مسائل هک هستش
در مورد هکش من چیزی نمیدونم ولی اسلیم اصلی و تقلبی نداره یکی ارزون خریده ارزون میده یکی قدیمی داره ارزون میده اون یکی جدید داره گرون میده تفاوت قیمت ها ایناس نه اینکه اصلی و فرعی باشه

من میخوام اطلاعات داخل ps3 که شامل عکس و فیلم و بازیهای هارد هست را به لبتاپم منتقل کنم
ااز چه کابلی میتونم استفاده کنم ؟؟یعنی میخوام کابلی باشه بتونم فایلهای داخل دستگاه را به لبتاپ منتقل کنم
کابل خاصی نداره شما یه کولدیسک یا هارد اکسترنال بهش وصل میکنی رو فایل مورد نظرت تو کنسول مثلث رو میزنی و گزینه copy رو انتخاب مبکنی خودش بهت میگه کجا بریزم کولدیسک یا هارد رو انتخاب کن فایلت کپی میشه توش و بعد میتونی انتقال بدی به لپتاپت

• Like
Reactions: Mojtabadj88

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر