هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
ببین بدبختی پلی 3 اینه که خودش تنظیمات تصویری را انتخب میکنه و رزلوشنش رو تعییر میده برای همین شما باید برید توی تنظیمات تصویر و همه تیکها را ور داره و فقط بذار روی 1080پی بعد ببین تصویرش چه جوری;)
دوست عزیز آخه ویدئو 720P هست تلوزیون هم 720P هست و تیک تنظیمات تصویری پلی استیشن هم تا 720P هست ...چرا پس بی کیفیت نشون میده ؟ واسه بقیه چرا اینطوری نیست ؟

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
ببین این دسته های نو که میخری باید شارژ اولی که باید 8 ساعت توی شارژ باشه چون این طوری طوله عمر باطری بیشتر میشه فقط برای اولین بار یعنی یکبار 8 ساعت توی شلرژ قرار میدی
بستگی داره اگر تا اخرش استفاده کنی و خوده دسته از بی شارژی قطع بشه حوله حوش نیم ساعت شارژ میشه
برای تمامی شدنش هم اگر یکسری باهاش بازی کنی 8 ساعته شارژش تمام میشه:d
حسین جون میدونم باید اینکارا رو بکنم.
فقط بگو وقتی شارژ شد از کجاش بفهمم.؟ چراغی . چشمکی . چیزی :D

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
حسین جون میدونم باید اینکارا رو بکنم.
فقط بگو وقتی شارژ شد از کجاش بفهمم.؟ چراغی . چشمکی . چیزی :D
وقتی شارژش فول بشه فکر کنم اون چراغاش خاوش میشن . یعنی در حال شارژ کردن چشمک میزنن ولی وقتی فول بشه خاموش میشن.

• Like
Reactions: 4th

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
وقتی شارژش فول بشه فکر کنم اون چراغاش خاوش میشن . یعنی در حال شارژ کردن چشمک میزنن ولی وقتی فول بشه خاموش میشن.
خود PS3 هم داخل منوش .. یه شکل باتری که میاره داره شارژ میشه ، وقتی کامل شارژ دیگه هی نمیره پر بشه ثابت 3خونش پرمیشه..!

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
سلام .. من چند وقتیه یه مشکلی پیدا کردم ... هم ps3 هم x360 کیفیتش یه جوری شده جوری که چشم رو خیلی اذیت میکنه ( به نظر میرسه پاسخگویی تصویر پایینه) ... مثلا وقتی تو بازی سرتو میچرخونه انگار صفحه کشیده میشه و لبه دیوار و ستون ها کشیده میشه انگار تصویر دیر میاد و یه حالت تاری داره ... سر درد میگیرم موقع بازی کردن .. جالبه تو رزولوشن پایینتر غیر hd این مشکل تاری و اینا نیس.... البته این مشکل حدودا از وقتی شده که samsung 26 inch tv گرفتم ... الان رو هر tv اینطوریه کیفیت... هم cable hdmi عوض کردم هم تنظیمات کنسول و tv رو هم کلی باهاش ور رفتم ... واقعا یه دنیا ممنون میشم مشکلم رو حل کنین ... :)

دوستا دقیقا اینه مشکل خواهشا کمک کنین:

planner

کاربر سایت
Nov 19, 2011
4
سلام خدمت همه شما
کدوم یک از این مانیتورا از نظر کیفیت و کارایی و دوام و کلا همه چیز واسه بازی و ps3 از همه بهتره
1.LG-LED-IPS236
2.SAMSUNG-LED-BX2485
3.SAMSUNG-PX23720

3RR0r

کاربر سایت
Nov 14, 2010
60
سلام خدمت همه شما
کدوم یک از این مانیتورا از نظر کیفیت و کارایی و دوام و کلا همه چیز واسه بازی و ps3 از همه بهتره
1.LG-LED-IPS236
2.SAMSUNG-LED-BX2485
3.SAMSUNG-PX23720
LG که تو مانیتور همیشه از samsung بهتره ولی من مدلهای ASUS رو بهت پیشنهاد میکنم.
باز همون مثل معروفه که میگه هرچی بیشتر پول بدی بیشتر آش میخوری:))

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
سلام دوستان عزیز ...

من چند روز پیش امدم PS3 رو OFF کنم در حالی که دسته تو شارژ بود USB رو سریع جدا کردم تقریبا وسطای خاموش شدن بود( تصویر رفته بود PS3 هنوز کار می کرد (تو زمان خاموش شدن)) بعد خواستم روشن کنم با دسته روشن نشد هر کاری کردم نشد حتا با USBـش .(دسته هر 4تا چراغ پلیرها روش خاموش می شه یا وقتی PS BOTTEN رو نگه می دارم چراغا درجا روشن می مونن )
حتما باید با دکمه پاور PS3 روشن کنم بعدا باتن رو بزنم تا کار بده. با یه دسته دیگه امتحان کردم راحت روشن شد مشکل دستم چیه؟ درست می شه؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام دوستان عزیز ...

من چند روز پیش امدم PS3 رو OFF کنم در حالی که دسته تو شارژ بود USB رو سریع جدا کردم تقریبا وسطای خاموش شدن بود( تصویر رفته بود PS3 هنوز کار می کرد (تو زمان خاموش شدن)) بعد خواستم روشن کنم با دسته روشن نشد هر کاری کردم نشد حتا با USBـش .(دسته هر 4تا چراغ پلیرها روش خاموش می شه یا وقتی PS BOTTEN رو نگه می دارم چراغا درجا روشن می مونن )
حتما باید با دکمه پاور PS3 روشن کنم بعدا باتن رو بزنم تا کار بده. با یه دسته دیگه امتحان کردم راحت روشن شد مشکل دستم چیه؟ درست می شه؟

یه سولاخ پشت دسته هست با یه سوزنی چیزی بزن بهش بعد USB رو وصل کن و دکمه ی PS رو بزن !

• Like
Reactions: Mehrdad

planner

کاربر سایت
Nov 19, 2011
4
خیلی ممنون از راهنمایی همتون
من یه ذره گیج شدم
این مدل asus هم به گزینه ها اضافه شد
واسه ps3 حالا کدوم بهتره؟
LG-LED-IPS236
SAMSUNG-LED-BX2485
SAMSUNG-PX23720
asus-ml248l

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
دوستان سلام.
من از رو فضولی میخوام هارد ps3 رو بکشم بیرون ببینم چی توش گذاشتن. حالا سوالم اینه که اگه وقتی کنسول خاموشه و کلا از برق کشیدمش، اگه در این حالت هارد و در بیارم و بعدش خیلی مودبانه و با احترام بزنمش سر جاش، به کنسول بر میخوره؟:))
ممکنه یوقت هارد رو نشناسه یا ایرادی چیزی بگیره ؟
ممنون

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
دوستان سلام.
من از رو فضولی میخوام هارد ps3 رو بکشم بیرون ببینم چی توش گذاشتن. حالا سوالم اینه که اگه وقتی کنسول خاموشه و کلا از برق کشیدمش، اگه در این حالت هارد و در بیارم و بعدش خیلی مودبانه و با احترام بزنمش سر جاش، به کنسول بر میخوره؟:))
ممکنه یوقت هارد رو نشناسه یا ایرادی چیزی بگیره ؟
ممنون

نه مشکلی پیش نمیاد

mucaca

کاربر سایت
Nov 18, 2009
20
کدام رجیون

سلام من میخوام طی چند روز آینده ps3 بگیرم و اولش یه مقداری از بازیهای کپی استفاده کنم و بعدم به ofw آپدیتش کنم و تا از آخرین بازیها و امکانات آنلاین بازیها و psn سایر مسائل بتونم استفاده کنم! سوالم اینه که توجه به اینکه واسه بازی کردن همینطوری مشکل رجیون وجود نداره اما واسه آنلاین و psn و سایر مسائل این موضوع مهمه با توجه به "فراوانی بازیها" و "موجودی اونها" در بازار ایران(تهران)و همچنین بطور کلی "قیمت بازیهای رجیونای مختلف" توصیه میکنین کنسولم رو از کدوم رجیون بگیرم! ممنون میشم راهنماییم کنید چون توی فروما گشتم و نظرای مختلفی بود و تفاوت قیمتای زیادی هم سر رجیونها مختلف یک بازی بود! همچین چیزی رو مصرف کننده ها بیشتر دیدن و ازش اطلاع دارن

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
سلام من میخوام طی چند روز آینده ps3 بگیرم و اولش یه مقداری از بازیهای کپی استفاده کنم و بعدم به ofw آپدیتش کنم و تا از آخرین بازیها و امکانات آنلاین بازیها و psn سایر مسائل بتونم استفاده کنم! سوالم اینه که توجه به اینکه واسه بازی کردن همینطوری مشکل رجیون وجود نداره اما واسه آنلاین و psn و سایر مسائل این موضوع مهمه با توجه به "فراوانی بازیها" و "موجودی اونها" در بازار ایران(تهران)و همچنین بطور کلی "قیمت بازیهای رجیونای مختلف" توصیه میکنین کنسولم رو از کدوم رجیون بگیرم! ممنون میشم راهنماییم کنید چون توی فروما گشتم و نظرای مختلفی بود و تفاوت قیمتای زیادی هم سر رجیونها مختلف یک بازی بود! همچین چیزی رو مصرف کننده ها بیشتر دیدن و ازش اطلاع دارن
کلا فرقی نمیکنه چه ریجنی بگیری چون بستگی به اکانت داره که میسازی ریجن 2 باشه چه ریجن 1 ..... ولی تو ایران بیشتر ریجن 2 بگیری بعد اکانت هم ریجن 2 بسازی بهتره چون بیشتر بازیهای که تو ایران میاد اکثرا ریجن 2 هستن و دستگاه ریجن 2 هم فرقش با ریجن 3 اینکه اون با ضربدر میره تو با دایره میاد بیرون و ریجن 3 برعکس این عمل میکنه با دایره میره تو با ضربدر میاد بیرون ولی کلا سعی کن دستگاه و اکانت ریجن 2 باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر