هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
برادر من نه گفتم که اینجا می خوام بفروشم نه سوال بی موردی کردم. از xbox که نپرسیدم یا کپی خور شدن PS3.
یا شما جواب من رو نمی دونی یا نمی خوای بگی. در هر دو صورت اجازه بدید من سوالم رو بپرسم و بقیه بگن
به نظر من بین 220 تا 250 فکر کنم بیارزه حالا چرا میخوای بفروشی؟؟ به هر حال موفق باشی

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
من یه PS3 FAT 40 gig دارم که کاملا سالم و تمیزه کپی خور هم نشده. میخوام بفروشمش. به نظر شما چقدر قیمت بزارم براش؟
نفروشي بهتره چون ممكنه بعدها پشيمون شي!
قبلا ديدم كه يكي از كاربرها فروخت اما بعد از چند ماه نظرش تغيير كرد ولي چه فايده طرفه معامله بهش پس نداد!

m_fisher

کاربر سایت
Apr 7, 2007
182
نام
میلاد
سلام دوستان راستش میخوام یه پی اس 3 بخرم به نظرتون دیر نشده ؟ پی اس 4 کی عرضه میشه صبر کنم بهتر نیست ؟ کلا به نظرتون خرید پی اس 3 الان عاقلانست ؟

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
سلام دوستان راستش میخوام یه پی اس 3 بخرم به نظرتون دیر نشده ؟ پی اس 4 کی عرضه میشه صبر کنم بهتر نیست ؟ کلا به نظرتون خرید پی اس 3 الان عاقلانست ؟

تا ۲ سال دیگه از ps4 خبری نیست
تا معرفی بشه و عرضه بشه و قیمتش اینجا به تعادل برسه ۳سالی گذشته
بخر حالا حالا ها از ps4 حداقل اینور خبری نیست

suldenaz

کاربر سایت
May 29, 2010
92
با عر ض سلام خدمت دوستان من دو تا ps3 40 gb & ps3 80 gb با سه تا دسته و دو تا بازی قدیمی دارم که یکی از دستکاهها بریک و دیگری صفحه قرمز شده میخوام به اوراقی بفروشم( قیمت 150 تومان دادند ) نظر شما چیه بفروشم یا نه یا اصلا چند می ارزه ممنون میشم راهنمایی کنید

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
با عر ض سلام خدمت دوستان من دو تا ps3 40 gb & ps3 80 gb با سه تا دسته و دو تا بازی قدیمی دارم که یکی از دستکاهها بریک و دیگری صفحه قرمز شده میخوام به اوراقی بفروشم( قیمت 150 تومان دادند ) نظر شما چیه بفروشم یا نه یا اصلا چند می ارزه ممنون میشم راهنمایی کنید
من میگم نه نفروش بهشون
چون خودت میتوانی جدا جدا بفروشیشون
مثلا همون لنزش میدونی چه قدر ارزش داره
و یا قابش
اگر جات بود همشون را جدا جدا توی بازارچه میفروختم برام بهتر بود و برام با صرفه تر بود

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب

:-o عجب! 130 که فقط دسته هاش می ارزن. یعنی هر دستگاه 10 تومن. عجب بی انصافی بوده.

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
سوالت عجيبه!!!
مگه ميشه دير باشه!!!تازه ps4 اگه عرضه شه همين فرداش ميخواي بري بگيري؟!گذشته از اينا الانشم يه عده كه ps3 دارن هنوز ps2 هم دارن!
همين امروز ps3 بخر!

ARMIN3DX

کاربر سایت
Aug 22, 2010
204
نام
Arm!n
دوستان عزیز یک سوال :)
کابلی برای اتصال ps3 به پورت VGA مانیتور وجود داره ؟
اگر هست کسی قیمتش رو میدونه و عکسی ازش داره ؟ و اینکه تا 1080 یا 720 P رو ساپروت میکنه ؟( فرضا رو یک مانیتور با Res 1280*1024 )
اگر کسی برای فروش داشت و یا جایی رو میشناخت که داشته باشه PM کنه بی زحمت.
TNX

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان عزیز یک سوال :)
کابلی برای اتصال ps3 به پورت VGA مانیتور وجود داره ؟
اگر هست کسی قیمتش رو میدونه و عکسی ازش داره ؟ و اینکه تا 1080 یا 720 P رو ساپروت میکنه ؟( فرضا رو یک مانیتور با Res 1280*1024 )
اگر کسی برای فروش داشت و یا جایی رو میشناخت که داشته باشه PM کنه بی زحمت.
TNX
چرا همچنین تبدیلی هست ولی نباید انتظار داشته باشی که کیفیت خوبی بهت بده
باید بری توی بازار برگردی فکر نکنم سایتی باشه برای فروشش

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
کلا چند می ارزه تقریبا
من تو ارومیه هستم میخوام ببرم تهران بفروشم
برادر خب شما 7 تومن پول بده اینجا عضو پریمیوم بشی . توی بازارچه بازی ها رو جدا بفروش . دستگاه و دسته ها هم همینطور خیلی بیشتر از 130 تومن میشه .

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
سلام
برنامه های ps3 رو میشه کلهم با pc دانلود کرد؟
منظورم برنامه هایی ـه که تو ps3 میگه نیاز به دانلود نرم افزارش هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر